Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
Witam!!
tak, Saba nadal szuka domu, miałam nadzieje, że jednak zostanie w rodzinie, jednak niestety - nie!
W tzw. "międzyczasie" jedna rodzina zastanawiała się nad przygarnęciem Saby, jednak synowie tych Państwa się nie zgodzili :-(.
W chwili obecnej całe dnie siedzi sama w domu, bo tymczasowy własciciel pracuje po 12 godzin. Ja niestety nie moge jej wziąść bo mam juz psa, a pozatym nie mieszkam sama :-(