admirabilis6
Members-
Posts
326 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by admirabilis6
-
[quote name='eski']Właśnie zrobiłam przelew na 20 zł. 10 zł to moja miesięczna deklaracja i 10 zł jednorazowa wpłata. Gorąca prośba: przypominajcie mi proszę na PW o wpłatach co miesiąc, bo bywam zapominalska. Wplacilam swoje 20zl a w kwestii zapominania- zrobilam zlecenie stale od przyszlego miesiaca.
-
Ten "stary" pies ma kilka lat. Ta baba sama niech sie przywiaze i siedzi o suchym pysku. W schronie mialby lepiej. Tylko jak sie go nawet zabierze, to i tak trzeba baby pilnowac, zeby sobie kolejnego na jego miejsce nie sprawila. Najlepiej ja postraszyc interwencja, policja czy czym tam jeszcze chcecie.
-
[quote name='li1']A moze dac ludziom flaszke wodki czy cos innego i podejsc ich, by dali wykastrowac ?[/quote] Oczywiscie mozna i sprobowac przekupic, jak nie da sie przekonac inaczej. Mozna pomagac, ale trzeba postawic pewne warunki. Musi niestety wspolpracowac, a nie, pomoc jej tak, ale psy rozmnazac to juz jej sprawa. Poczekamy co powie Pipi jak wroci.
-
Co z psiakiem? Sa jakies wiesci?
-
[quote name='morisowa']I to był pies do uśpienia??!! :angryy: bo warczał w boksie??????? [COLOR=dimgray]Kilka dni to trochę mało, żeby wyłapać wątek i coś jeszcze zdziałać. Jeśli wątek nie jest reklamowany, to bardzo łatwo ginie w dziesiątkach innych wątków :shake:[/COLOR] [COLOR=silver]Ale żeby tak łatwo pogodzić się z myślą, że pies, którego znamy od szczeniaka zostanie zabity bez żadnego rozsądnego powodu...[/COLOR][/quote] Dobra, kolejnego takiego "misia" proponuje od razu zglaszac do morisowej, do KWL nastepnie. Odczepcie sie od dziewczyny i ratujcie te, ktore jeszcze zostaly... One tez sa usypiane w prywatnych schroniskach (i te mile i mlode tez) wiec spieszcie sie, jest kogo ratowac. Proponuje Kozienice pod Lublinem na poczatek, potem Kalisz, Chrcynne- tam sie popisujcie.
-
Spaniel, rozpieszczony Aronek - MA DOM!!!!!
admirabilis6 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
On 100% wyglada jak moja sucz! Uszy mu tylko trzeba ogolic bo ma dredy. Moja wlasnie po goleniu uszkow samych, paputki ma takie same :cool3: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
admirabilis6 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Klusek to chyba maly Jack Russell :razz: Przepiekne dziecko, migiem znajda mu dom, byle nie rozmnazaczy. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
admirabilis6 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Wstawiam nowe zdjęcia tych psiaków z Bolechowic, czyli mamy i dwóch suniek, ok.4-mies. Sytuacja jest nieciekawa, bo chyba lada moment zacznie się u suki cieczka. Może jeszcze by się zdążyło ze [B]sterylką[/B]/ chyba nawet [B]ktos na forum ofiarował pomoc na ten ce[/B]l/, ale co wtedy ze szczeniaczkami, które i tak są dzikowate, a bez mamy to pewnie całkiem zdziczeją. Gdyby znalazł się Dt dla sunieczek, to można by je było lepiej oswoić , no i spokojnie zabrać mamę. [URL="http://img39.imageshack.us/my.php?image=p1050373g.jpg"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6067/p1050373g.jpg[/IMG][/URL][/quote] I podtrzymuje propozycje, pomimo ze dziewczyny pisaly ze sterylka moze byc na talony. -
[quote name='tusia1']Mój post będzie trochę nie na temat, ponieważ nie mogę znaleźć tematu związanego z beaglami. Wczoraj na allegro znalazłam aukcję dotyczącą sprzedaży dorosłej suczki rasy beagle. Jedynym powodem jej oddania jest to, że dzieci wolą zatrzymać jedno ze szczeniąt, które urodziła. Ehh... Całe życie suczki wywróci się do góry nogami, bo rodzice chcą uszczęśliwić swoje dzieci. Ciekawe czy choć przez chwilę pomyśleli jak to wpłynie na późniejsze, podejmowane przez ich pociechy, decyzje. Teraz oddadzą suczkę, bo znudziła im się a za 20? 30? lat oddadzą swoich rodziców, albo po prostu zostawią ich samych, schorowanych, bez opieki. Szkoda mi tej suni. Jest naprawdę prześliczna! Może ktoś, kto przeczyta ten post zainteresuje się nią? Właściciele wystawili ją na licytację, więc pewnie zależy im bardziej na pieniądzach, niż na dobrym domu dla niej. Adres do aukcji: [B][COLOR="Green"][link usunięty][/COLOR][/B] [url]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/644/53/01/644530174_2[/url][/quote] Napisalam pw do Tomo 2. On jest od beagli, moze pomoze.
-
Olkusz- nieduza puchata sunia MA DOM-ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT !!
admirabilis6 replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Wspaniale wiesci. Norka szczesciara! 2 psy to jest idealna sytuacja, 1 to zdecydowanie za malo, samotne sa jedynaki :razz: Sama popelnilam blad ze nie wzielam 2 na raz bo teraz sucz rzuca sie nawet na szczenieta, tyle mam. Gratuluje dziecka Maggie :loveu: -
[quote name='karlaaa'][B]Jeśli zniknie[/B] wiadomo u kogo i wiadomo kto jest sprawcą jego zniknięcia. Słuchajcie gdyby tylko dało się coś więcej zrobić, zrobiłabym. Cały czas myślę o tym jak się piesek teraz czuje,co przeżywa. Nóż mi się otwiera...[/quote] Nie licz na to. Nie jeden pies tak zniknal i co? I g...o. Niestety. Nie w tym "panstwie prawa".
-
[quote name='karlaaa']Słuchaj przekrwione oczy to on miał. Na drugi dzień przebywania u nas oczka były super. Siłą go nie odbierzemy... Ukraść też go nie mogę... A chętnie bym to zrobiła!! Szumu? Teraz to chyba nie dobry pomysł bo jeszcze go zabiją, pobiją i jeszcze nie wiem co są w stanie zrobić. Szum już był zrobiony. Czekamy teraz aż [B]Policja odbierze im psa.[/B] Szukamy dla niego domu!! Zasługuje na wspaniały DOM!![/quote] Czyli ze policja juz zawiadomiona i przyjadá jutro?