Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. [quote name='megii1']Jutr będzie pewnie u mnie Gos to będą nowe fotki:)[/QUOTE] No to super! Czekam w takim razie na fotki, takie ładne, żeby do Allegro się nadawały. No i oczywiście poproszę o kilka slow o psie, tak do ogłoszenia.
  2. [quote name='izzie1983']Spojrzenie pełne wyrzutów :D[/QUOTE] Tak. Bo Miś nie lubi zdjęć...
  3. Dziewczyny - dziękuję za zainteresowanie i troskę. Mis ma się całkiem nie najgorzej. Próbuje chodzić, choć nie zawsze jeszcze mu się udaje. Jest strasznym niejadkiem... Ale samopoczucie chyba ma niezłe. Fotki z dzisiaj: [IMG]http://i46.tinypic.com/rw6gl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vifq6a.jpg[/IMG]
  4. Dziewczyny - dziękuję za zainteresowanie i troskę. Mis ma się całkiem nie najgorzej. Próbuje chodzić, choć nie zawsze jeszcze mu się udaje. Jest strasznym niejadkiem... Ale samopoczucie chyba ma niezłe. Fotki z dzisiaj: [IMG]http://i46.tinypic.com/rw6gl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vifq6a.jpg[/IMG]
  5. Witam, melduję się. Wesprzeć finansowo jako bezrobotna nie mogę. Ale moze znajda sie inni dogomaniacy, którzy zadeklaruja miesiecznie.
  6. No to dziwne, bez kitu.... Taki ładny pies.... A może potrzeba więcej ogłoszeń?
  7. Co by tu napisać..... Chyba nic... Niestety czasem (dość często) tak jest, że są zainteresowani, a potem się juz nie odzywają... Tak jak np z moja tymczasowiczką Pyzą.... A niech ich szlag!
  8. Megii, czyli masz na stanie 2 Tinki... Trzeba wyekspediować do domu którąś... Najlepiej obydwie. Ps. Co z tymi Allegro?
  9. Pewnie wizyta jeszcze trwa. Czekam na informacje. Niecierpliwie.
  10. Brawa i gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :BIG:
  11. A może by jej tak jeszcze Allegro wyróżnione strzelić? Ps. Wiem o czym mowa - mój pies miał kilka dni temu amputowana szyjkę i głowę kości udowej. Masakra dla psa, jeśli nie moze chodzić. Bierze antybiotyki i lepi przeciwbólowe. Ile te biedne stworzenia muszą się nacierpieć...
  12. Kirysku, ciotka Ci już dawno obiecała ogłoszenia i słowa dotrzyma. Ale z tymi zdjęciami za kratami... cóż.. ciężko będzie znaleźć Ci dom! Są takie... nieadopcyjne... Czy będzie jeszcze szansa na nowe zdjęcia? Wiem, że już o to pytałam, ale... nie zaszkodzi zapytać znowu..
  13. [quote name='eliza_sk']Wizyta wypadła pomyślnie. Figunia ma dom !!! [/QUOTE] Jestem pod wrażeniem Eliza! Autentycznie! Masz jakąś cudowną właściwość do znajdowania domu dla psów!
  14. [quote name='kakadu']najbardziej mnie wkurza ze nie moge zakladac nowych watkow a wiec tez robic bazarkow... :/[/QUOTE] Jak to nie możesz? Dziwne... U mnie dogo dziala.
  15. [quote name='marlenka']Portki trochę za małe , ale na chwile wcisnełam [IMG]http://images46.fotosik.pl/233/e95a2da71ab8b32fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/146/e241f67063e84646med.jpg[/IMG][/QUOTE] OOO nieeeeeeeeee!!! Biedy Nugat! Co Ona Ci założyła??!!! Mikołaja chce z Ciebie zrobić czy co? I te majty z wystającym ogonkiem..... :loveu::loveu::loveu:
  16. Dzięki Cajus. Postarałeś się pięknie!
  17. Marlena, ile jeszcze brakuje na opłacenie kolejnego miesiąca?
  18. Ale super foty! A drugie zdjęcie powala! Ekstra, że jest więcej zdjęć - będą do Allegro.
  19. [quote name='Wunia']Żadnych uwag ani poprawek :) Pierwsza klasa :)[/QUOTE] No to teraz kciuki trzymamy!
  20. [quote name='bico']zrobił się na labka:evil_lol: a może jak się skończy allegro z "owczarkiem szwajcarski", to zamienić na "w typie labradora" i może wtedy coś się ruszy:roll:[/QUOTE] Prawie spadlam z fotela ze smiechu!!!!
  21. Proszę Allego: [url]http://www.allegro.pl/item838806424_wars_slicznie_umaszczony_i_mlody_szuka_pana.html[/url] Czy może być takie? Wszelkie uwagi i poprawki mile widziane!
  22. Pręguś ma tylko jedno ogloszenie - na Allegro - i to wszystko? Nie ma nic więcej?
  23. [quote name='Lulka']a Kapselek zrobil sie teraz biszkoptowy ;-)[/QUOTE] Przeszedł metamorfozę? :cool3:
×
×
  • Create New...