[I][B]"Może Justyna zrobiłaby allegro? Jeśli zrobię ja, to Ci, którym odmawiam, będą dzwonić i pisać do Javeny. Oczywiście, jesli nikt sie nie zgłosi, to wieczorkiem zrobię."[/B][/I]
Na szczęście Javenkowe psiaki to 100% kundelki, więc chyba pseudohodowcy odpuszczą.:angryy: