-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
żeby zwiększyć szanse na dom ogloszenia sie przydadzą :cool3: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
super! Dziekuje w imieniu dziewczyn :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bo ja w ten pon musze dać za niego 30 zł lub 50 nie wiem ile bo średni 50 ale znów za psa w takim stanie nie powinni nic brać moim zdaniem i nie wiem czy nie bedzie trzeba w tej klinice zaplacić od razu... -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak jest jakies święto jeden dzień, np.jak masz11listopada to nikt nie przychodzi, dzień wcześniej dostają jedzenie i wode i potem przykladowo tego 12 ale jak są swieta kilka dni z rzędu do tego tak jak teraz niedziela to wiem ze chociaż co drugi dzień psy dostają wode, a o jedzeniu nie słyszałam zeby dostawały chociaż faktem jest że Franio w misce miał karmę(byłam zdziwiona tym bardzo). Ale już jak jakiś pies chory, musi dostawać leki to nie dostanie w tą niedziele czy święta wcale. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
malibo a Ty zbierasz pieniiądze na Frania? Czy Gonia zbiera? -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/353af910eafc77bb.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/237/353af910eafc77bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bcd9902d2a6f8e5d.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/241/bcd9902d2a6f8e5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e13ebfe01d082c46.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/128/e13ebfe01d082c46m.jpg[/IMG][/URL] nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale to zdjęcia Leśnej, już Tequili z nowego domu :) Urosła dziewczyna :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale pic dostały i jeść chyba też bo w misce Franio miał troche suchej karmy...psy sa bez opieki po prostu bo tylko pracownica nalewa wode i idzie do domu cala dobe są praktycznie same. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozmawiałam z gonia o tym przed chwilą i na razie ustaliłyśmy ze ja w pon rano go wezme do siebie i szukamy transportu do Poznania do środy by tam w klinice został. A ten hotelik już jest umówiony malibo? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie, tam nie ma nikogo :( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
on chciał podejść ale tak jakby tracił równowage-nie mógł chodzić bo sie przewalał dziś ani jutro nie ma w schronie nikogo, w poniedziałek moge isc po niego jak znajdzie sie cos... -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja wracałam z godzine temu ze spaceru z moimi psami i podeszliśmy do plotu schronu, żałuje tego bardzo, bo to co zobaczyłam mnie przerazilo, Franio przerazliwie chudy i mokry stał tyłem odwrócony w stronę wejścia do boksu, zawolalam z budy wyjrzal jakiś pies, Franio sie obrócil po jakimś czasie ale jakby tracił równowage, nie mogł podejsć, i spowrotem obrócił sie w strone bramy boksu i patrzył, na 100% Franio to Franio a nie Frania, naprawde mocno ma skrzywioną ta głowe, jest sredniej wielkości-do kolana. w misce było troche suchej karmy, miske z wodą widziałam pod takim kątem ze nie widziałam dna ale jak byla woda to tylko troche na dnie na pewno nie pelen garnek. widok bł straszny, a najgorsza bezradność, nic nie mogłam zrobić, jest strasznie chudy :( -
Bela - piękna, młoda ruda w typie belga - pojechała do super domu!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ode mnie sunia ma ogłoszenia na: przygarnijzwierzaka kupiepsa adopcjapsa.pl adopcjepsow.org e-zwierzak nasipupile.pl adopcje.org psy.pl animalia.pl -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
