-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
pinkmoon replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
elegancka parka ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
jaki słodki nietoperek :loveu: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Piczka już w domku :multi::multi::multi: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Agnieszka, chciałam zapytać jak tam Twoja Piczka... ale jakoś tak mi głupio :diabloti: Więc zapytam tylko - są już? ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Noo obrazek jak z luksusowego folderu, coś jednak jest w tym planie zwiedzania, śniadań i obiadokolacji dla Piczki :loveu: -
Szkoda że na forum wg właścicieli wszystko idealnie, najszczęśliwsza adopcja pod słońcem i domek do końca życia... a potem takie kwiatki :shake: Forum dla adoptujących jest przecież nie tylko po to żeby pisać peany pochwalne, ale też żeby dzielić się problemami, pewne rzeczy łatwiej rozwiązać jeśli ktoś coś doradzi, wesprze jakoś.
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
na pewno świetnie będzie się u was czuła, jak już minie pierwsze oszołomienie ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Noo, to wieczorem się będzie działo, jak w końcu do was trafi ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
To o które Piczka vel Cipka będzie w domku? :loveu: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Ania, ale po co tak długo, po prostu "Oddam Piczkę w dobre ręce" :diabloti: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Piczka do wzięcia bezapelacyjnie najlepsze :D chociaż... nie chciałabym być w skórze osoby która będzie odbierać telefony z ogłoszeń adopcyjnych pod takim hasłem :D -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
pinkmoon replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
boziu, jaka bidula, dobrze że go zabieracie! oby tylko transport się znalazł, w taką pogodę... -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Z istnieniem schodów już się pogodziła, i nadal trochę nieśmiało, ale coraz odważniej po nich śmiga ;) Śmieszne jaka jest ślepa i głucha na kota; myślałam że będzie odwrotnie - że to ona będzie mu nadskakiwać, a on z obrażoną pańską miną nie będzie zwracał na nią uwagi. A tutaj proszę, Pucek wdzięczy się, robi podchody, tańczy dookoła niej, a Beza zawsze "przypadkiem" patrzy w inną stronę :diabloti: Dzisiaj na spacerze brnęłam dosłownie po kolana w śniegu, masakra z tą zimą! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote]Super że Piczka już nie marznie i nie jest już samotna [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [/quote] nooo... bo zmarznięta i samotna Piczka to zawsze smutny widok :evil_lol: -
mam nadzieję że to będzie szczęśliwy domek ;)
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A na łapkę dostaliśmy Peroxyvet, nie spodobała się panu weterynarzowi. W przeciwieństwie do samej Bezy :loveu: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Oj ciotki ciotki... :evil_lol::lol: -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Kundelka Flopi, dziewczynkę ochrzci kto inny :loveu: -
Ale to takie standardowe... najpierw ogłoszenie 'oddaję psa', a w momencie kiedy decyzja nie spotyka się z aplauzem a wręcz przeciwnie, do tego padają niewygodne pytania, nagle cudownym zrządzeniem losu pies znajduje dom! Trochę już się takich wątków naoglądałam na dogo, i myślę że nie tylko ja.
-
Ooo no proszę, nie zaglądałam ostatnio, a tutaj taki happy end! :) Czekamy na cudne zdjęcia ślicznej buldożerki.
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
A dom już ustrojony w baloniki i konfetti na przybycie Piczki? :loveu: Śmieję się, ale ja u siebie w pokoju robiłam przemeblowanie z przestawianiem szaf i przewieszaniem półek, coby się posłanko dla Bezy w komfortowym miejscu zmieściło ;)