-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Awansowałaś na nową pozycję, to teraz masz :diabloti: -
Dobrze że na razie nie ma żadnych komplikacji, trzymam kciuki za was i za Miecię.
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Hej Kasia :) Jasne, wszelkie zdjęcia i relacje jak najbardziej oczekiwane i mile widziane ;) Wstaw na forum a Fiks (pani webmaster :D) wrzuci też na stronę schroniska. -
Księżniczka Thalia na święta dostała dom ;)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Tak, ślicznie razem wyglądają :) Czekamy na nowe relacje i fotki, cudownie że Thalia trafiła na taki dom :) -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A są nowe zimowe foteczki? :) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Ale przecież były sygnały że Fiodora widziano! Na tych działkach, z obrożą i smyczą! Mogło też być tak, że myśliwy zastrzelił jakieś psy, ale może to nie były Fiodor i Sara? Może informator też się pomylił? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
mówisz - masz ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177571-Norweg-dla-przyjaciA-A-Norwi-szpic-wilczasty-szuka-szczAE-A-cia[/url] ............................... -
Młody (około 1 roku), wesoły, zwariowany psiak w typie szpica wilczastego. Nie rozumiem, skąd taki pies w schronie - i on też nie rozumie... Norwi to psiak, którego mimo jego niewielkich rozmiarów, rozpiera energia. On powinien szaleć z nowym właścicielem, wariować na długich spacerach, a na końcu ufnie wtulać się w ramiona swojego nowego pana - a nie tkwić za kratami schroniskowego boksu. Norwi bez problemu zgadza się z innymi pieskami i suczkami, uwielbia wspólne zabawy z innymi czworonogami - nie jest psem dominującym czy zadziornym, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać, i na zaczepki odpowiada z charakterkiem. To pies, którego wkrótce zabije brak przewodnika - każdy widział już takie psy...z początku uśmiechnięte, jeszcze niedowierzające że trafiły do schroniska gdzie nikt ich nie chce... potem powoli gasnące, pozbawione sensu i wartości życia, w końcu głupiejące i popadające w nerwice czy depresje - wszystko przez brak człowieka i miłości. Nie pozwól żeby Norwi tak skończył - może masz w domu dodatkową miskę, a w sercu jeszcze trochę czułości dla jeszcze jednego psiaka? kontakt: 607 540 557, [email][email protected][/email] Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy ze schroniskiem; pies zostanie wykastrowany, nie będzie wydany do budy ani na łańcuch.
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Super! Powiedz mi pani webmaster, czy mam zakładać wątek Norwegowi? A co, założę :D zaraz piszę. -
Na szczęście piszą tam też logicznie ;) Niby nie psiarze, a wiedzą o co chodzi :)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Za każdym razem jak widzę tutaj Agnieszko Twój post, to wchodzę z wstrzymanym oddechem i wielką nadzieją, że napisałaś to, na co wszyscy czekamy... że wróciły, całe i zdrowe... Musi tak być! -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno "po drugiej stronie" jest pięknie, przecież Luna tak uwielbiała zabawy z innymi psami i kotem, mam nadzieję że czuje się jak w domu... Kochana :( -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
pinkmoon replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aga, pamiętaj że to wcale nie musi być prawda... Kiedy trwały poszukiwania Visy, sama na jednym forum przeczytałam wiadomość od kogoś oburzonego "mam ochotę zadzwonić do tego właściciela i powiedzieć mu, że jego piesek leży przejechany przy autostradzie", tylko dlatego, że kogoś zirytowało to że za dużo plakatów było porozwieszanych! Na pewno nie ma szans rozsądnego pogadania z tym człowiekiem, który jest posądzony o zastrzelenie psów? Może udałoby mu się przetłumaczyć, że chodzi tylko o informację i prawdę, a nie o zbieranie dowodów przeciwko niemu, wyciąganie konsekwencji, etc. ? Matko boska, nie na takie wiadomości czekaliśmy :( :( :( -
Gameta (czarna podpalana) i Akucha (szara) z Dąbrówki k/Wejherowa (woj.pomorskie) [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/akucha1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/gameta6.jpg[/IMG] Akucha - spokojna, uległa, kochana, bardzo garnie się do ludzi. Chodzi na smyczy. Gameta bardziej problemowa, też miła i rozmerdana, ale wciąż się nie przełamała jeśli chodzi o obróżkę i smycz, trzeba nad nią jeszcze popracować. Wątek dziewczynek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176147-Gameta-i-Akucha-kto-chce-miniaturki-z-DAE-brA-wki?p=13743624#post13743624[/url]
-
śliczne śniegowe foty ;) niby niewinna, ale jednak wygląda na psa z charakterkiem :diabloti:
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
W niedzielę dom znalazła Doda (czarna szczeniorka). Na poprawę humoru polecam zajrzeć tutaj - [url]http://www.schronisko-dabrowka.pl/znalazly_dom[/url] - każda historia daje nadzieję i pokazuje, że to co robimy, ma sens :) A teraz nasz nowy cukiereczek i nowa miłość Fiks :loveu: - całuśna amstaffka Śmieszka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177361-Astka-A-mieszka-cukiereczek-z-wiejskiego-schronu[/url] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/smieszka/smieszka17.jpg[/IMG] -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
pinkmoon replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bosko! :loveu: Kana ja ciągle czekam na wspólne foto Fixacji i Dejzi :) -
A potem się dziwić, skąd asty mają opinię psów dla debili... Jak to można czasami cudownego psa zmarnować, myślę że dla Gastona to nawet lepiej że trafił na domowy odpowiedzialny tymczas gdzie będzie miał szansę na szukanie najlepszego, kochającego domu, niż miałby wrócić do roli wzbudzania respektu dla swojego "groźnego" właściciela.
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
pinkmoon replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super! A ja czekam na foty w ubrankach malej modnisi :D -
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Wisienka jest przemiła, skąd w krzywdzonych psa tyle zaufania i miłości do ludzi...