-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
nie zanosi się zeby znalazł sie ktoś chętny ich zaadoptować :(
-
Podnosze Lalunie w ten świateczny poranek
-
niestety nie mam żadnych wieści, znajoma która wcześniej miała kontakt z właścicielką mówiła ze zadzwoni ale pewnie zapomniała, miała mi podać numer ale tez nie podała, wezme adres i po świętach chciałbym jechać Kropulca odwiedzić, sama jestem bardzo ciekawa jak sie mniewa, ale nie wątpie ze to jej najlepsze święta w życiu, pierwsze w nowym domu :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja jestem zawsze wstrząśnieta jak tam ide i wracam do domu cały dzień becze potem, ze schronem jestem zwiazana od dziecka-mama mnie zabierała do schronu od kiedy skończylam 7 lat, potem sama chodzilam jak mamie nie pasowalo...wtedy nie było tak jak kiedyś, ktoś inny był kiero, ktoś kto kocha zwierzęta i one sa jej całym światem a nie jakiś p..eb który nie interesuje sie tym wcale :( -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
a co z domkami? idziesz na wizyty przedadopcyjne po świetach? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jest możliwe. przecież śiweta, nikomu nie chce sie tam iść dać jeść, pewnie w sobote/niedziele pójdą wode nalać. a z resztą kierwonik przywozi jedzenie to nawet jakby ktoś chcial dać to pewnie nic nie ma bo nie ma co sie łudzic że on by pojechał po jedzenie :( -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Są teraz :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wet schroniskowy jest wetem powiatowym to nie ma komu sie na niego poskarżyć, on naprawde mało zrobi, a najbardziej sie boje ze uśpią tego psa :( co do adopcji zgadzają sie tylko ktoś musi osobiście przyjść po psa i zabrać, dla nich tak naprawde najważniejsze jest ze dostaną te 30 czy 50 zł za psa reszta ich nie interesuje. pies jest w boksie z dwoma innymi a jedna buda tylko tam jest:stupid: dziś psy dostały jeść i następny raz w poniedziałek, jak pomysle o tym że ludzie sie w święta obzerają, uszami to jedzenie wychodzi a psy nic nie dostają jeszcze potem spotykam jakąś babcie co mi mówi że psy dastają lepsze jedzenie od dzieciakow w domach dziecka to szlag mnie trafia:angryy: Tolu ja przyjde w poniedziałek do schronu, napisze Ci jeszcze o której będe zebyś tam była i mi go pokazała. A to jest pies czy suczka? -
Oborniki- szukamy DT dla kociaków najlepiej w Wielkopolsce
ana666 replied to ana666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='viol']A jakie kociaki szukają teraz domku ?[/QUOTE] dziś wreszcie znalazłam chwile i wszystkie koteczki które szukają DT, DS są na pierwszej stronie w drugim poście :) -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
to nasz cudaczek zrobił z misiem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7f057b070710409c.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/240/7f057b070710409cmed.jpg[/IMG][/URL] ale musze go pochwalic, już nie szczeka na moje psy, widze tylko ze sie ich boi jak np. idziemy wszyscy na podwórko i moje psy biegają to giguś chce zebym wzieła go na ręce. za to bardzo lubi sunie mojej babci, jest mniejsza od niego i widze ze mu bardzo przypasowała Perełka, ona z początku sie go bała ale już jest ok i razem chodzą na spacery :) Wczoraj byliśmy na spacerze z moją koleżanka i jej sunią(moja tymczasowiczka kiedyś :) ), sunia jest od niego większa i giguś na początku szczekał na nią a potem sie uspokoił i bylo ok do końca spaceru. Na swinke szczeknie raz na jakiś czas jak o niej sobie przypomni;), na chmika lubi sobie popatrzeć czasem za to papuga nie czekała na to co on zrobi i go dziobła w nos:evil_lol: taki skruszony usiadł mi na kolanach że żal mi sie go zrobiło... jak gdzies wychodze giguś siedzi u mnie w pokoju mimo iż w domu najczęściej ktoś jest, mama wczoraj wzięla go do siebie i mówi że chwile posiedział z nią i potem uciekl do mojego pokoju na fotel. a jak wyjde za dzwi na sekunde i wróce to tak sie cieszy jakby mnie rok nie widział, nie wiem co to bedzie jak Kocyk zobaczy w poniedziałek:evil_lol: -
to super, lubie takie zakonczenia :)
-
co do ogłoszeń ja mu robiłam ale dawno temu to strony na których w najbliższych dniachi mu moge zrobić ogłoszenia: e-zwierzak adopcjepsow.org przygarnijzwierzaka adopcje.org cafeanimal.pl kupiepsa.pl nasipupile.pl mojpupil.pl adopcjapsa.pl jak zrobie te ogłoszenia wkleje linki w pierwszym poście
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']I kolejne święta spędzą w schronisku ;([/QUOTE] i które to juz będa? 5 czy 6 świeta bez domku? -
a czmeu wcześniej go nie zabierał tylko po takim czasie?
