[quote name='megii1']Chciałam wszytskim ogłosić, że Lenia pojechała dziś do swojego własnego, osobistego domku:) Państwo wypatrzyli ją, przyjechali 300 km i zakochali się od pierwszego wejrzenia. Mają w domu kociaka, który był kiedyś dziki ale go oswoili więc z Lenką też sobie poradzą. Posiedzieli u nas parę godzin, poszli z Lenią na spacer, popatrzyli w jej piękne oczy. Lenia odwdzięczyła się bo zjadła od nich smakołyki i dała się pogłaskać. Dziękuję w tym miejscu wszystki którzy wierzyli w Lenkę i trochę we mnie, a przede wszystkim założycielce wątku za to że wyciągnęła małą z przytuliska i dała jej szansę na normalność:loveu:[/QUOTE]
Wróciłam z tropikalnych wojaży... A tu takie wspaniałe wieści!!!!!
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!