Jump to content
Dogomania

Tekla64

Members
  • Posts

    2865
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tekla64

  1. cos nam objetosc stron zwiekszyli za to ilosc sie zmniejszyla i znowu mozemy swietowac to cosmy juz raz swietowali hihihi a gdzie sa zdjecia i gadulec???? mam nadzieje ze jakies zaraz sie pojawia co???? bardzo prosze!!!!
  2. u nas przestalo wiac i pada se caly czas po malutku mysle ze dzis juz mala se znowu po zaspach polatala???? a wczoraj to ja sie nie dziwie moje nawet lbow wieczorem nie podniosly jak padlo ostatnie haslo na sikanie!!!! i to wsie sie wypiely na jakiekolwiek sikanie na zewnatrz hihihi
  3. tak nam porobili ze stronami ze za jakis czas znowu bedziemy u was swietowac 100 hihihi a objawisz nam sie u siebie z jakimis fotkami i opowiesciami???? moga byc zimowe !!
  4. a moze to dla Hekcia pierwszy taki snieg i najpierw sie musi oswoic? ale ja nie widze by byl nieszczesliwy? ja mam wrazenie ze wrecz jest w siodmym niebie razem z Promocja hihihi i jak mowisz ze jestes zachwycona swoim wiejskim zyciem to ja wiem o czym mowisz hihihi naprawde wiem i powiem ci jeszcze ze mnie do dzis calkiem ten zachwyt i ta radocha z wlasnej pracy zostaly, ale widze tez i minusy tylko to ze moje wsio mi rekompensuje
  5. Jambi tak to ja a to cobyscie nie myslaly ze ona se nie potrafi poradzic [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/705/de1cc7ac482efe38med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] to dzisiaj tak se bylo a lozko obok dalej puste hihih co do strony?! to ja juz nic nie rozumam ?! niedawno niby dobijalam do 250tej a teraz mam 100 no jo nie wazne kazdy powod do imprezki jest dobry no nie!!!! wazne ze jakos to dalej funkcjonuje i o to chodzi
  6. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/79cfce07d243088e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/ae3c593b47058bad.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/9afc2b8fbf3787d2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/e8e8c166d41a796a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/669a57bffba721c7.jpg[/IMG][/URL][/IMG] z Tekli i Nikusia w zasadzie bardzo szybko wszystko splywa lub spada ale za to Dona potrafi miec to godzinami bo wiecznie se nowe robi a poprzednie nie zdaza sie roztopic
  7. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/d4e3d37e60e4f3c1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/a6d14be68d0a878a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/aee724644eb63f42.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/704/025fba3d0b46f470.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  8. u siebie sie musisz odkopac sama !!! ale droge moze jaki dobry duch z traktorem przepchnie choc raz, zycze by szybko to nastapilo a z tymi saneczkami to rozwaz to naprawde psy mialyby nielicha zabawe wiem to z autopsji no coz uroki zycia na wsi ale jesli macie taki snieg jak ja dzis to cudny jest miekki pusztsty ilekki trzymajcie sie cieplo
  9. ja juz tez po polach i po troszku osniezaniu, reszte troche pozniej odsnieze a na taka zime to tylko wysokie buty polecam albo dobrze zamkniete u gory mnie czasem snieg potrafi sam spac z dachu ale jeszcze sie nie zdarzylo n kogos z nas czy jakies zwierze cale szczescie to zawsze slychac jak sie obrywa i leci. a moje dyrne mlode psy zostaly na podworku dalej taplac sie w tym puchu bo snieg dzis jest piekny !!!! puszysty lekki i taki nieskzitelny robilismy na spacerze pierwsze slady na polach wsedzie dziewiczo nawet dzikich sladow nie bylo w kolo cus piknego
  10. no to i nas zasypalo !!! najpierw zpacer a potem lopata i miotla a spiska szczesliwe
  11. Anusi samej dobroci, spelnienia marzen i znalezienia tego czego szukasz 100lat!!!!! i ja tyz do lopaty i miotly a potem daleszy cisg imprezki SZCZESCIA DUZO DZUO I ZDROWKA
  12. mysle ze jesli pani jest sumienna i dobrze wykonuje swa prace to powinnas sie odrazu zwrocic do niej coby ona pisala i firmowala wszystkie pisma[ mowie o rzeczniczce] wiem ze jak trafisz na rzetelna to bardzo wiele spraw sie konczy na jej interwencji a czasem tylko do sadu dochodzi ale dochodzi mam nadzieje ze masz nazwisko p.kierownika i nr sprzedawcy? szczerze zycze powodzenia i bardzo szybkiego zakonczenia sprawy dla ciebie pozytywnie!!!!1 ale fakt ze to ostatnie swinstwo co ci teraz odprawiaja
  13. no to zadyma doszla i do nas targa tym sniegiem jak dzikie , jutro na spacerze psy sie beda taplac w zaspach a ja z nimi. wiatr jest straszliwie przenikliwy, wstretny psiska wcale nawet nosow nie popodnoslily jak zapraszlam na ostatnie sikanie ' chcesz to se idz sama' no ciekawe czy do rana sie wyszaleje
