Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Ojej..... Już tak bardzo się cieszyłam....
  2. Jestem, wróciłam. Pamiętam o ogłoszeniach. Będą w ciągu kilku dni.
  3. [quote name='magenka1']cioteczki wpiszcie jeszcze plus 5 zł moja siostra dorzuciła, będę wysyłałam na jednym przekazie jutro wysyłam,[/QUOTE] Dziękujemy! :kiss_2:
  4. [quote name='eliza_sk']i chętnych nadal brak :([/QUOTE] Przyjdzie i na niego czas :kciuki:
  5. Zorrowi skończyło się Allegro. Ale czy ktoś zdzwonił??
  6. Prosimy o dalsze deklaracje!!!
  7. [quote name='kamilawa']ciotki sorrki, od tego wszystkiego mi się pomierdało, w środę... w srodę.[/QUOTE] No i co?? Kajtek, Dżekusiowi się udało to i Tobie się uda. Tylko trzeba Cię poogłaszać.
  8. Pyza zmienia się nie do poznania. Przychodzi na głaskanie i pieszczochy! Słucha się i jest taką przylepką!
  9. Tinko, w ostatnich dniach już 3 psy od megii1 znalazły domki. [B]Teraz twoja kolej![/B]
  10. Ci ludzie chyba się jeszcze nie odezwali.
  11. Zaraz się popłaczę ze szczęścia chyba. To już trzeci pies wyadoptowany!!!!
  12. Witaj Warsiku w Nowym Roku. Oby okazał się szczęśliwszy niż poprzedni i przyniósł upragniony dom!
  13. [quote name='Livka']Witam Bojusia noworocznie i życzę ci psinko wspaniałego domku pełnego miłości:)[/QUOTE] Allegro się Bojuskowi skończyło. I ani jednego telefonu...
  14. Dżekuniu, samych cudownych wspaniałości w twoim własnym domku!!!! Cieszę się, ze praca ogłoszeniowa nie poszła na marne.
  15. Szczęścia chodzą trójkami... Czekamy na najlepszą wiadomość!!!! Ps. Kurcze, opłaca się robić ogłoszenia...
  16. [quote name='megii1']... a teraz news - dziś zadzwoniła do nas Pani z Serocka, czyli od nas, która zobaczyła ogłoszenie Pati i chce jej dac domek:) I to jaki - Pani ma dom, sporą działkę i onka. Chciałaby, żeby Sunia w ciągu dnia biegała po posesji a wieczorem ma spać razem z jej onkiem w domku na kanapie. Pani nie wyobraża sobie innego rozwiązania. Jutro o 13 przyjedzie do nas na spacer ze swoim psiakiem i zobaczymy jak para się dogada. Błagam - trzymajcie kciuki:))))[/QUOTE] Ojej.... !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Patinka dostała prezent od Mikołaja....!!!! Pati i Lenka!!!! Aż się łezka w oku kręci ze szczęścia!!!!
  17. [quote name='megii1']Chciałam wszytskim ogłosić, że Lenia pojechała dziś do swojego własnego, osobistego domku:) Państwo wypatrzyli ją, przyjechali 300 km i zakochali się od pierwszego wejrzenia. Mają w domu kociaka, który był kiedyś dziki ale go oswoili więc z Lenką też sobie poradzą. Posiedzieli u nas parę godzin, poszli z Lenią na spacer, popatrzyli w jej piękne oczy. Lenia odwdzięczyła się bo zjadła od nich smakołyki i dała się pogłaskać. Dziękuję w tym miejscu wszystki którzy wierzyli w Lenkę i trochę we mnie, a przede wszystkim założycielce wątku za to że wyciągnęła małą z przytuliska i dała jej szansę na normalność:loveu:[/QUOTE] Wróciłam z tropikalnych wojaży... A tu takie wspaniałe wieści!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Tina, czy ktoś się Tobą interesuje? Czy był chociaż jeden telefon?
  19. kamilawa - chyba pora ZMIENIĆ TYTUŁ WĄTKU I ZACZĄĆ ŚWIĘTOWAĆ!
  20. Oby to była przemyślana decyzja na TAK. Ależ byłoby wspaniale!!!
  21. I deklaracje krucho idą....
  22. Fajnie by bylo, gdyby ci panstwo sie jednak odezwali.
×
×
  • Create New...