Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Ja nic nie chcę mówić, ale _Lara pisze takie właśnie teksty....
  2. Jutro wyjeżdżam i wracam po nowym roku. Wtedy porobię mu ogłoszenia. Może być?
  3. [quote name='ocelot']Chyba tylko w domu tymczasowym to by się udało... na ostatnim spacerze już zaczynał wierzyć w siebie. Szczekał nawet. za rzadko te spacery...[/QUOTE] Tymczas/DS to dla niego jedyna szansa. W schronie wsrod nowych towarzyszy nie da rady. Co tu zrobic, co tu zrobic...?
  4. [quote name='Madallena']Lenka nie nadaje sie do adopcji, wiec domu nie bede jej szukac[/QUOTE] Moim zdaniem Lenka jak najszybciej powinna trafić do adopcji. Oczywiście wiadomo do jakiego domu. To dla niej jedyna szansa żeby wyszła na prostą. Niech sie oswaja i przezwycięża strach i przywiązuje już do "swoich" ludzi.
  5. Tak. Liczę na informacje kiedy Dżekus dojedzie do domku.
  6. Przelałam kasę z bazarku - 152 zł dla Pręgusia.
  7. [quote name='koosiek']Dzięki, [B]Piromanko[/B] i dzięki [B]__Lara[/B] :multi: Po nowym roku część z tych będzie już nieaktualna, a reszta na daaalekich stronach, więc jak się zdublują, to nie problem :) A może do nowego roku Flip będzie już w domu? Chciałoby się, chciało :razz:[/QUOTE] Pewnie że tak! Ogłoszeń nigdy za dużo.
  8. [quote name='beba']Sonia jest teraz u moich rodziców bo mrozy są nie do wytrzymania :( allegro ciągle odnawiane może rzeczywiście trzeba nowe zdjęcia zrobić. Musze kogoś z lepszym aparatem dorwać. I jakiś tekst nowy napisać.[/QUOTE] No dokładnie. Jeśli do tej pory nie poskutkowało, trzeba wszystko pozmieniać.
  9. Cóż za wspaniała wiadomość!!! I nasza Kawa się doczekała wreszcie "ludzkich" warunków. Trzymam kciuki i .... chyba....czas zacząć świętować...?
  10. Już jutro kochany Dżekuś pojedzie sobie do domku!!!!
  11. [quote name='kamilawa']Kajtulek we wtorek skoczy na spacer :) Ciotki zobaczą aktualne fotki! ;][/QUOTE] No to czekamy!!!!!
  12. Zorro, wędrujemy do góry! Może jeszcze któraś ciocia Cie odwiedzi....?
  13. koosiek, masz zapełnioną skrzynkę. Oczywiście, że pomogę z ogłoszeniami. Jednak pojutrze wyjeżdżam i wracam po nowym roku. Jesli nie będzie to problemem, to z przyjemnością poogłaszam Flipa.
  14. [quote name='GoniaP']Żorż od wczoraj w nowym domu :)[/QUOTE] Hurra!!!! :bigcool: Żorż niewątpliwie dostał swój świąteczny prezent. Ten najważniejszy w życiu prezent.
  15. Niestety nie dam rady zrobić ogłoszeń przed Świętami. 23 grudnia zmieniam półkulę i wracam po nowym roku. Po powrocie Amber będzie miał pełny pakiet ogłoszeń.
  16. Ihabe, podaj numer konta to wpłacę na Pręgusia kasę z bazarku. Na Święta zmieniam kontynent i wracam dopiero po Nowym Roku, a wplata za hotel chyba 1 stycznia...
  17. [quote name='bea_204']Ona jest trochę podejrzliwa i tak bez powodu nie da psa na spacer. [/QUOTE] Nie rozumiem... Ona nie wie że szukamy mu domu?
  18. [quote name='jagodkailawa']22.12 wyjezdza z samego rana o której jeszcze do końca nie ustalono. Pewnie jakoś pod wieczor dojedzie! Tak mnie to cieszy że szok !:)[/QUOTE] Czyli juz na Świeta bedzie w domu!!!!!!!!!!!!
  19. To chyba wspaniała wiadomość!!! Ciesz się - tyle czasu na to czekał. Ronja, wiem ze się przyzwyczaiłaś - ale przeciez wciąż szukalas mu domu. No i znalazł się!
  20. [quote name='MiK-Jozefow']Może być do mnie, wyślę Ci na pw[/QUOTE] Już wyczyściłam skrzynkę. Wyślij jeszcze raz.
  21. [quote name='marlenka']Zapraszam na kawę to sprawdzisz . Nie jedziesz na swieta do rodziców ??? jak bedziesz to zapraszam do mnie na kawusię sprzwdzisz[/QUOTE] Świeta odpadaja, bo nie jade do rodziców. Okres swiateczny spedzam na Czarnym Ladzie (teściowie fundują).
  22. W ogłoszeniach, owszem, pomogę. Jaki kontakt ma być podany?
  23. Nugat podobno schudł (chociaż nikt tego nie widział :eviltong:) więc nic już go nie grzeje na dworze.
  24. Nadzieja umiera ostatnia i dlatego wciąż wierzę w dobre zakończenie tułaczki tego biednego psiaka.
×
×
  • Create New...