Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  2. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/ z góry dziękuje!!
  3. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  4. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  5. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  6. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  7. Przepraszam za offa - ale proszę o pomoc w szukaniu domu dla Saby!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wesola-saba-szuka-domu-136105/[/URL] z góry dziękuje!!
  8. Właśnie, Saba, dawaj na 1szą!!
  9. hooooooooooooop!!
  10. Podnoszę .....
  11. Saba do góry!!!!
  12. HoooooooooooooooooP na 1szą!!!!!
  13. Witam!! tak, Saba nadal szuka domu, miałam nadzieje, że jednak zostanie w rodzinie, jednak niestety - nie! W tzw. "międzyczasie" jedna rodzina zastanawiała się nad przygarnęciem Saby, jednak synowie tych Państwa się nie zgodzili :-(.
  14. hooop, na pierwszą!!!!
  15. Czy mógłby mi ktos pomóc przenieś ten wątek, tam gdzie są psy z województwa lubuskiego??
  16. hooop na pierwszą :-)
  17. troche to nie na temat, ale niewiem gdzie to umieścić, może ktoś a jakiś pomysł, co można zrobić??
  18. [URL="http://miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,6654561,Dramat_w_schronisku_dla_psow__Jest_za_male.html"]Dramat w schronisku dla ps�w. Jest za ma�e[/URL]
  19. ...................................................
  20. Dziękuje! Przy wklejaniu zdjęć zastosuje się do wskazówek! ;)
  21. Dziekuje bardzo!!! Niemam lepszych zdjęć Saby, ale postaram się może w piątek zrobić kilka aktualnych!! i wtedy jakoś uda się je wstawić.
  22. A jak moge je wstawić żeby było widoczne?? niezabardzo sie na tym znam!
  23. W chwili obecnej całe dnie siedzi sama w domu, bo tymczasowy własciciel pracuje po 12 godzin. Ja niestety nie moge jej wziąść bo mam juz psa, a pozatym nie mieszkam sama :-(
  24. Hejjjjj!!!!!! Czy ktoś mógłby mi pomóc szukać domu dla Saby????
×
×
  • Create New...