Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chester kazał pozdrowić wszystkie cioteczki odwiedzające i powiedzieć że miał dziś wizytę u weterynarza:shake:, no jak mus to mus. Lis został zaszczepiony na wściekliznę i choroby zakaźne, był bardzo dzielny, nawet nie zauważył zastrzyków, bardziej był zainteresowany córką Formicy która biegała dookoła:evil_lol: W parze z Dżokiem szedł bardzo śmiało choć czasami Dżok podgryzał go po tyłku a on odwzajemniał mu w nogi. Na łączce spuszczony ze smyczy już bardzo pewny siebie biegał za Onkiem, przywołany natychmiast był przy nogach. Jeszcze przerażają go auta ale naprawdę coraz mniej więc jest postęp. Z kolei na podwórku już jest baaaardzo pewny siebie, powarkuje na Dżoka a przy zabawie z patykiem jest okropnym łobuzem, szczeka,skacze i gryzie po nogach, ogonie i szyji ONka a ten stoi i się patrzy bo sam nie wie o co mu chodzi. Szczerze powiem, że nie wiem jak mam zinterpretować to zachowanie. Dziś niestety Dżok 2 razy go solidnie złapał za szyję gdyż mały perfidnie prowokuje:evil_lol:, raz wszedł mu do kojca a za drugim razem właśnie przy zabawie kiedy go już solidnie zabolało. Na szczęście nic się nie stało. Jeżeli nauczę się wkładać film do Internetu to wstawię. Pozatym dziś malutko zjadł. Podejrzewałam już wcześniej, że gdzieś dojada i wiem już gdzie, otórz moje drogie mały lisek chodzi się stołować do kurczaków:diabloti::diabloti: czyli z głodu w razie czego nie zginie:evil_lol::evil_lol: cwaniaczek:loveu:[/SIZE][/FONT]
  2. Chesterek jeszcze na dworze bryka ale rozumie że niektórzy chodzą wcześniej spać i przesyła dużego lizańca :D:D:D
  3. Cioteczki dbają o wątek Chesterkowy pod moją nieobecność :) dziękuję :)
  4. czyli kartkę ktoś bierze i sprawę olewa.
  5. Widzę wpis chwilę wcześniej no ciekawe dlaczego hihihi :D cieszymy się że Klarze się udało :)
  6. Słuchajcie Chester mnie dziś powalił:lol: Rzucałam swojemu Dżokowi piłkę a on biegał za nim tam i z powrotem warcząc i obszczekując :crazyeye: podgryzał go po nogach:eviltong: Mój pies jest tak cierpliwy że należy mu się medal;) a Chester to mały złośnik:cool3: Nagram filmik z tej komedii i postaram się wstawić:loveu: Kochane to to małe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Gosiara']Cudowny mogę go ogłosić fundacyjnie na cafe?[/QUOTE] No pewnie ! dziękuje :)
  8. Murzynek a ja myślę że ty jesteś grzeczniutki chłopak ;)
  9. Pewnie że nie, wyłaź mały co to za życie w norze !!
  10. I tak ma być :) a Lejdi urosła baaardzo :)
  11. Bądź szczęśliwa !!!!
  12. [quote name='wiga138']Czy lisek był już u weta ? co z jego oczkiem ?[/QUOTE] Był :) z oczkiem już nic złego się nie dzieje, samo się naprawiło ;) musiało mu coś wpaść i może go podrażniło ale dziś nie ma śladu. Pozatym został odrobaczony i jeszcze raz odpchlony, za kilka dni pierwsze szczepienie :) Zdjecia wrzucam na raty bo mój komp jest z innej bajki ;/ [IMG]http://i53.tinypic.com/5do35y.jpg[/IMG]
  13. No tak to cała Klara, najważniejsze pańciowe kolanka :D
  14. [quote name='Gosiara']On jest przecudowny:*[/QUOTE] Cóż...z grzeczności nie zaprzeczę ;) [IMG]http://i52.tinypic.com/10or7uh.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/i77xgz.jpg[/IMG]
  15. Dzięki Wam dziewczyny :) Chester coś dziś narzeka na oczko, widzę że je mruży i odrobinę mu łzawi trochę też jest zaczerwienione, zaraz zaparzę rumianku i mu przemyję :) Jutro lis ma wizytę u weta więc od razu zapytam co z oczkiem :) A teraz trochę Chestera co byście się nie odkochiwały:D Dwa pierwsze ze spacerku, Chestuś patrzy do domu . [IMG]http://i54.tinypic.com/29w4r69.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2lie6xi.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/vgogfo.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2w4dvnc.jpg[/IMG] Chcałam wrzucić więcej ale niestety komputer zrobił bunt więc wrzucę w następnym poście ;)
  16. Aza jest pięknym psem !! :)
  17. super wiadomości !
  18. Chester potrzebuje ogłoszeń :(
  19. [quote name='Gosiara']Klara już w ds skasuj sobie banerek:)[/QUOTE] Racja :D;)
  20. [quote name='halbina'][URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/lublin-trucizna-na-chodniku-psy-plakaly-krwia,1,3784648,region-wiadomosc.html[/URL][/QUOTE] Zero wyobraźni ;/
  21. życzymy Lejdi wkońcu pełni szczęścia ale jak nie urok to ... ;/
  22. Chesterku czy ktoś cie pokocha ?
  23. Chodź no tu Chesterku podniosę cię ;)
×
×
  • Create New...