Jump to content
Dogomania

lika1771

Members
  • Posts

    11199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lika1771

  1. [quote name='Paulina_mickey']Basia zawsze była i będzie nieoceniona :)[/QUOTE] To prawda, podpisuje sie
  2. Nasz byczek wolny:lol::lol:Pieseczku jak dobrze ze masz juz lepsze zycie i teraz zyj:multi:
  3. [quote name='danka1234']Jesli bedzie potrzebna wizyta i pomoc w niej to oczywiscie jestem do dyspozycji i pomocy.[/QUOTE] Dziekuje bardzo
  4. Wiecie ja jestem za daleko,ale moze jakos pikiete zrobic koło tego schroniska z plakatami posiedziec tam przez kilka dni znowu bedzie głosno moze głupi pomysł sama nie wiem:shake: Przeciez cos zrobic trzeba...........
  5. [quote name='malawaszka']nie nie - do tego stopnia nie oczadziałam jeszcze - chociaż pewnie jakbym nie miała hamulca w postaci rodziny to bym wzięła, ale biorę ją do Ulki[/QUOTE] U mnie to samo, rodzinka mnie hamuje.
  6. Cioteczki a tytuł moze zmienic?
  7. Ata zagladam i trzymam kciuki za zdrowko Elkerka
  8. Chłopaki co jest......................
  9. Czy tel. dzwonia?
  10. O matko mam nadzieje ze leki pomoga
  11. [quote name='kora78']lika, czy to Ty kupilas te 3 bluzeczki z krotkim rekawem na bazarku? jakas lilka to byla i dojsc nie moge teraz.... sluchajcie, Randa wplacila 60zl na Belcie!!!! dziekujemy :)[/QUOTE] Tak ja,tez sie pogubiłam oczywiscie konto poprosze na pw
  12. Straszne,zeby takie dt szlak trafił
  13. [quote name='lika1771']Dogo masz zapchana skrzynke mi sie wydaje ze Betbet jest z Opola a jak nie to napewno kogos zna[/QUOTE] Betbet nie jest z Opola
  14. [quote name='gonia66']Jest juz pewna propozycja, ale moze osoba zakładająca watek więcej napisze, bo z Nia się kontaktowal domek:)[/QUOTE] Trzymam kciuki
  15. Dogo masz zapchana skrzynke mi sie wydaje ze Betbet jest z Opola a jak nie to napewno kogos zna
  16. [quote name='mari23']przekazałam wszystkim zajmującym się sprawą - ale chyba nam pozostało "pospolite ruszenie" i samosąd, bo na nasz wymiar sprawiedliwości liczyć.....[/QUOTE] Straszne i chyba masz racje
  17. Jaka znieczulice musza miec w sobie ci pracownicy zeby codziennie przychodzic do pracy i patrzec na cierpienie istoty zyjacej:shake:
  18. Witajcie cioteczki oczywiscie moge isc na wizyte,Danusiu 1234 moze Ty bys poszła albo razem
  19. Amelko skad wziasc dt,ja mam problemy z pisaniem ale moze ktos zapyta Elinki.
  20. [quote name='eve-w']Świetna akcja! Rewelacja! Szczęścia maleńka![/QUOTE] Wielka ulga brawo dziewczyny
  21. [quote name='eve-w']Trojłapka w DS :) :) ?? O P O W I A D A J !![/QUOTE] Naprawde tak sie ciesze
×
×
  • Create New...