Jump to content
Dogomania

Kocurek

Members
  • Posts

    12290
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kocurek

  1. Normalnie kanapowce:)
  2. Jaki brzusio smiszny laciaty:)
  3. Szariczku pokazuj sie przystojniaku grubiutki:)
  4. Bakusiu oby znalazl sie ten Twoj ludzik z ogloszen....Czas najwyzszy bo nam sie zasiedzial chlopak w hoteliku....:( Milych snow pycholku piekny:)
  5. No i nastepna po Saszence slicznota.... Pcheleczko zdrowiej-tego z calego serducha Ci zycze!
  6. I jak maluszek sie miewa?
  7. Czekamy,czekamy....
  8. Melduje sie popoludniowa ciocia Kocurek:) Glaski dla dziewczyn:)
  9. Gosiu Jesli chodzi o firme to odradzalabym.To przewaznie jest tak na poczatku ,ze pies siedzi w budce,a potem i tak laduje na lancuchu.Portierzy sie czesto zmieniaja-i przede wszystkim nie kazdy lubi psy. No i niestety ale tfu,tfu...niekiedy sie firma rozpada,a pies laduje z powrotem w schronisku. Znam wiele takich przypadkow.Moj tata pare lat pracowal w firmach jako portier....
  10. Przybywam i zycze sunieczkom i cioteczkom milych snow,a nocnym cioteczkom-milego czuwania na Dogo:)
  11. Boziu jaki Michu poczciwina.....Feliksiu tez....:(
  12. Bidule...no ale dobrze,ze Wy cioteczki ich dogladacie....Zeby facet pamietal o wodzie w upaly....ciekawe...
  13. Dzidziusiu psi wskakuj na pierwsza.
  14. Witam Azorka wieczornie:)
  15. Pamietamy o Sziluni...i czekamy jak juz domek ja wezmie...:)
×
×
  • Create New...