Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Wrzucam na alegratkę, mam wolne ogłoszenie z wyróżnieniem po Sznurku :)
  2. Izuszka, a może spodoba wam się Pepitka? (schronisko w Gdyni) Tak wygląda [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043332.jpg[/IMG] a tutaj jej wątek i opis. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/pepi-jak-welsh-corgi-milosc-w-wersji-mini-gdynia-145782/[/url] Jest młoda, wesoła, po sterylce. Miała już wielu towarzyszy bo często zmieniała boksy, dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami.
  3. Toż mówię że fajny jest, i nawet się nie boi kiedy się człowiek obok niego wywala :lol:
  4. Mi do niego Kostek pasuje, takie to ani małe ani duże, fajny pies. Ładnie dał się złapać kiedy Fiks rzuciła się za nim szczupakiem na kolana przed klatką Bostona :evil_lol:
  5. Nie, dzisiaj jedynymi gośćmi w schronie byli ludzie od Benia.
  6. No proszę, błyskawiczny odzew, oby to okazał się TEN dom :)
  7. I bardzo dobrze, nie może być cicho w schronie bo to nienaturalne :diabloti:
  8. Skoczek na spacerze zaczął współpracować :multi: dzisiaj chyba pierwszy raz sam poszukał kontaktu z nami, ma jeszcze ciągle zrywy i odruch ucieczki ale będzie z nim dobrze :)
  9. Tak, napisz to a na pewno chętni ustawią się po Bostona w kolejce :evil_lol: nooo ale czyja to była wina, kto do niego tyłek wypiął? :diabloti:
  10. [quote name='akucha']Jesli chodzi o warunki bytowe psa, to owszem, są prównywalne. Nie zapominajmy jednak, że Jamor zajmuje się zawodowo szkoleniem psów tej rasy. Ma o nich ogromną wiedzę i potrafi ocenić szanse psa na adopcję. Wie, jak z nimi pracować, to wielka różnica. Pobyt w schronisku to pogłębianie jego nawyków, mimo najlepszych chęci pracowników. Nie wyobrażam sobie, że ten pies miałby całe życie spędzić w schronie. To w pewnym sensie okrucieństwo... tak myślę.[/quote] Akuszko ja wiem, że Jamor ma ogromną wiedzę i świetne podejście do psów, ale kilkakrotnie już widziałam, jak innym chętnym na pytania o resocjalizację psów lękliwych czy agresywnych, odpowiadał że dla psów hotelowych nie prowadzi szkolenia, nie uczy ich, nie trenuje. Masz rację w tym że na pewno oceniłby jego szanse na adopcję, ale dla samej konsultacji uważam że nie ma co psa wyciągać. Pewnie że nie jestem za tym żeby pies siedział w schronisku, nieważne jakie by ono fajne nie było, tylko że gdzie go umieścić? On powinien być przynajmniej na początku jedynym psem, ktoś musi poświęcić mu całą uwagę i czas. Teraz może będzie lepiej, Maliniak odetchnął z ulgą bo zabrali mu z boksu wredną sukę która go terroryzowała :lol:
  11. Benio zaczął dzisiaj nowe życie z nowymi ludźmi :multi::multi::multi:
  12. Sznurek zostawiony na pierwszy dzień na czas wyjścia państwa do pracy nic nie zniszczył ani nie nasikał :multi: mądry chłopak!
