Dzięki Laro!
A co tam u Franki słychać?
Czekamy na zdjęcia.
Na jej Allegro jest ciągle jeden obserwujący...może jak już sobie poobserwuje, to napisze albo zadzwoni?
Zaglądam...ale co więcej mogę zrobić?
Mogę przelać 20PLN w poniedziałek, podajcie na PW numer konta.
Zaraz rozsyłam link do wątku wszystkim, których znajdę z Bytomia..
Mari23 witamy Cię serdecznie!
Sześć psów...jak sobie radzisz?
Ja za chiny ludowe nie mogę przekonać TZ-ta że drugi pies to nie kłopot...
Pracuję nad tym..
Może jak zda w końcu prawo jazdy...13.07 ma egzamin..