-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Moniś, przepraszam! Wyleciało mi z głowy przez to ganianie z pojemniczkiem za Zuzią... Tragedia z nią... Już idę potwierdzić ;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Na początku chce potwierdzić, że dostałam wczoraj [B]90zł [/B]z bazarku na Pinka, który zrobiła cioteczka [B]tomcug :loveu: [/B]Pinuś jeszcze nie spakowany ;) Non stop mam go przy nogach, w nocy śpi przy moim łóżku, na spacerach pilnuje się super a dziś odpuścił sobie nawet kota i psa, z którym sie obwąchał, jęknął i odszedł :crazyeye::multi: Im bliżej piątku tym bardziej się denerwuję. Mam nadzieję, że elektryk się wyrobi z moimi zepsutymi wycieraczkami i, że dojedziemy :roll: -
[quote name='Maada']hej, mam kilka spraw: - czy ktoś ma kontakt z Kago? Widze, że robicie ogloszenia Oli a na nią czeka domek w Zabrzu :( Tylko kwestia transportu. Wyslałam Kago namiary ale się nie odezwała.. czy ktos coś wie na ten temat? - odmówiłam chętnym z Sosnowca, pokój z kuchnią i raczkującym dzieckiem przy energicznym szczeniaku to niedobry pomysł, było tez kilka innych zastrzezeń - mam na koncie ponad 200zł dla psiaków, co z nimi robic, ile przelac Linssi za transport Eddiego?[/QUOTE] Między Krakowem a Gliwicami kursuje [B]bonsai_88[/B]. Z Gliwic do Zabrza rzut beretem ;)
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dziś dostała własnie michę wody przed spacerem... nic nie dało. Może cewnikowanie, ale tutaj z kolei to się może nie sprawdzić przy posiewie... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Już mnie trafia z tymi siuśkami! W każdy z możliwych sposobów... po nocach mi się chyba zaczną śnić... Wczoraj rano, dupinke umyłam, Zuzkę wzięłam pod pachę, pojemnik w drugą rękę i idę na trawę...ZŁAPAŁAM! ... AŻ łyżeczkę... no nic, jadę z tym do weta i zapytam czy się nada do czegokolwiek. Okazało się, że pocałowałam klamkę, a jak zadzwoniłam do niego to odebrał telefon ... ze szpitala. Ma być dopiero dzisiaj, ale dopiero po 12... Zadzwoniłam do laboratorium zapytać jak długo można trzymać w pojemniczku mocz do badania - okazało się, że do 2h... i po ptokach! Wróciłam z niczym... Dzisiaj znów wstałam rano, nawet wcześniej niż wczoraj bo o 6 i od razu dawaj na dwór z Zuzką - powtórka z rozrywki- tyle co kot napłakał. Nie dałam za wygraną, pojechałam do laboratorium i powiedziałam, że mocz dopiero co złapany, oczywiście nie przyznałam się, że to psi... DZIŚ SIĘ OKAZAŁO, ŻE JEST GO ZA MAŁO I NIC Z TYM NIE ZROBIĄ! Nerwa mam strasznego, nie wiem jak to zrobić :( Pojadę do weta i zobaczymy czy on coś zaradzi... Zuzia sika co chwilę w bardzo małych ilościach, obawiam się że sama nie nazbieram tego moczu w wystarczającej ilości... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Agucha replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Była na dogo [B]29 marca[/B], rozesłała licytującym dane do przelewu i pisała w tym dniu, że [B]zaatakowały ją "wiry"[/B].... Poza tym, nawet jeżeli faktycznie rozłożyłaby ją choroba i nie miałaby możliwości dokończyc tego co zaczęła - niechby poprosiła kogo innego chociażby o rozesłanie PM z wyjaśnieniami... Mnie "wiry" nigdy nie rozłożyły na tak długi czas... W dodatku, z tego co wyłapałam z wątku psa na którego został wystawiony bazarek - dług był do spłaty dla niej?? Nie wiem jak było naprawdę i czekam na wyjaśnienia samej zainteresowanej, ale na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że nazbierała pieniądze, które niby miały być na spłątę dlugu po psie i sobie zniknęla bez wytłumaczenia... Powtórzę się - tak się nie robi... