Nie ma domku, a to dziwne, bo Torcia jest piękna, w rzeczywistości ma pyszczek jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, poza tym jest całkiem młodziutka jeszcze...
[SIZE=1]Laro, w sobotę mój tata ma urodziny.[/SIZE]
[SIZE=1]Właściwie to urodziny mają też: mój brat, jego żona, ich syn i mój mąż...[/SIZE]
[SIZE=1]I jedziemy z tej okazji na wyprawę w góry.[/SIZE]
[SIZE=1]Z Reksiem oczywiście! :lol:[/SIZE]