Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Do kiedy Kapsel ma opłacony hotel? I kiedy jest termin kolejnej zapłaty?
  2. No to super! Zmień, proszę, tytuł tematu to mod przeniesie do "udanych adopcji".
  3. Z fakturą będzie drożej, bo wet musi doliczyć jeszcze podatek. Jak dla mnie pieczątka z potwierdzeniem wystarczy.
  4. No nieeeeeeeee... Zdjęcia w skarpetach i koszulce rozwaliły mnie na łopatki! Leżę na podłodze ze śmiechu i z radości! Dziewczyny, macie talent do znajdowania tak wspaniałych domów dla biedaków... Szacun!
  5. Jak dojdą wpłaty, to z moich bazarków będzie około 93 zł na Kapselka :multi:
  6. Kurka, ale by było zaj...ście, gdyby nasz biedny Rudzik znalazł się nagle po tym wszystkim w ciepłym, kochającym domu... Bardzo, bardzo dopinguję !
  7. Cezary Niemczewski, [SIZE=-1]48 670 35 01‎ Ul. Kościelna 7 (wstępnie z bazarków będzie około 130 zł, z czego 70 zł już fizycznie mam na koncie :multi:) [/SIZE]
  8. W Grójcu jest bardzo dobry wet. Można spróbować. Z moich bazarków będzie na pewno ponad 100 zł. Jeszcze dokładnie nie policzyłam.
  9. [quote name='sacred PIRANHA']...zatem chciałabym przekazać 138zł na Tuptusia, komu mam przelać? proszę o nr na PW;)[/quote] Ale super! Tuptuś bardzo dziękuje! :loveu:
  10. [quote name='asiaf1']Dziś straciłam Hakera, odszedł w ciągu kilkunastu godzin.[/quote] Bardzo mi przykro... Trzymaj się jakoś i nie łam się tylko!
  11. [quote name='asiaf1']też o tym myslałam, nawet mam spisane ale niestety nie mam teraz serca do niczego:placz:[/quote] Ojej... Coś się stało?
  12. Warto byłoby uaktualnić rozliczenia na pierwszej stronie. Wiadomo byłoby na czym stoimy i ile na co jeszcze potrzeba.
  13. A co to za dom? Znalazłaś kogoś, kto go adoptował? Kto to jest?
  14. Super! Ale dobrze piesek trafił :loveu: Ps. Może warto by już zmienić temat wątku i przenieść do działu udanych adopcji...?
  15. Zaciskam kciuki tak mocno, że aż oczy mi wyszły na wierzch ;)
  16. Jeszcze jeden bazar na Kapsla: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pasztetowe-ciasteczka-pychotka-ekspresowy-na-kapsla-do-11-09-a-146061/#post12934018[/url]
  17. Wysyłaj do mnie rzeczy na bazarek. Mnie wywalili z pracy, więc mam dużo wolnego czasu - mogę się tym zająć.
  18. Dzwoniłam przed chwilą do swojego weta i zapytałam o koszt kastracji. Powiedział, że między 150 a 200 zł. Czyli koszty porównywalne. Może jedna warto rozważyć Celestynów? Jeśli byłoby za darmo, a weci doświadczeni, to chyba jest bardzo dobra opcja...
  19. Wet o którym pisałam na lecznicę na ul. Wysockiego, na Bródnie. Mam o nim dobre zdanie, operował 2 razy mojego szczura, Misia wyleczył z babeszjozy.
  20. Ja mam niedaleko siebie dobrego, doświadczonego weta. Podejrzewam, że zrobiłby kastrację za połowę tej ceny. Rozumiem, że psior jest w Warszawie?
  21. Milaa, a czy nie możesz go wziąć do siebie nawet na kilka dni? Da się to zrobić?
  22. Zaznaczam wątek.
  23. To fakt. Sunia ma oryginalną urodę. :loveu:
×
×
  • Create New...