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Deszczowyjka'] I nie wydaje mi się, żeby sam fakt bycia emerytem sprawiał, żeby mieć mniejsze szanse na posiadanie psa. Jeśli Pani jest sprawna i krzepka to nie widzę problemu. Wystarczy sobie porównać ilość emerytów z pieskami na długich przechadzkach a zabieganych "młodych i silnych", którzy robią rundkę wokół bloku jednocześnie gadając przez komórkę :diabloti:[/QUOTE] owszem, sama znam krzepkie babcie i nie mam nic przeciwko adopcjom psow przez starsze osoby, ale psow starszych a nie młodych jak Baka, a zawsze też rozmawiam z członkami rodziny czy w razie choroby lub pobytu w szpitalu zajmą sie psem. Baka ma 2 lata przed nią długie życie, babcia moze ma nadzieje zyć do 100 ale co bedzie jak umrze za 5lat? wiadomo kazdy może umrzeć nie tylko emerytka, nawet mnie za chwile może rozjechać samochód przed domem ale jak jest starsza osoba to już wiadomo... Mój dziadek wziąl psa ze schronu-(w sylwestra będa 3 lata) miał wtedy 68 lat a pies 5-6 na pewno nie spodziewał sie ze pies go przeżyje, pewnie o tym nie myslał a jednak, dziadek w zeszłym roku umarł, mój wujek sie nim teraz opiekuje bo babcia nie dałaby sobie rady-Brus waży wiecej od niej, a moje psy by nie zaakceptowały w swoim stadzie większego od nich tez samca, moja pomoc ogranicza sie do comiesęcznego kupowania jedzenia dla niego i placenia ze leczenie i szczepienia.gdyby nie rodzina po śmierci dziadka psiak tez na pewno trafił by do schronu, jest nieufny do ludzi do tego stary więc szanse na adopcje żadne w tym momencie i dlatego ja bardzo biore takie coś pod uwage. u nas w schronie z Tolą możemy ci pokazać niejednego psa, często starego którego przyniosła rodzina po śmierci właściciela, o mieszkanie sie wszyscy biją ale psa po zmarłym nikt nie chce-taka jest smutna prawda :( -
przepraszam że nie uzupelnielam pierwszego postu, ale to mój pierwszy psiak w płatnym DT a na innych watkach gdzie ja sie udzielam też nigdy nie były na bieżąco wpisywane wpłaty, nikt nie ma tam pretensji wiec nigdy nie sądziłam ze takie coś potrzebne [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141008-zbieramy-na-emeryturAE-dla-bardzo-starej-Gabi-pomA-A-daj-jej-spokojnAE-staroA-AE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138828-Poczciwa-Onkowata-staruszka-DA-ina-biega-szczAE-A-liwie-za-TAE-czowym-Mostem[/URL] na na wątku Aramisa Wiosna przez cały czas nic nie dopisywała -to co napisała na początku to zostało do teraz a pies już od kilku tyg w domu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138687-MA-ody-wesoA-y-i-przyjacielski-aramis-z-uszkodzonym-oczkiem-szuka-staA-ego-domku[/URL] jeżeli jeszcze macie jakieś sugestie co do pierwszej strony prosze pisać :)
-
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
ana666 replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
super!:multi: Wreszcie sie dziewczyna doczekała :multi: wszystkiego najlepszego dla nowej rodziny Suzi:loveu: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
domki wyglądają na ok. tylko ja mam wątpliwości co do pierwszego, pan zaloży prędzej czy pozniej rodzinę Baki nie wezmie tylko zostawi z babcią a babica wiadomo mloda pewnie nie jest a Baka za to ponad 10lat pewnie pożyje, co będzie jak babcia potem umrze a face jej nie wezmie bo powie ze dziecko ma alergie albo żona nie bedzie lubić psów. najlepiej udać sie do obu rodzin z Baką, zobaczyc z kim baka lepiej sie "dogaduje"i u kogo lepiej sie czuje. Ja nie moge znalezc ankiety przedadopcyjnej, jak znajde wysle Ci Magdo, podaj maila to moge też wysłać Ci umowe adopcyjną jaką ja zawsze daje do podpisania nowym włascicielom. -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
oj, raczej pogorszyły, już teraz wystarczy że słyszy je za drzwiami to szczeka, na spacerach robi to samo jak widzi inne psy zaczyna strasznie szczekać i sie szarpać - wtedy zaczynam mówić do niego tak zeby odwrócić jego uwage i pomału sie to udaje i dziś już dwa psy mineliśmy bez szczekania :) wczoraj zrobił sioo na doniczke w domu dziś mama poszła do sypialni a tam koo, nawet nie widziałam kiedy szedł do góry zeby tam sie załatwić, chodze z nim 5 razy dziennie na dwór ale chyba to za mało:roll: dziś byla u mnie kolezanka, od razu wskoczył jej na kolana i zasnął, jest bardzo towarzyski i przyjacielski, kocha każdego i całuśny bardzo :) dziś został sam na dwie godzinki, troche szczekał z początku ale potem był cicho-pewnie spal. apetyt mu dopisuje. wczoraj na sekunde położył sie w swoim łóżeczku [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/409181d281e60823.