-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Doszły pierwsze wpłaty na chłopaczka! Dziękuję bardzo!:) Uzupełniam post rozliczeniowy :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam serdecznie na bazarek imionkowy dla rodziny psiaków, które nie mają środków do życia... Szczeniaczków jest 7 i mamusia 8 [/B]:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych!-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676[/url] [URL="http://www.dogomania.186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24"] [/URL] -
[B]Zapraszam serdecznie na bazarek imionkowy dla rodziny psiaków, które nie mają środków do życia... Szczeniaczków jest 7 i mamusia 8 [/B]:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676"]http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych!-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676[/URL] [URL="http://www.dogomania.186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24"] [/URL]
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Z bazarku mamy zadeklarowane już [B]130zł![/B] :) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam serdecznie na bazarek imionkowy dla rodziny psiaków, które nie mają środków do życia... Szczeniaczków jest 7 i mamusia 8 [/B]:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych!-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24"] [/URL] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[url]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/PIC_0014.jpg[/url] O nie... zostało pół Pinusia :( -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wszystko dobrze :) Przemywam mu oko kilkanaście razy dziennie płynem fizjologicznym i, o dziwo! - mniej się gluci, żeby nie rzecz że praktycznie w ogóle :) Po biegunce nie ma śladu. Tomik dziś zjadł całą michę jedzenia a teraz właśnie siedzi koło mnie i oznajmia szczekaniem, że chyba do końca się nie najadł i chętnie spróbowałby moją śniadaniową kanapkę z pasztetem :D ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [B]Zapraszam serdecznie na bazarek imionkowy dla rodziny psiaków, które nie mają środków do życia... Szczeniaczków jest 7 i mamusia 8 [/B]:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24"]http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych!-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24[/URL] -
[quote name='olga7']Oby nie stalo się z tą sunią nic zlego -ale możliwe ,ze sunia zostala [B]w nocy ,czy nad ranem zagryziona [/B]-a w schronie mówią ,jak zwykle ,że pies został adoptowany[/QUOTE] ...nie popadajmy w paranoję... 2 tygodnie żyła, a w ostatni dzień kwarantanny jakis pies wpadł na pomysł żeby ją wyeliminowac... [quote name='olga7']...[B] i nie podadzą oczywiscie danych /adresu ludzi[/B] ,którzy adoptowali sunię ...? Jak można sprawdzić tam ,czy sunia faktycznie byla adoptowana? Tym bardziej ,że wiedziano w schronie ,że sunia ma być zabrana natychmiast po okresie kwarantanny ...[/QUOTE] W jakim schronie podają dane osób adoptujących? ja się nie spotkałam jeszcze... bo to byłby "handel" danymi osobowymi - oczywiście jest to karalne... Wiedziano, że ona zaraz po kwarantannie ma zostać wyciągnięta?? .. a kto tak załatwił?
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek imieninkowy ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych%21-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676"]http://www.dogomania.pl/threads/186018-Wysyp-quot-dzieci-quot-szukamy-rodzic%C3%B3w-chrzestnych!-Bazarek-trwa-do-31-maja-godz.24?p=14714676#post14714676[/URL] Podlinkowany baner: [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185518-Ma%C5%82a-suka-i-jej-7-szczeniak%C3%B3w-ju%C5%BC-w-DT-potrzebne-finanse-na-weta-dla-psiak%C3%B3w?p=14714281#post14714281"][IMG]http://i50.tinypic.com/otlmhl.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Tomik woli spać na moich nogach pod biurkiem komputerowym ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra:)']ja już się piszę na robienie ogłoszeń :)[/QUOTE] Trzymam za słowo ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='henikar']Agucha ogłoszeniami Ci nie pomogę, bo sama korzystałam z pomocy cioteczek (chyba, że do rozwieszania), ale może narazie troszeczkę finansowo. Wczoraj trochę zaszalałam jeżeli chodzi o dogomanię.[/QUOTE] Bardzo dziękuję! :loveu: Ciotunie, ogłoszeń na razie nie robimy dopóki chłopak nie będzie wykastrowany ani wyleczony ;) -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Może zabawki/gryzaki i ręczniki, żeby maluchom wymieniać w budzie... One ponoć łażą i mokną, a potem się telepią z zimna. Głuptasy jedne :) Najlepiej to niech Slay się wypowie. -
Co słychać u Tiary?
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie prosze do Tomika - młodego pekinka, który stracił jedno oko i jest zagrożenie, że straci drugie, bo już na nie nie dowidzi :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem!-Potrzebne-wsparcie-finansowe[/url]... -
Ogulec, jak tam - grzejesz dupkę juz w DS? :)
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Agucha replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Będą potrzebne ogłoszenia ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='megi82']ja nie mam daru do robienia banerków itp...ale tak na szybkiego: [U][COLOR=#810081][URL="http://img340.imageshack.us/i/5yatfq.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3787/5yatfq.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081]nie teraz widze,że nie czytelne jest.......kto zrobi banerek?[/COLOR][/U] [/QUOTE] Dopiero zobaczyłam, że zrobiłas banerek - DZIEKUJĘ! :) Jeszcze jeden: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem%21-Potrzebne-wsparcie-finansowe..."][IMG]http://i45.tinypic.com/34e2vd5.jpg[/IMG][/URL] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Aukcje cegiełkowe mogą wystawiać tylko Fundacje... Cioteńko, spróbujemy na razie tutaj wystawić bazarek. Ps. Masz za duży banerek - zaraz mod się przyczepi... Spróbuję zrobić mniejsze ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Podlinkowany baner:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185976-M%C5%82ody-peki%C5%84czyk-szkielet-ze-zmasakrowanym-okiem%21-Potrzebne-wsparcie-finansowe..."][IMG]http://i45.tinypic.com/1215x54.jpg[/IMG][/URL] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczko megi,[/B] twoja wpłata już jest zaksięgowana na koncie! :multi: [COLOR=Green][B]Serdecznie dziękujemy! [/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu: [B]POST ROZLICZENIOWY jest na 1str [/B];) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='megi82']n a twoje konto dla niego przelałam 10zł...tylko tyle,ale mam nadzieję,ze szybko rozmnozy sie[/QUOTE] Dziękuję bardzo!!!:multi: Dzięki Twojej cioteczko zachęcie - na pewno się rozmnoży:loveu::loveu::loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dzięki Dominis, że jesteś! :)