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]Posty z 29.III[/B] [quote name='dorobella']Sorry laski, ale mnie wiry zaatakowały, jeszcze mi nie przeszło, ale pozbieram się, że myślę , że mi się uda skończyć dzisiaj.[/QUOTE] [quote name='dorobella']Mam nadzieję, ze nic nie pokićkałam, jeszcze mi tabletka nie zaczęła działać[/QUOTE] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Agucha replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Wczoraj minał miesiąc od zakończenia bazarku [B]dorobelli [/B]z którego się [B]nie rozliczyła[/B]! -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Agucha replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
jak sprawa wygląda z wynikami krwi? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Aniu, Nesca[/B] jest chyba z Lublińca, z tego co kojarzę ;) -
Te buciki Brown Paw są dobre bo usztywniane, a żeby się szybko nie niszczyły można nałożyć na taki bucik starą skarpetkę frotte i przymocować np. gumką żeby się nie zsuwała :) Tutaj są chyba tańsze? Chociaż cena jest podana tylko przy 1 rozmiarze... [URL]http://www.dogszone.pl/product_info.php?info=p269_Buty-dla-psa-SILVER-PAW.html&XTCsid=5f007c2a852f1a9ddda45ca43aa5fed0[/URL] tutaj zamszowy: [URL]http://www.dogszone.pl/product_info.php?info=p1549_But-na-chor---ap--dla-psa-RED.html&XTCsid=5f007c2a852f1a9ddda45ca43aa5fed0[/URL] Tutaj buty Trixi walker, sprzedawane po 2 sztuki: [URL]http://www.twenga.pl/cena/trixie-walker-buty-ochronne-dla-94716208.html[/URL] [url]http://www.abc-zoo.pl/p/12/1309/trixie_-_walker_-_buty_dla_psa_-_pi%C4%99%C4%87_rozmiar%C3%B3w-akcesoria-pies.html[/url]
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Dokładnie, Niemcy stwierdzili, że dla nich w ogóle sprawa nie istnieje, to pogotowie jest przeciwne powrotowi psa do takiego właściciela, który nie zgłosił zaginięcia.[/QUOTE] Aniu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, że pilotowałaś tą sprawę :loveu: I tym akcentem zostaje zakończony temat czipa. Proszę oszczędzić sobie dalszych zbędnych insynuacji... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'] musi być nawracająca, ale może być niedoleczona i dlatego badania kontrolne są konieczne[/QUOTE] Z tym się akurat zgodzę. Zuzia brała antybiotyk przez 10 dni, wydaje mi się że powinno się doleczyć... ale z drugiej strony nie wiemy jak długo biedna z ta infekcją chodziła :( Nie ma co polemizować, jutro łapiemy mocz i czekamy na wyniki :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']dokładnie , nie do woreczka tylko pojemnika i rozlej na 2 porcje, 1.daj na badanie ogólne moczu ,a 2.na posiew moczu.[/QUOTE] Zastosuję się :) Ps. Cioteczko [B]mshume[/B], masz zapchaną skrzynkę ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Cioteczko kochana, przecież nie będziesz specjalnie szyła...no chyba, że na zamówienie :cool3: Proszę też o koszt przesyłki, bo bez tego będę reklamację składała :eviltong: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Zuzia zaczęła ładnie odrastać. Pysiolek zrobił jej się biały i wygląda teraz jak babuszka :) Na grzbiecie ma mieszane włosy - biało-czarne :) Ale jestem ciekawa jak będzie wyglądała jak już wydobrzeje :) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Agucha replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Nie wiem nic, przypadkiem znalazłam wpis i od razu pomyślałam o Barusiu :) Może się odezwie i coś napisze konkretnego .