:( kurna, no... esperanza... mnie już bezsilność dopada a ty mi tak tu piszesz... OK, nie poddamy sie. :) Ja szukam suni i wiem ze jest bardzo mobilna bo widziano ja w wielu rożnych częściach miasta. Wszyscy wiedza ze maja do mnie dzwonić :) Na obwodnice w poszukiwaniu suni nie mam jak w dzień dojechać bo praca wiec dopiero w weekend.