Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Awansowałaś na nową pozycję, to teraz masz :diabloti:
  2. Poszukiwana osoba na wizytę przeadopcyjną dla Trolliniego :loveu: - w [B]Świdnicy[/B] (to okolice Dzierżoniowa, Wałbrzycha).
  3. Dobrze że na razie nie ma żadnych komplikacji, trzymam kciuki za was i za Miecię.
  4. Hej Kasia :) Jasne, wszelkie zdjęcia i relacje jak najbardziej oczekiwane i mile widziane ;) Wstaw na forum a Fiks (pani webmaster :D) wrzuci też na stronę schroniska.
  5. Tak, ślicznie razem wyglądają :) Czekamy na nowe relacje i fotki, cudownie że Thalia trafiła na taki dom :)
  6. Czy to wizyta zapoznawcza, czy Białas jedzie już do domu?
  7. Ale przecież były sygnały że Fiodora widziano! Na tych działkach, z obrożą i smyczą! Mogło też być tak, że myśliwy zastrzelił jakieś psy, ale może to nie były Fiodor i Sara? Może informator też się pomylił?
  8. Na tym przedostatnim zdjęciu, Tito i Timba jacy zapatrzeni w siebie :loveu:
  9. mówisz - masz ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/177571-Norweg-dla-przyjaciA-A-Norwi-szpic-wilczasty-szuka-szczAE-A-cia[/url] ...............................
  10. Młody (około 1 roku), wesoły, zwariowany psiak w typie szpica wilczastego. Nie rozumiem, skąd taki pies w schronie - i on też nie rozumie... Norwi to psiak, którego mimo jego niewielkich rozmiarów, rozpiera energia. On powinien szaleć z nowym właścicielem, wariować na długich spacerach, a na końcu ufnie wtulać się w ramiona swojego nowego pana - a nie tkwić za kratami schroniskowego boksu. Norwi bez problemu zgadza się z innymi pieskami i suczkami, uwielbia wspólne zabawy z innymi czworonogami - nie jest psem dominującym czy zadziornym, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać, i na zaczepki odpowiada z charakterkiem. To pies, którego wkrótce zabije brak przewodnika - każdy widział już takie psy...z początku uśmiechnięte, jeszcze niedowierzające że trafiły do schroniska gdzie nikt ich nie chce... potem powoli gasnące, pozbawione sensu i wartości życia, w końcu głupiejące i popadające w nerwice czy depresje - wszystko przez brak człowieka i miłości. Nie pozwól żeby Norwi tak skończył - może masz w domu dodatkową miskę, a w sercu jeszcze trochę czułości dla jeszcze jednego psiaka? kontakt: 607 540 557, [email][email protected][/email] Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy ze schroniskiem; pies zostanie wykastrowany, nie będzie wydany do budy ani na łańcuch.
  11. Super! Powiedz mi pani webmaster, czy mam zakładać wątek Norwegowi? A co, założę :D zaraz piszę.
  12. Na szczęście piszą tam też logicznie ;) Niby nie psiarze, a wiedzą o co chodzi :)
  13. Za każdym razem jak widzę tutaj Agnieszko Twój post, to wchodzę z wstrzymanym oddechem i wielką nadzieją, że napisałaś to, na co wszyscy czekamy... że wróciły, całe i zdrowe... Musi tak być!
  14. Na pewno "po drugiej stronie" jest pięknie, przecież Luna tak uwielbiała zabawy z innymi psami i kotem, mam nadzieję że czuje się jak w domu... Kochana :(
  15. Aga, pamiętaj że to wcale nie musi być prawda... Kiedy trwały poszukiwania Visy, sama na jednym forum przeczytałam wiadomość od kogoś oburzonego "mam ochotę zadzwonić do tego właściciela i powiedzieć mu, że jego piesek leży przejechany przy autostradzie", tylko dlatego, że kogoś zirytowało to że za dużo plakatów było porozwieszanych! Na pewno nie ma szans rozsądnego pogadania z tym człowiekiem, który jest posądzony o zastrzelenie psów? Może udałoby mu się przetłumaczyć, że chodzi tylko o informację i prawdę, a nie o zbieranie dowodów przeciwko niemu, wyciąganie konsekwencji, etc. ? Matko boska, nie na takie wiadomości czekaliśmy :( :( :(
  16. Gameta (czarna podpalana) i Akucha (szara) z Dąbrówki k/Wejherowa (woj.pomorskie) [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/akucha1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/akucha%20i%20gameta/gameta6.jpg[/IMG] Akucha - spokojna, uległa, kochana, bardzo garnie się do ludzi. Chodzi na smyczy. Gameta bardziej problemowa, też miła i rozmerdana, ale wciąż się nie przełamała jeśli chodzi o obróżkę i smycz, trzeba nad nią jeszcze popracować. Wątek dziewczynek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176147-Gameta-i-Akucha-kto-chce-miniaturki-z-DAE-brA-wki?p=13743624#post13743624[/url]
  17. Na pierwszej stronie wątku: "[COLOR=#ff0000][B]Pies jest łagodny, jak wynika z pozostawionej informacji ma zaledwie 11 miesięcy!!!"[/B][/COLOR]
  18. śliczne śniegowe foty ;) niby niewinna, ale jednak wygląda na psa z charakterkiem :diabloti:
  19. boże, jakie to musi być straszne... czemu takie straszne rzeczy się dzieją tam, gdzie tyle osób z całej siły robi wszystko, żeby było już dobrze :(
  20. W niedzielę dom znalazła Doda (czarna szczeniorka). Na poprawę humoru polecam zajrzeć tutaj - [url]http://www.schronisko-dabrowka.pl/znalazly_dom[/url] - każda historia daje nadzieję i pokazuje, że to co robimy, ma sens :) A teraz nasz nowy cukiereczek i nowa miłość Fiks :loveu: - całuśna amstaffka Śmieszka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177361-Astka-A-mieszka-cukiereczek-z-wiejskiego-schronu[/url] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/smieszka/smieszka17.jpg[/IMG]
  21. Bosko! :loveu: Kana ja ciągle czekam na wspólne foto Fixacji i Dejzi :)
  22. A potem się dziwić, skąd asty mają opinię psów dla debili... Jak to można czasami cudownego psa zmarnować, myślę że dla Gastona to nawet lepiej że trafił na domowy odpowiedzialny tymczas gdzie będzie miał szansę na szukanie najlepszego, kochającego domu, niż miałby wrócić do roli wzbudzania respektu dla swojego "groźnego" właściciela.
  23. Super! A ja czekam na foty w ubrankach malej modnisi :D
  24. Wisienka jest przemiła, skąd w krzywdzonych psa tyle zaufania i miłości do ludzi...
×
×
  • Create New...