-
Posts
5503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Piromanka
-
[quote name='ocelot']Chyba tylko w domu tymczasowym to by się udało... na ostatnim spacerze już zaczynał wierzyć w siebie. Szczekał nawet. za rzadko te spacery...[/QUOTE] Tymczas/DS to dla niego jedyna szansa. W schronie wsrod nowych towarzyszy nie da rady. Co tu zrobic, co tu zrobic...?
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
Piromanka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Lenka nie nadaje sie do adopcji, wiec domu nie bede jej szukac[/QUOTE] Moim zdaniem Lenka jak najszybciej powinna trafić do adopcji. Oczywiście wiadomo do jakiego domu. To dla niej jedyna szansa żeby wyszła na prostą. Niech sie oswaja i przezwycięża strach i przywiązuje już do "swoich" ludzi. -
Wspaniały prezent na święta! DŻEKI ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM!!
Piromanka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Tak. Liczę na informacje kiedy Dżekus dojedzie do domku. -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Piromanka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Dzięki, [B]Piromanko[/B] i dzięki [B]__Lara[/B] :multi: Po nowym roku część z tych będzie już nieaktualna, a reszta na daaalekich stronach, więc jak się zdublują, to nie problem :) A może do nowego roku Flip będzie już w domu? Chciałoby się, chciało :razz:[/QUOTE] Pewnie że tak! Ogłoszeń nigdy za dużo. -
[quote name='beba']Sonia jest teraz u moich rodziców bo mrozy są nie do wytrzymania :( allegro ciągle odnawiane może rzeczywiście trzeba nowe zdjęcia zrobić. Musze kogoś z lepszym aparatem dorwać. I jakiś tekst nowy napisać.[/QUOTE] No dokładnie. Jeśli do tej pory nie poskutkowało, trzeba wszystko pozmieniać.
-
Młoda suczka z Grójca - całe życie bezdomna, DT=DS :)
Piromanka replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Cóż za wspaniała wiadomość!!! I nasza Kawa się doczekała wreszcie "ludzkich" warunków. Trzymam kciuki i .... chyba....czas zacząć świętować...? -
Wspaniały prezent na święta! DŻEKI ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM!!
Piromanka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Już jutro kochany Dżekuś pojedzie sobie do domku!!!! -
Kajtuś - piękny ok. 3 letni psiak szuka swojego człowieka! Iława.
Piromanka replied to agailawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']Kajtulek we wtorek skoczy na spacer :) Ciotki zobaczą aktualne fotki! ;][/QUOTE] No to czekamy!!!!! -
[CK] ZORRO_co ze mną będzie, gdy zklikwidują Cichy Kąt? ;(
Piromanka replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Zorro, wędrujemy do góry! Może jeszcze któraś ciocia Cie odwiedzi....? -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Piromanka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
koosiek, masz zapełnioną skrzynkę. Oczywiście, że pomogę z ogłoszeniami. Jednak pojutrze wyjeżdżam i wracam po nowym roku. Jesli nie będzie to problemem, to z przyjemnością poogłaszam Flipa. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
Piromanka replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Żorż od wczoraj w nowym domu :)[/QUOTE] Hurra!!!! :bigcool: Żorż niewątpliwie dostał swój świąteczny prezent. Ten najważniejszy w życiu prezent. -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
Piromanka replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Niestety nie dam rady zrobić ogłoszeń przed Świętami. 23 grudnia zmieniam półkulę i wracam po nowym roku. Po powrocie Amber będzie miał pełny pakiet ogłoszeń. -
Wspaniały prezent na święta! DŻEKI ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM!!
Piromanka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagodkailawa']22.12 wyjezdza z samego rana o której jeszcze do końca nie ustalono. Pewnie jakoś pod wieczor dojedzie! Tak mnie to cieszy że szok !:)[/QUOTE] Czyli juz na Świeta bedzie w domu!!!!!!!!!!!! -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piromanka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Zapraszam na kawę to sprawdzisz . Nie jedziesz na swieta do rodziców ??? jak bedziesz to zapraszam do mnie na kawusię sprzwdzisz[/QUOTE] Świeta odpadaja, bo nie jade do rodziców. Okres swiateczny spedzam na Czarnym Ladzie (teściowie fundują). -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piromanka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nugat podobno schudł (chociaż nikt tego nie widział :eviltong:) więc nic już go nie grzeje na dworze. -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Piromanka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Nadzieja umiera ostatnia i dlatego wciąż wierzę w dobre zakończenie tułaczki tego biednego psiaka.