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/240/409181d281e60823med.jpg[/IMG][/URL] potem zobaczył że ja nan niego patrze wiec uznał to za zaproszenie na kolana [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e37b89504fa1f2c1.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/236/e37b89504fa1f2c1med.jpg[/IMG][/URL] potem trzeba troche pomęczyć pileczkę [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/91d467def00f623b.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/236/91d467def00f623bmed.jpg[/IMG][/URL] trochę popozuje do zdęć [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b411e6f7ca4d03b.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/127/9b411e6f7ca4d03bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a8d2c4dbbb4faf1.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/240/2a8d2c4dbbb4faf1med.jpg[/IMG][/URL] i można szykować sie do snu [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1fc8728fb8b392c.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/127/d1fc8728fb8b392cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
bardzo kochany jest:loveu: potrafi rozweselić człowieka, w nocy kilka razy sie przebudził, pokręcil sie i spal dalej, raz poszedł na ziemie ale po chwili stwierdził ze za twardo:) rano patrzył na mnie jak na idiotkę ze wstałam o 5.30, ale sam chciał iść na dwór, załatwil sie i biegiem do domu na moje kolała dalej spac. -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
prezd chwilą bawil sie z moją siostrą, nawet aportował! ma duzo energii ale po spacerze czy zabawie potrafi sie wyciszyć, teraz lezy u mnie na kolanach, niby spi ale co sie porusze to zaczyna machać ogonem :) fajny z niego chłopak, do ludzi super psiak, tylko z psami widze ze nienajlepiej pewnie z suczkami byłoby inaczej, suia mojej baci uciekła jak go zobaczyła:evil_lol: bliśmy na spacerze i chciał zagryzc sunie husky mojego sąsiada, tak szczekał że już myślałam ze ludzie z domów powychodzą patrzeć co sie dzieje:evil_lol: -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
ja wyrażam zgode na wykorzystsnie zdjęc mojego autorstwa, czyli te wszystkie które je dodawalam, tylko z wczoraj te w pociągu tola^^ robila ;) magdo jak sie czuje Baka? -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
ana666 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Giguś już jest u mnie, z poczatku zwiedzał dom i biegał jak szalony po korytarzu, potem był spacerek, ciągnie sie na smyczy bardziej niż moje psy razem wzięte ;) nie polubił moich psów, jak leza jest ok.ale jak sie rusza zaczyna szczekac i gryzc, zaskoczył mnie tym bo jest w obcym domu, dwa psy które razem waża 70kg a on nie ma 10 pewnie a sie zaczyna. Świnke chce gryzc, taki maly rozbójnik:evil_lol: ale jest przekochany, zachowuje sie jakby był u mnie 3 lata a nie kilka godzin, troche za kocyk popiszczał ale jak mu powiedziałam ze niedługo do niej wróci sie ucieszył i już sie nie smuci;) cały czas chodzi z pluszowym białym misiem, a wystarczy że usiąde to momentalnie wskakuje zadowolony na kolana, ciężko go uchwycic ale kilka zdjęć wyszło i je wklejam tu biega jak szalony po korytarzu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9b2c56767fd304c.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/f9b2c56767fd304cmed.jpg[/IMG][/URL] poszedł zobaczyć co ciekawego jest w gościnnym pokoju [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fde902c6a7fe3687.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/240/fde902c6a7fe3687med.jpg[/IMG][/URL] dałam mu zabawkę-hot doga ale już prawie cały został pogryziony:mad::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b46275759761793e.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/b46275759761793emed.jpg[/IMG][/URL] misiem tak podrzucał ze wpadł do miski z wodą a potem oblizywał tą wode [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca4ce5267287ed2d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/239/ca4ce5267287ed2dmed.jpg[/IMG][/URL] a potem po tylu emocjach zasnal razem z piłką i misiem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cc3b1963b07d7df.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/240/9cc3b1963b07d7dfmed.jpg[/IMG][/URL]