Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='sundayrose']jestem ja i czytam na bieżąco co i Karlosa... :)[/QUOTE] [quote name='agaga21']i ja czytam. trzeba by zmienić chyba tekst o karlosie w ogłoszeniach? poza tym ostatnio odnawiałam allegro dony i tak sobie pomyślałam, że ta wypunktowana "procedura adopcyjna" jest napisana tak, że odstrasza w odóle od tego by zadzwonić. ...... .[/QUOTE] dzieki dziewczyny za odwiedzanie Karlosa! Agaga - masz rację, też tak stwierdziłam, że to może ludzi odstraszać, w nowych ogłoszeniach już tak nie pisałam (innych psów). Co do ogłoszeń Karlosa to chyba trzeba się wstrzymać na razie. Po ostatniej rozmowe z Jackiem (szkoleniowcem) uznaliśmy,że pies narazie nie nadaje się do adopcji, chyba, że dom naprawdę znający ttb po przejściach. Jak na razie pies może być dłużej w dt niż na początu ustalaliśmy. Dziś Karlos miał mieć wizyte u weta, bo kręci się za ogonem i juz wygryzł sobie końcówkę. Na ten moment nasze koszty związane z utrzymaniem Karlosa to leczenie, szczepienia itp. Kupiłyśmy też budę dla Karlosa :-) Jacek za jedzenie dla Karlosa i szkolenie nic bierze :multi:
  2. chyba pisze sama do siebie, ale co tam: Karlos powoli przybiera na wadze, już mu tak żebra nie wystają, w chwili obecnej dużo pracy nad nim, pobyt w schronie zrobił swoje niestety :-(
  3. zalogowałam się na niebieskim, i odpisałam na posty
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195916-Gorzowskie-psiaczki-szukają-domku[/URL]-( tutaj jest wątek naszego schroniska, i fotki jak wygląda w chwili obecnej, pozatym prośby o pomoc są na watkach naszych psów :-( W chwili obecnej potrzebne jest poprostu zabranie psów ze schronu, w którymś artykule jest wprost napisane, że UM opłaci pobyt 10 (!!!!) psów w hotelikach ...... a co z resztą???? DT ma tylko niewielka ilośc psów. Dobrę chęci pracowników niestety nie osuszą terenu. Niestety nasze władze maja gdzieś zwierzętę, mało ich interesuje, że co pół roku schron stoi w wodzie. A za kilka miesięcy (2-3) kiedy woda opadnie, będzie lament i pretensje do pracowników, że takie złe warunki, że psy nie mają bud, bo wszystkie się rozpadną i zgniją :-( Niestety takie są realia :-(
  5. [quote name='koelka']Od Gryf80 wpłynęły pieniążki dla Dony. [/QUOTE] [quote name='Kana'][COLOR=red][B][B][B]Deklaracje stałe : 1. Zuza911 - 50 zł 2. Gryf80 - 30 zł ______________________ Razem : 80 zł [/B][/B][/QUOTE] [quote name='koelka']Od Gryzipiórki wpłynęła deklaracja jednorazowa - 50 zł. Dziękujemy:) Kajusza po powrocie uzupełni rozliczenia w pierwszym poście. Wciąż nam brakuje deklaracji stałych.[/QUOTE] zrobione! Na niebieskim Koelka się zalogowała :-)
  6. dzisiaj byłam na chwile u Karlosa - wytrzymał do rana i nie załatwił się w swoim boksie! Coraz mniej ciągnie na spacerach, apetyt mu dopisuje. Trzeba by mu jakieś zabawki zorganizowac, żeby się nie nudził w boksie.
  7. nic takiego nie ma
  8. ja w czwartek/piatek też moge poogłaszać młodego (bo wcześniej wyjeżdzam)
  9. zaraz uzupełnie. Ja pracuje w różnych godzinach, i w weekendy też, także nie zawsze mogę wejść na dogo. Teraz wyjeżdżam na 3 dni, to też nie będe na dogo.
  10. fotki i info sa na watkach psow, linki sa w moim podpisie, jak na ta chwile, to tylko Karlos ma dt.
  11. [quote name='koelka']Karlos dziś został zabrany przez Pana behawioryste na DT w związku z podtopieniami w schronisku (na ok. 2 tyg.)[/QUOTE] [quote name='Milka__']Nie na 2 tygodnie, na dłużej. ....[/QUOTE] [SIZE=2]Karlos może byc troche dłużej niż dwa tygodnie, ale generalnie to kilka tygodni, a nie pobyt liczony w miesiącach. Jest to [U]dt bezpłatny[/U], z darmowym szkoleniem i nie można tego nadużywac. [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Dziś zawiozłam tabletki na odrobaczanie. I chłopak zaczyna barfować! Napewno w koncu odzyje, i nabierze pieknych ksztaltow.[/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Po jednym dniu spostrzeżenia – Karlos jest nie nauczony żadnych komend, nie reaguje na żadną, załatwia się w boksie, trzeba go nauczyć, że ma to robić na zewnątrz. Będę na bieżąco informować o postępach Karlosa. [/FONT][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]I od przyszłego tygodnia (jak już coś więcej będzie nim wiadomo), trzeba go ogłaszać. [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE]
  12. Dona to delikatna sunia, całuski rozdaje z wdziękiem, nie jak inne, że człowiek od razu gwiazdy widzi przed oczami :-) i jak Milka pisze, też mam nadzieje, w domu, po aklimatyzacji była by spokojnym, zrównoważonym psem, .... ale nikt nie ma takiej pewności. Donka może niewytrzymała stresu i ścieła się ze swoim kompanem :-(. A z deklaracjami nadal cisza :-( napisałam na wątku bullowatych, zaprosiłam miłosników ttb.
