-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
pinkmoon replied to aga34's topic in Już w nowym domu
No, tylko jakieś 5 godzin drogi samochodem, wątpię żeby złodzieje aż tyle przejechali. Na pewno ukradł ją ktoś stąd. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
pinkmoon replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kana, napisz do tej właścicielki, niech wie jak agresywny i morderczy do dzieci jest pies którego wypierdzieliła za to z domu. -
Księżniczka Thalia na święta dostała dom ;)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
THALIA ZAREZERWOWANA !!! Zostanie gdańszczanką :loveu: Państwo podpisali już umowę adopcyjną i zabierają Thalinkę... kurczę, zapomniałam kiedy, ale na jej karcie wpisana już była data, w każdym razie w grudniu. -
Nie wiem wszystkiego, bo ja tych ludzi na oczy nie widziałam, Natalia R. jeździła do nich do domu sprawdzać warunki i mówi że oki. Teoretycznie nadal go chcą wiedząc o wszystkim jakiej opieki teraz wymaga, tylko mnie martwi jedna rzecz - oni nie widzieli go na zywo juz po wypadku i amputacji. Ostatni raz jak go oglądali, byl pięknym, energicznym i bezczelnym, potężnym psem. Wiedzą wszystko bo Natalia dużo z nimi przez tel rozmawiała, ale to jednak nie to samo co zobaczyć tak zmarnowanego psa na wlasne oczy.
-
No ok, a kiedy on trafi do tego schroniska jeśli domu nadal nie będzie?
-
Klęska urodzaju, już 30 szczeniaków w schronisku! Zaadoptowane
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Cztery nowe, okolo 3-miesieczne sznaucerki - trzy chłopaki, jedna baba. Strasznie przerażone, kulą się w budzie, dużo czasu zabrało zanim ośmieliły się podejść. Bidoki takie :( -
Psy Północy w schronisku :( Alaska i Orso, Dąbrówka. Mają domy
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Orso i Alaska już nie będą mieli szczeniaczków, powiedzieli papa jajkom i macicom :diabloti: Byłyśmy z Fiks dzisiaj z nimi na spacerze, fantastycznie chodzą na smyczy, zero ciągnięcia czy szarpania. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do domu pojechał Ciacho - jeden ze szczeniaków z leśnej jani :) -
ciotki, półroczny Demon - porzucony w wieku 3 miesięcy,teraz potrzebuje 300 zł na operację... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/146524-Gdynia-DEMON-pitbull-pilnie-potrzebne-fundusze-na-operacjAE?p=13681209&viewfull=1#post13681209[/url] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5136/dsc0143i.jpg[/IMG] pomożecie uzbierać?
-
[Gdynia] DEMON szczenię pitbull od lata bez domu. Ma dom
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jakby mało było nieszczęść na jednego psiaka. Natalia, daj nr konta na priv to wpłacę chociaż jakieś 20 zł. -
Klęska urodzaju, już 30 szczeniaków w schronisku! Zaadoptowane
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
pokaż ;) muszę zrobić porządek w pierwszym poście... -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Było zdjęcie, ale już usunęłam :) tak, to link do wątku Fredzi [url]http://www.dogomania.pl/threads/145650-A-moA-e-Fredzie-biala-w-ciapy-maA-a-pocieszna-DabrA-wka-k-Wejherowa[/url] -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Witamy i pozdrawiamy nową rodzinkę dąbrówkowej Fredzi, którą z przyjemnością zaraz usunę z listy psów czekających na dom :) -
Psy Północy w schronisku :( Alaska i Orso, Dąbrówka. Mają domy
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Jeśli nawet nie on, to chociaż imię odziedziczył ;) -
Bostoooooooooooooooon :loveu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=43JJHwTNzB0[/url]
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
pinkmoon replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote]z doświadczenia wiem że nie ma złych psów których nie da się ułożyć[/quote] Niestety, ale prawda jest inna. Są psy tak skrzywdzone przez ludzi i skrzywione psychicznie, że nie da się ich już wyprowadzić na prostą. Nie mówię oczywiście że tak jest w przypadku Bandzio, ale nie można nigdy zakładać że z każdego psa można zrobić łagodnego, dobrego przyjaciela. Ludzie potrafią tak zniszczyć psychikę psa, że czasem i najlepszy szkoleniowiec nie pomoże, a co dopiero dobre chęci. To tyle tytułem tej wypowiedzi ;) co do samego Bandzio, to uważam że jak najbardziej powinno się rozważyć propozycję domowego DT - ale przy normalnej wizycie przeadopcyjnej kogoś doświadczonego u Vegety, tak jakby miał to być DS. Vegeta nie obraź się, bo wiesz że to nic personalnego ;) ale przy wydawaniu psa, w dodatku w typie takiej rasy, trzeba wszystko sprawdzić po sto razy. Lepiej teraz przesadzić z ostrożnością, niż później żałować. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Do pierwszego posta dopisałam malamuta Orso i hasiorkę Alaskę. Cudowne psy! Właśnie dostalam maila od kierowniczki. Nowa sunia, nabytek sprzed jakichś 3 godzin. Agnes. Ma okolo 10 miesięcy, wet mówi że jescze trochę urośnie ale niewiele. :placz: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Agnes4.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Agnes5.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Agnes6.jpg[/IMG]