Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Ale biedny, kochany piesek... Taki przestraszony i cierpiący... Aż się płakać chce... :-( Dobrze, że w odpowiednim miejscu i czasie pojawił się odpowiedni człowiek, który mu pomógł... Ps. Co u Ciebie Mariola? Odwiedziłabyś czasem Pierocika. Zapraszam na kawę i ciasto.
  2. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dajmy-jesc-bezdomnemu-psu-zbieramy-na-karme-do-30-06-2009-g-23-59-a-140572/#post12499514[/url]
  3. Na razie na bazarku jest wylicytowana kwota 50 zł :multi: Czekamy na jeszcze..
  4. Daj znać, jak kaska będzie u Ciebie na koncie. Dodatkowo zorganizuję bazarek, który zasili środki na zakup karmy. Mam nadzieję, że uzbiera się wystarczająco.
  5. To był przelew wewnętrzny - od razu na koncie... Chcę wpłacić pieniądze na karmę dla tego psa - nie ma potrzeby doszukiwać się oszustwa...
  6. Kasiu, prześlij mi jeszcze raz swój nr konta, bo dostałam zwrot <uff - ktoś uczciwy>. Musiałam coś pomylić... Zrobię jeszcze raz - tym razem prawidłowo... :oops:
  7. Az chce się płakać, widząc jego zdjęcia :placz: Niektórzy ludzie to bydlęta!
  8. Już wpłaciłam 15 zł. Na tyle mogę sobie pozwolić.
  9. Zapraszam na bazarek dla Wrzeszczącego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-inne-przydatne-przedmioty-na-leczenie-rexa-z-ulicy-do-27-06-do-23-59-a-140288/#post12485936[/url]
  10. [quote name='Maszaberla'][B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktos jeszcze moglby pomoc?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Kazda wplata to dla Rexa to majatek :oops:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Zrobię mu bazarek. Może być tak?
  11. Nie, nie musi być specjalnego konta. Chodzi o to, komu wpłacać kaskę, żeby za to była zakupiona karma.
  12. Na jaki numer konta można się dołożyć do karmy dla psiaka?
  13. [quote name='Ewa i flatki']Kto w stolicy zrobi bazarek? Dam fanty :cool3:[/quote] Ja zrobię ten bazarek. Proszę o kontakt.
  14. No to szkoda, że nie mogę pomóc.. :-(
  15. Strasznie, okropnie mi się ten prosiaczek podoba! Ale mam w domu psa - dużego. Prosiaczek tego chyba nie zaakceptuje....
  16. [quote name='xmartix']i co??? macie go?[/quote] Ja to jeszcze w pracy siedzę....
  17. [quote name='coronaaj']Pisz do Asiora, ona sie tym zajmuje. W jakiej dzielnicy mieszkasz, ja na Mokotowie.[/quote] Ja mieszkam na Bródnie. Napiszę zaraz do Asiora.
  18. Ja mogę dać mu tymczas na miesiąc. Tylko, że mieszkam w Warszawie. Czy jest możliwość transportu?
  19. Sprawdziłam na mapie - to zaawansowana Ochota, blisko Palucha.
  20. Skromny grosik został przelany dla Szarika. Kochany piesek :loveu:
  21. Nie ma za co! Cieszę się, że mogłam pomóc :thumbs:
  22. Wpłaciłam na rzecz Coffee 77 zł. To za zorganizowany przeze mnie bazarek. Powodzenia w nowym domku Piękna!
  23. ul. Wysockiego znajduje się obok Cmentarza Bródnowskiego, to przedłużenie ul. Odrowąża. Niedaleko jest Bartnicza. Dzisiaj będę w domu po 19.00 Może być?
×
×
  • Create New...