admirabilis6 może najpierw sie troche zorientuj a potem pisz... na bramie schronu są dwie tabliczki jedna - Powiatowy lekarz weterynarii i druga- schronisko dla bezdomnych zwierząt, jak wjedziesz na jednym "podwórku" masz gabinet weta i schron, nie ma dwóch wetów wiec nawet jak ktoś nie wie to sie może zorientować ze ten wet schroniskowy jest też wetem powatowym suczki sa sterylizowane a te nie wysterylizowane są zamykane w boksach na czas cieczki... są tam dorośli wolontariusze, chciaż nie wiem kto do Ciebie jest dorosly jak mnie dzieckiem nazywasz...:roll: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w poniedzialek ide go zobaczyć, może moja koleżanka by go wziela, jak sunia tez miałbym może DT ale z tym info jakie jest to nie mam co pytac bo nic nie wiem o nim. Tola^^ pisze że średni ale średni może mieć 40 lub 55 cm w kłebie jak nie jest za duży i nie agresywny to dopiero moge rozwazać zabranie jego do siebie, moje psy tolerują małe psy takie ktore nie zagrażają ich pozycji w grupie jak jest nowy dość duży pies sa problemy, ja nie wezme go zeby moje psy go pogryzły :shake: Marzena pewnie nie wezmie, dopiero co wydała swojego kota bo jej tacie smierdzial więc watpie ze jak kota wydali to psa wezmą:shake: ja w pon pójde do schronu i zadecyduje, do poniedziałku i tak mam na DT Gigusia i póki jest nie moge zadnego innego bo on moje gryzie a co dopiero jak przyniose jakiegoś nowego :/ naprawde nie moge nic obiecać niestety:shake: -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Z tego co piszesz wynika, że można nad nim popracowac i będzie dobrze.[/QUOTE] tak, jestem tego zdania, jest bardzo pojętny, z początku bardzo skakał na mnie na spacerach i pól drogi zamiast iść podskakiwał i gryzł smycz, ja skracalam mu smycz i szłam dalej, nie patrzyłam na niego i nie zwracałam uwagi tylko mówie idziemy i ide przed siebie i widze ze już coraz mniej skacze i szybciej sie uspokaja jak przyszli własciciele będą dalej tak robić to mysle ze już całkiem sie uspokoi. ja w ogóle mam świra na punkcie szkolenia oraz pracy z psami. jak tylko widze jakieś złe zachowanie tymczasowicza musze sie za to zabrać-nie popuszcze:diabloti: bo w domu Giguś to anioł-spokojny, grzeczny, tylko by spał, oczywiście bawić też sie bawi.... dziś mielismy mase gości, giguś cały czas siedzial na kolanach mojej kuzynki, on tam wszystkich kocha i nie ma żadnego problemu. Jezdzi ze mną samochodem, tylko musi być z przodu, jak zabieram go w odwiedziny do znajomych siedzi na kolanach cały czas cichutko. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co do tych dwóch tyg, mi już nie raz dawali psa który był w schronie krocej niż dwa tyg ale zawsze była umowa ze przez dwa tyg ma u mnie kwarantanne i nie wydaje go nikomu, dwa razy sie mi zadarzyło ze wziełam psa i właściciel zadzwonił do schronu i wtedy musialam go tam przyprowadzić i oddać włascicielowi czyli cały czas na miejscu i pod telefonem :/ -
Kajtek, śliczny młody kudłatek - pojechał do domku!!!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kajtus ma ode mnie ogłoszenia na adopcjapsa.pl kupiepsa.pl nasipupile.pl adopcjepsow.org adopcje.org przygarnijzwierzaka.pl i na stronie e-zwierzak głupia podałam maila fundacji i na ten mail przyjdzie link do aktywacji ogloszenia:oops: -
[quote name='ana666']w schronisku w Obornikach Wilekopolskich jest Bafi. Ma około 2 lat. Sunia bardzo lubi towarzystwo człowieka,szybko przywiązuje się do opiekunów.Nie ma problemów z innymi psami,ładnie chodzi na smyczy.Bafi jest kochanym i radosnym pieskiem któremu brak tylko domu...Suńka jest wysterylizowana. kontakt: 603 545 654 [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/837.jpg[/IMG] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2217.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2229.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] sunia znalazła dom :)
-
Kajtek, śliczny młody kudłatek - pojechał do domku!!!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Moge mu zrobić kilka ogłoszeń żeby kochaną Lilmo odciążyć :) -
Dropsiu ma swój raj na ziemii. Już w nowym domu :))
ana666 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Pinesk@']Chce kochać, lecz niema kogo Choć przed jego oczami ciemność To od niego bije rażący blask Jeżeli się potyka, to nie płacze Idzie dalej w swojej ciemności Choć nie poczuł jeszcze ciepła miękkiego łózka to cieszy się z każdego dnia i czeka Na swojego przewodnika Który będzie go prowadził Przez ciemność życia. /napisany przez moją siostrę/[/QUOTE] Piękny i smutny :( -
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
ana666 replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
są jakieś wieści z nowego domu? -
Majka spędza koleje święta w schronie :(