Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Agnieszka, chciałam zapytać jak tam Twoja Piczka... ale jakoś tak mi głupio :diabloti: Więc zapytam tylko - są już? ;)
  2. Noo obrazek jak z luksusowego folderu, coś jednak jest w tym planie zwiedzania, śniadań i obiadokolacji dla Piczki :loveu:
  3. Szkoda że na forum wg właścicieli wszystko idealnie, najszczęśliwsza adopcja pod słońcem i domek do końca życia... a potem takie kwiatki :shake: Forum dla adoptujących jest przecież nie tylko po to żeby pisać peany pochwalne, ale też żeby dzielić się problemami, pewne rzeczy łatwiej rozwiązać jeśli ktoś coś doradzi, wesprze jakoś.
  4. na pewno świetnie będzie się u was czuła, jak już minie pierwsze oszołomienie ;)
  5. Kitka jedzie do nowego domu 13 lutego. Może zakochasz się w innym psiaku z Dąbrówki? ;) na stronie [url]www.schronisko-dabrowka.pl[/url] , w dziale psy do adopcji, są zaprezentowane nasze psiaki.
  6. Noo, to wieczorem się będzie działo, jak w końcu do was trafi ;)
  7. To o które Piczka vel Cipka będzie w domku? :loveu:
  8. Ania, ale po co tak długo, po prostu "Oddam Piczkę w dobre ręce" :diabloti:
  9. Piczka do wzięcia bezapelacyjnie najlepsze :D chociaż... nie chciałabym być w skórze osoby która będzie odbierać telefony z ogłoszeń adopcyjnych pod takim hasłem :D
  10. boziu, jaka bidula, dobrze że go zabieracie! oby tylko transport się znalazł, w taką pogodę...
  11. Z istnieniem schodów już się pogodziła, i nadal trochę nieśmiało, ale coraz odważniej po nich śmiga ;) Śmieszne jaka jest ślepa i głucha na kota; myślałam że będzie odwrotnie - że to ona będzie mu nadskakiwać, a on z obrażoną pańską miną nie będzie zwracał na nią uwagi. A tutaj proszę, Pucek wdzięczy się, robi podchody, tańczy dookoła niej, a Beza zawsze "przypadkiem" patrzy w inną stronę :diabloti: Dzisiaj na spacerze brnęłam dosłownie po kolana w śniegu, masakra z tą zimą!
  12. [quote]Super że Piczka już nie marznie i nie jest już samotna [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [/quote] nooo... bo zmarznięta i samotna Piczka to zawsze smutny widok :evil_lol:
  13. mam nadzieję że to będzie szczęśliwy domek ;)
  14. A na łapkę dostaliśmy Peroxyvet, nie spodobała się panu weterynarzowi. W przeciwieństwie do samej Bezy :loveu:
  15. Kundelka Flopi, dziewczynkę ochrzci kto inny :loveu:
  16. Ale to takie standardowe... najpierw ogłoszenie 'oddaję psa', a w momencie kiedy decyzja nie spotyka się z aplauzem a wręcz przeciwnie, do tego padają niewygodne pytania, nagle cudownym zrządzeniem losu pies znajduje dom! Trochę już się takich wątków naoglądałam na dogo, i myślę że nie tylko ja.
  17. Mówiłam Ci juz, że jestes mistrzynia dobierania muzyki do filmu? :loveu:
  18. Ooo no proszę, nie zaglądałam ostatnio, a tutaj taki happy end! :) Czekamy na cudne zdjęcia ślicznej buldożerki.
  19. A dom już ustrojony w baloniki i konfetti na przybycie Piczki? :loveu: Śmieję się, ale ja u siebie w pokoju robiłam przemeblowanie z przestawianiem szaf i przewieszaniem półek, coby się posłanko dla Bezy w komfortowym miejscu zmieściło ;)
×
×
  • Create New...