  13. [quote name='czikusiowa']... w razie ewakuacji,oczywiście Dona trafi do DT :)[/QUOTE] [quote name='czikusiowa']deklaracje zazwyczaj nie są na konkretne psy. tzn można zaznaczyć,czy to ma być pies czy suka,ale wybór następuje zazwyczaj w schronisku :)[/QUOTE] dlatego nie sądze,że akurat Done ktoś weźmie, niedośc że pitbull, to jeszcze cały pogryziony. Jej szanse na dt jest praktycznie zerowa. Milka porobiła fotki jej i Karlosowi, to pewnie potem wstawi, widać, w jakim stanie jest Donka.
  14. [quote name='ageralion']Cholera jasna!! Dziewczyny dzwoncie do radia, piszcie do lokalnych mediow!! Niech jak najwiecej ludzi sie dowie o sytuacji, moze rusza z pomoca jak to bylo w Krakowie w zeszlym roku... musza pomoc!! RMF bardzo pomogl...[/QUOTE] media wiedzą, ale niestety schron zalewa juz drugi raz, poprzednio na wiosnę ..... i ludziom chyba sie wyczerpują odruchy serca :-( nie wszystkie psy mają deklaracje dt. Wtedy duzo psów nie wróciło,bo dt okazały sie ds, i liczba potencjalnych dt zmalała :-( [quote name='koelka']Jest tymczas u behawiorysty dla 2 amstaffów. Dzwoniłam do radia Eska - wiedzą o akcji, będą nadawać. Szukamy dalej, potrzebne bezpłatne tymczasy, pilne!!![/QUOTE] własnie wróciłam ze schronu (zaraz ide do pracy), pojechał tylko Karlos, bo tylko jedno miejsce było wolne. POtem na jego wątku Milka_ powstawia fotki Karlos, który dzis pierwszy raz od kilku miesiecy biegał wolno, bez smyczy i ograniczeń (na ogrodzonym terenie oczywiście) :-)
  15. apeluje o pomoc - od dziś wywożone są psy z naszego schronu. Ludzi oferujący dt mają je juz zabierać, gdyż schronisko jest podtopione. Jak na razie tylko jeden ttb (Karlos) pojechał na dt - szczegóły na jego wątku, reszta nie ma ich zapewnionych. Uprzedzając pytanie - niewiem gdzie/i czy psy nie mające zapewnionych dt będą ewakuowane :-(. Ps. i jest nowa amstafka, kopiowana, płowa z białym, grubasek, znaleziona w obroży i chyba w kagańcu metalowym, przez kraty patrząc tatuu nie widziałam :-(
  16. gorzowskie zchronisko zalewa, zarządzona jest ewakuacja!!!!!!! szukamy bezpłatnych dt dla psów na cito!!!!!!!!!!!!!
  17. chciałabym prosić o pomoc dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"][B][COLOR=red]pibulki Dony[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=red] -[/COLOR][/B][COLOR=black]zbieramy deklaracje na hotelik, miłośnicy rasy, zajrzyjcie do Dony ... [/COLOR][COLOR=black] [/COLOR]
  18. Gabi - a jak Bruno do kotów? sprawdzaliście go pod tym kątem??
  19. dzwoniła do mnie kobieta, która chciała dać dt Kukiemu, jednak zanim udało się go umówić na kastrację, to dt juz oferowała innemu potrzebującemu psiakowi. Szkoda, ale i zarazem fajnie, że inny bezdomniak miał szczęście.
  20. będe pamiętać o tej suni :-( faktycznie dziwna historia, nie da się ustalic nowych włascicieli??
  21. [quote name='ageralion']Dziewczyny czy w ostatni weekend nie trafila do Waszego schronu blekitna sunia asta?[/QUOTE] [quote name='Kana']Weekend albo kilka dni wcześniej.[/QUOTE] z tego co wiem, to nie. Ja nie byłam na weekend w schronie, ale jakby jakis ast nowy sie pojawił dziewczyny (Koelka, Iwcia) napewno od razu dałyby znać, że jest nowy pies. Sprawdziłam na stronie (aktualizacja z 17 bm.) i też nie ma.
  22. trochę poogłaszałam Białaska: [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=72369"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=72369[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/526167-bialasek_8211_zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/526167-bialasek_8211_zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,,2:advknt:815287,c0:vwadv:815287"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,,2:advknt:815287,c0:vwadv:815287[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull_,282500"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://owi.pl/ogloszenie/Bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull_,282500[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://ale.gratka.pl[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] czeka na aktywację[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/26295"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/26295[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/6/1_Psy/33_Teriery/12259_Bia_asek_ywio_owy_m_odzieniec_w_typie_bull.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://petsy.pl/ogloszenia/6/1_Psy/33_Teriery/12259_Bia_asek_ywio_owy_m_odzieniec_w_typie_bull.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/18734.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/18734.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/42843/Bialasek-8211-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.morusek.pl/ogloszenie/42843/Bialasek-8211-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-/[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7566/bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_ttb.php"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7566/bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_ttb.php[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293[/SIZE][/FONT][/URL] [COLOR=black][B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17186&n=Bialasek---zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000cc]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17186&n=Bialasek---zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/B][/COLOR][COLOR=black][/COLOR] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25545,Lw==.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25545,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bialasek,31017"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bialasek,31017[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://gorzow.szerlok.pl/oferta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-ID4C5V.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://gorzow.szerlok.pl/oferta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-ID4C5V.html[/SIZE][/FONT][/URL]
  23. [quote name='Luzia']Na ulotce pisze że obroża jest w trzech kolorach a smycz w dwóch. Jakie są jeszcze do wyboru?[/QUOTE] ja nie widziałam innych kolorów, były same te białe/srebrne
×
×
  • Create New...