Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Potwierdzam. Dostałam z powrotem 100 zł. Napiszę do Leni356 i zastanowimy się wspólnie którą bidę wspomóc.
  2. Pieniążki w kwocie 87 zł na hotel dla Nera dzisiaj przelane. :multi:
  3. Z mojego bazarku będzie[B] 242 zł[/B]! :multi:
  4. No ba! Rozpiera go energia i nie może usiedzieć. To dobrze rokuje. Kciukam.
  5. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/smakolyki-dla-twojego-pupila-dla-podopiecznych-pipi-do-2-08-godz-23-59-a-142766/#post12679092[/url]
  6. Zapraszam na bazarek dla podopiecznych Pipi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/smakolyki-dla-twojego-pupila-dla-podopiecznych-pipi-do-2-08-godz-23-59-a-142766/#post12679092[/url]
  7. Ja liczę na to, że to TEN domek. Dla Nera. Kciukam.
  8. Skoczna bestia :crazyeye: No to szukamy innego domku. Mam gorącą nadzieję, że uda się gnojkowi :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='marlenka']A kiedy Tuptak przyjeżdza do Jamora?[/quote] Jak się uda transport załatwić :roll:
  10. Dorotko, czekam cały czas na kody z banku, żeby zrobić przelew. Już się doczekać nie mogę... :mad:
  11. [quote name='Olena84']A ja przy chlebie z masłem:cool3:, taka praca - każdy ma na co go stać:evil_lol:.[/quote] Wpadaj do mnie. Mam jeszcze kilka w lodówce :razz:
  12. Oj tak. Oby Liki to co najgorsze, miał już za sobą.
  13. Ok. A co dokładnie zadecydowało o tym, że pani nie nadaje się na dom dla Nera? Oprócz tego, że niem jej po 10 godz., oczywiście... Pytam z czystej ciekawości.
  14. [quote name='madcat1981']Ja jeszcze pokrywam koszty przesyłki sama do siebie:diabloti:[/quote] Padłam na podłogę ze śmiechu.... :mdleje: Prawie się piwem zakrztusiłam :roll:
  15. ZAPRASZAM NA CIASTECZKOWY BAZAREK DLA LIKIEGO: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pasztetowe-ciasteczka-dla-twojego-pupila-do-29-07-do-godz-23-59-a-142548/#post12662387[/url]
  16. Przygotowuję bazarek dla Likiego. Niedługo będzie :p
  17. Czekamy na wieści po zakończeniu operacji :nerwy:
  18. Wszystkie wpłaty z bazarku już doszły. Dziewczyny wpłaciły z nadwyżką, więc zamiast 76 zł, jest 87 zł.
  19. Życzę dużo zdrówka dla psiurka! :calus:
  20. Taaak. To oni! Chipsy poszły na 1 raz :roll:
  21. Witam na wątku! Aż mnie serce boli jak wchodzę na psy do adopcji na dogo :placz:
  22. U mnie w mieszkaniu jest pies, kot i 8 szczurów. Moja mam uważa, że powinnam się przeprowadzić do zoo :roll:
×
×
  • Create New...