  14. jaaa, cudenka a nie zdjecia , az przeslalam dalej a przez sluchawe slysze" jaa co to ? czyj to? gdzie to? ale piekny jakie zdjecie!!!"
  15. oj to mi przykro mialo byc fajnie i na luzie a wyszlo .... no jo masz teraz stresa szkoda
  16. a co niech se popracuja na zarelko!!!! bedzie lepiej smakowalo szeleczki sznureczki i niech ciagna swoje hihihi a kiedys moze i ciebie beda ciagaly na saneczkach przemysl a poza tym ucz od razu pomagac w gospodarstwie!!! chrust i drewno na opal tez niech znosza, oj zajec pozytecznych cala masa , wiosna moga ogrodek przekopac a napewno wykopac dolki pod nowe roslinki!!! ale fakt psiska sa szczesliwe na fotach a Promocja chyba juz calkiem w siodmym niebie!
  17. a my cos planujemy???? czy idziemy na zywiol????
  18. http://i51.tinypic.com/2s76zwn.jpg to jest smoczysko! a to jest "cus" http://oi56.tinypic.com/1zqfoxx.jpg tozzem mnie straszysz????
  19. Sota to zawiadamiaj ich szybko bo 10go juz wyjezdzam!!!!! a moje dzieci ich nie wpuszcza!!!! a czy to moja wina ze one chca koniecznie na tej kanapie pietrowo sie pokladac??? a lozko obok zamuje ksiaze Nikodem samotnie hihihi ale powiem wam ze zaczelam doceniac wlasny komfort hihihi dobrze mi samej na tej wiekszej kanapie i nie oddam!!!!
  20. ja bym zazdwonila do weta jeszcze raz i niech pomysli nad jakims srodkiem na te oczy ale do karmy bo mysle ze przez jakis czas inaczej im zadnych lekow nie zaaplikujesz, potem sie to zmieni. a mysle ze skoro mamuska ma takie oczy to i reszta tez nie lepiej sie ma, ale z mamuska to jak widac mozesz sobie juz normalnie poradzic. na wsi niestety ten rodzaj rozmanzania jest normalnym porzadkiem i szczerze mowiac wolnych kotow nie ustrzezesz inaczej jak przez strylizacje, bo jak nie wlasne to zrobia to te co przychodza ze wsi a ty ich mozesz nie widziec ale to wiesz sama. z tymi otwartmi drzwami to w te mrozy nie przesadzaj bo raz ze cieplo ucieka a dwa by ci zadne rury nie pozamarzaly, ystarczy jak je na razie blizej domu zaczniesz karmic i powoli se soba oswajac , za nie dlugi czas beda sie garnac same z siebie i domagac wejscia do domu bez narazania na wymarzniecie chaty. za szybko bys wszystko chciala hihihi daj se czas a wsio sie pouklada po twojej mysli
  21. serdeczne dzieki za fotki wy to jakie perfekcjonistki jestescie czy jak??? nie umiesz robic zdjec na sniegu bez slonca?! hihihi ja wcale zadnych zdjec nie umiem ale wstawiam za to z cala stanowczoscia mowie ze w tych galeriach gdzie robicie zdjecia ja sie napawam pieknymi fotami to jest moja opinia i ja nie widze bysta nie umieli albo gnioty wstawial alebo ja mam takie oko [ do kitu co jest bardzo prawdopodobne] albo troszke przesadzacie i mam nadzieje ze jest wiecej takich jak ja co to podziwiaja wasze zdjecia ale swoje tez wstawiaja bez zbytnich kompleksow, nie kazdy moze byc talentem fotograficznym a momenty warto zawsze utrwalic nawet nie calkiem dobrze. Fotki mnie sie bardzo podobaja , mala czuje sie jak w siodmym niebie to widac i jest piekna w tej bieli!!!! i nie tylko a Ziutka piekny teren ma i powinna miec fajne zycie!!!!
  22. maja zakaz wchodzenia na duza kanape i walcza o miejsca na malej [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/292e98e04437c048.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/73784a9a0d901120.jpg[/IMG][/URL][/IMG] z tego typu walk zawsze przegrany to Gustaw a pani wredna se duza kanpe wyprala i sama siedzi na niej:shake:
  23. a tak se wlasnie moje psy probuja odpoczac [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/2fb4dd725783ba7f.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/ec98a63b68b0f107.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/74042d2b7d5411a8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/695/422f804d0f5ed16f.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  24. duzo gadalam i wsio ci sie podoba???? hihihi mysle ze to od nastawienia zalezy nie mozemy sie obrazac na rzeczy na ktore nie mamy wplywu, skoro jest zima to trza znalezc jej uroki by ja latwiej zniesc
  25. masakra jakas sie dzieje???? czy to chodzi o to ze mamy se wykupic abonament i wtedy bedzie wsio oki???? przed chwila moj post byl na samym poczatku , napisalam nowego i otworzylo sie nowe okienko a tego ze ten pierwszy uciekl bog wi gdzie nie ma :razz::mad::angryy: chyba nie bede dzis sie udzielac moze sie uspokoi:diabloti:
×
×
  • Create New...