Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. ja niestety tez jeszcze gazety nie widziałam ........... ale Koelka napisała, że jest artykuł i info o Białasku :multi: telefon naładowany, ładowarka pod ręką, można dzwonić :-D
  2. dziewczyny podajcie pełną nazwę fundacji, adres i nip - potrzebne jest nam do dokumentów o zrzeczeniu się psa na wasza rzecz. Na stranie ND są dwie różne fundacje, niewiem którą wpisać :-)
  3. [quote name='Milka__']Mogę napisać artykuł na MMGorzów o TTB w gorzowskim schronie.[/QUOTE] Pewnie, bo mi jakoś to średnio wychodzi, szczególnie umieszczanie fotek. Po artykule o Zeusie z wklejoną fotką jakiegoś maltańczyka - a co za tym idzie dziwnymi telefonami, mam mały uraz :angryy:
  4. [quote name='sundayrose']Jak się dowiedziałam, 5 piesków będzie zapresentowanych w wyborczej od tego czwartku...[/QUOTE] tak, juz poszło 5 psów na 5 kolejnych tygodni. Nie wiem w jakiej kolejności będą ogłaszane. Także trzeba śledzić Gazete :-D
  5. Sundeyrose - a teraz tak sobie pomyślałam - może musisz usunąć wysłane wiadomości, bo tam masz pełno i nie może wysłać nowej wiadomości, bo nie ma gdzie zapisać jej jako wysłaną :-)
  6. musisz zaznaczyc takie kwadraciki, które zaznaczają cały dzień (wiadomości z jednego dnia), potem na dole jest taka zakładka , chyba "idź" i tam jest usuń.
  7. hooop, hooooop Karlosku, bo nikt cie nie widzi!
  8. [quote name='oris']nie moge przesłac PW do sundayrose :([/QUOTE] może ja ci mogę pomóc? wyslij mi
  9. Sabcia została zgłoszona do Wyborczej (łącznie 5 psów), pojutrze pierwszy artykuł o psie do adopcji - ciekawe który pies będzie debiutantem??
  10. Pojutrze będzie artykuł w Wyborczej - o naszej akcji w MZK i pierwszy pies :-) . Wysłałyśmy Done, Białasa, Bruna, Korę i Sabcie!!!! Zobaczymy który farciarz będzie pierwszy w Gazecie :-D
  11. Na jakim Osiedlu/ulicy ta Pani mieszka?
  12. szkoda, że w sobotę pracuje .... chętnie bym się z wami zabrała :-(
  13. [quote name='sundayrose'].... Umówimy się konkretnie - pewnie ok 15.00 byśmy byli w Poznaniu, bo schron od 12.00 w sobotę.[/QUOTE] Sundeyrose - psa możesz odebrać o każdej godzinie (no bez przesady, że o każdej .... mozna od 6 rano :-D), to już ustalone z kierownikiem :-) Aha, trzeba mieć 25zł na wykupienie psa (chyba nie da się tego ominąć). Ja 20zł deklarowałam co miesiąc, więc za grudniową deklaracje kupie obroże i smycz dla Makiego. Dobrze??
  14. kurcze, szkoda psa i tej Pani :-( Pomysle, co można dla nich zrobić!
  15. też tego nie rozumiem! Redakcja Gazety Wyborczej w Gorzowie zgodziła się na długoterimnową akcje reklamującą psy ze schronu, co jakiś czas - przeciętnie raz w tygodnu jeden pies będzie ogłaszany w papierowym wydaniu! Na pierwszy rzut idzie 5 psów - w tym Dona i Białasek!
  16. [quote name='sundayrose']Oris, a sobota odpada?[/QUOTE] Sundeyrose - czyli zawieziesz Makiego do Poznania?
  17. [quote name='Milka__']Pozwoliłam sobie pożyczyć opis Dony na stronę schroniska ;)[/QUOTE] a bardzo proszę się częstować :-) Dona jest też na stronie TOZ. Będzie również w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej (razem z 4 innymi psami) ale nieznam daty, psy będą średnio raz w tygodniu prezentowane :multi: Redakcja była chętna do pomocy bezdomniakom!
  18. [quote name='danka1234']podajcie jakis kontakt w sprawie jego adopcji do wątku jamników dla zainteresowanych[/QUOTE] może wziąśc mój nr tel. 600-741-035
  19. [quote name='Ati']jakos wcale sie nie ciesze:([/QUOTE] czemu? ja tez wolałabym dom prześwietlić i widzieć jak Gaja będzie rosła ... ale w Niemczech tez będzie miała dobrze, postaram się o jakies fotki, może coś się uda załatwić :-)
  20. [quote name='danka1234']napiszcie wszystko co wiecei na jego temat,trzeba go ogłaszać maluch w zimnie siedzi? bo w tym boksie na tych zdjeciach widać snieg. maluch nie jest szorstkowłosy,ma krótki włos,troche gęsciejszy i dłuższy niz jamnik gładkowłosy. podajcie prosze jakis kontakt w sprawie jego adopcji do wstawienia na watek jamników.[/QUOTE] śnieg jest bo zawiewa, niestety u nas nie ma pomieszczeń-boksiarni, psy siedzą generalnie na dworze w budach, kojce sa osłonięte od wiatru jedynie :-( co do innych info o psie - tyle ile wiedziałam, tyle napisałam. Co do sierści - to wg mnie to miks szorstko- i gładkowłosego. Bardzo ładny jamniczek.
  21. a to fotki szorściaka, chłopak troche bał sie pozowac do zdjęć, siedzi w budzie i woli nie wychylać się :-( [IMG]http://i54.tinypic.com/11qsu45.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/167qz37.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/b6333m.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/30wv0o2.jpg[/IMG]
  22. c d [I]Comy ...[/I] [IMG]http://i54.tinypic.com/2a6wlrp.jpg[/IMG] [I]pręgusy w roli zaprzęgowego Husky[/I] :-) [IMG]http://i55.tinypic.com/r6zo03.jpg[/IMG] [I]i takie tam[/I] [IMG]http://i52.tinypic.com/2vl5d0p.jpg[/IMG] [I]a na koniec zabawowy Hugo[/I] :-) [IMG]http://i54.tinypic.com/w8ssis.jpg[/IMG] i to na tyle.
  23. [I]Białas solo ...[/I] [IMG]http://i53.tinypic.com/nfl8iv.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/20hu2hf.jpg[/IMG] [B]A teraz pręgowane klony, czyli Coma i Hugo [/B]:-) [I]Coma[/I] [IMG]http://i54.tinypic.com/25jjjgm.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/33os77l.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2irvg9s.jpg[/IMG] c d n ...
  24. no to zaczynam :-) [B]Białasek[/B] [I]zachęca do zabawy sunie porzuconą pod pocztą, z mizernym skutkiem ...[/I] [IMG]http://i53.tinypic.com/n2ir13.jpg[/IMG] [I]a że nie znalazł żadnego pisura do zabawy .... to zaczął mnie męczyć buziakami[/I] :-) [IMG]http://i55.tinypic.com/25gvt36.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/xo4j6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/3022esy.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2a7ah4k.jpg[/IMG] c d n ... [URL="http://i53.tinypic.com/n2ir13.jpg"][/URL]
×
×
  • Create New...