  13. Diego zmienił miejsce, przedtem był na samych tyłach schroniska, a teraz ma wybieg przy samym wejściu. Może tam go ktoś wypatrzy :)
  14. powiedz że dowieziesz pod sam dom, jak zwróci za specjalną taksówkę przystosowaną do przewozu zwierząt i równowartość jednego dnia Twojej pracy :loveu:
  15. [quote name='elisee']Dziękuję pięknie w imieniu Buby, od dzisiaj oficjalnie zwanej Tiga. Nie uwierzycie, ale po zaledwie dwóch wizytach w miniony weekend Tiga swoje pierwsze kroki kierowała prosto pod drzwi nowego domku!!! Jest już u siebie i zachowuje się tak swobodnie, jakby była tu z nami od zawsze:) Teraz już słodko chrapie na mojej podusi, a ja szybko założyłam tu profil, żeby podzielić się tym ogromem radości, której nie sposób wyrazić w słowach. Z całego serca [COLOR=darkred][COLOR=red]Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Ludziom z "Ciapkowa[/COLOR]"[/COLOR] za tak wielki skarb i szczęście oraz oczywiście za dzisiejszą dobrą wiadomość - niespodziankę![/quote] Cudownie czytać takie wieści :) Mam nadzieję że Tiga nadal będzie źródłem radości w domu, i że będziemy mogli tu na forum czasem przeczytać jakieś mini relacje z waszego wspólnego życia! ;)
  16. co niby za wygłupianie się, my go nie wysyłamy do uśpienia za nieadopcyjność przecież. lepiej odradzać go chętnym ale nieodpowiednim ludziom i czekać na tego właściwego (ehhh, żeby się znalazł), niż wcisnąć go gdzieś na siłę i żeby potem wracał z adopcji. bo wróci na bank jeśli pójdzie do kogoś kto będzie miał choć trochę wahania. u Jamora miałby praktycznie to samo co w Dąbrówce, kojce są niemal identyczne, w obu miejscach psy są wypuszczane na wolny teren i mają możliwość spaceru. Hotel Jamora to prawdziwy raj dla psów wyciągniętych z jakichs pokątnych schronisk-mordowni, ale Maliniakowi nie potrzeba lepszych warunków bytowych tylko kogoś, kto zajmie się tylko i wyłącznie nim.
  17. poczekajmy jeszcze do jutra, może go obadamy jeszcze raz.
  18. I przez to wszystko nawet uroda mu nie pomaga, a wręcz przeszkadza, bo mnóstwo nieodpowiednich osób się nim interesuje. Szkoda chłopaka, jest piękny, można by z niego zrobić fajnego psa, tylko kto się tego podejmie :shake: ja też przyznam że życzę mu jak najlepiej i bardzo chciałabym aby trafił w odpowiednie ręce, ale nie chciałabym go dla siebie.
  19. [quote name='zenobiusz flores']Jamor wie jak pracowac z maliniakami....... tak tylko pisze........wydaje mi sie, ze beda z niego ludzie tzn fajny futer , ale wymaga duzo pracy........no w tym wypadku naprawde rozwazylabym dt u doswiadczonego kogos......jamora nie znam osobiscie tylko z tego forum , wiec nie to, ze robie reklame......ale tak mi sie wydaje.[/quote] Z tego co podpatrzyłam na jego wątku, to Jamor szkoli maliniaki-szczeniory, ale dorosłym psom które trafiają do niego do hoteliku nie funduje żadnego "specjalistycznego" szkolenia.
  20. Dużo szczęścia dla Buby w nowym życiu :multi: już zmieniam pierwszego posta :)
  21. Dzisiejszy dzień pod względem pogody to jakiś koszmarek, to się już nie ma prawa powtórzyć w najbliższym tygodniu :evil_lol:
  22. Ej, dziwnie mi będzie jutro w Dąbrówce bez Sznurka, to już będzie inne miejsce! Kurczę no, teraz będę czekać na wszystkie newsy z nowego domu jak na zbawienie :loveu:
  23. Cześć :) ja co prawda zwykle spacery na łące niedaleko Auchan, ale chętnie się gdzieś przejdę na inne tereny, Lunie strasznie brakuje zabaw z innymi psami. Z Rumi jest jeszcze Fiks, zaproszę ją na wątek. Sobota po południu, np koło 16-17, o ile pogoda dopisze? Habibi, jaka wystawa, jeśli można spytać? :razz:
  24. A zobaczcie tutaj wycofaną i lękliwą Vegę :razz: [url=http://www.youtube.com/watch?v=i411APVQGa4]YouTube - 100 1012[/url] komentarz Kany na temat zamordowanego beagla gratis :evil_lol:
×
×
  • Create New...