Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. [quote name='Tola^^']No już wróciły jakąś godzinę temu. Możliwe że taka zmęczona że nawet nie ma siły odebrać :D A Grafitka to widzę rozpieszczana u ciebie że nawet wody nie chce pić :)[/QUOTE] no rozpieszczona, najszczesliwsza jak mnie nie widzi bo sie boi ludzi :( ale razem ze mną śpi tylko w nogach i biada jak sie rusze, od razu syczy na mnie :evil_lol: jak ona znajdzie DS to będzie cud:shake::-(
  2. [quote name='magdola']Nie mogę się nadziwić, że york nie może znaleźć domu... a tak szczerze to mam nadzieję, że Bakusia wygląda inaczej niż york bo nie przepadam za nimi - ludzie robią z psów, które kiedyś polowały na szczury - kaleki w torebeczkach! i ubrankach![/QUOTE] wyglada inaczej jak york ale jest przepiękna, naprawde słodziutka:)
  3. ja jakbym miała jechać z Baką pociągiem to tylko w niedziele moge w tym tyg, a potem po niedzieli to nawet w świeta moge ;)
  4. to w dwie strony 500km i to daje 250zł tylko wiadomo, rózne osoby róznie liczą, ja cały czas myśle o pociągu, jakby Tola, która Baka bardzo lubi trzymała ja na rękach może nie byłoby zle i jakoś by tą trase przetrwała, lepiej żeby sie pomęczyła te killka godzin w pociagu ale już nie była w schronie-tak myśle...
  5. bo pierwsza wpłata była na moje konto bo ja wtedy zaproponowałam ze jak bede u Donki razem z Kubusiem do dam jej, i Ketunia moze temu drugą wpłate też na moje konto dała :) jak tylko dostane numer konta Donki natychmiast przeleje pieniążki :)
  6. o marzene mi chodzi :) ja jutro ide do kociarni bo marzena mnie zaprasza co mnie widzi i na jutro jesteśmy umówione bo słyszałam że są nowe koty a ja już nie mam mleka do Grafitki która wody nie chce za nic w świecie pic. A już wrócili z Kielc? marzena pewnie jest zmęczona i nie ma nawet siły odebrać.
  7. jeszcze nie wiadomo ile brakuje bo nie ma tego transportu, a sprawdzaliście ile jest z Obornik do Szczecina? Bo te 0,50 zł za kilometr trzeba policzyć.
  8. ja jutro sie z nią widze to moge zapytać :) a Ty Tolu chodzisz do "kociarni"?
  9. jezu, teraz zajrzałam na moje konto i patrze że Ketunia przelała do mnie 300zł za hotelik Kubusia 23 listopada. Ma ktoś numer konta Donki zebym przelała to do niej albo Ty donko podaj mi ten numer.
  10. podałam Toli dane do przelewu bo ja nie mam ostatnio czasu być często na dogo wiec jakby co Tola poda na Pw
  11. mam konto:) Moge zbierać na transport Baki jak chcecie. tylko koniecznie wpiszcie w tytule ze to dla baki. mam wysłać numer na PW?
  12. no pewnie ze może :) a może zawiezc ja pociągiem? Co myślisz Tolu?
  13. napisałam 400zł bo tyle wyszło na Kube, ale dziewczyny dużo błądziły bo Donka nie potrafiła drogi wytłumaczyć i godzine niepotrzebnie jezdziły, jak jest 300km, w dwie strony bedzie 600km to bedzie 300zł bo 0,50gr za kilometr :) no i jeszcze 30 zł za Ediego trzeba dać w schronie to wyjdzie 330zł ja też pytam-wiadomo że im taniej tym lepiej ale w razie co ten transpotr już mamy jak nic tańszego nie bedzie.
  14. magdola w szczecinie z tego co widze, ja jade z edim w sobote w okolice Wawy, jak na tej trasie to Bakusie bym mogla wziąść podrzucić
  15. już mam transport, w sobote moge go przywiezc ze znajomą, ale jak bedzie śnieg i mrozno to miedzy świetami a sylwestrem byśmy przywiozły go do renaty. Prosze tylko renato o twój adres. nie wiem tylko czy to nie bedzie za drogo dla Was, za Kube wyszło 400zł też w okolice Wawy i tu też tyle bedzie potrzebne,nie wiem tylko ile to bedzie dokładnie km. renato bardzo dziekuje że chcesz go wziąśc.
  16. zaraz napisze do znajomej czy by go nie zawiozła, ja nie mam kasy żeby sie dołozyć na transport ale kilka osób tu deklarowało.
  17. kierownik nie wie że kuba jest w Dt bo inaczej by sie niezgodził, ja powiedziałam że to DS, osoby które go zawoziły do tego DT wróciły ze zła opinią o nim i np.toz wie że kuba jest wDT od tych osób co go zwawoziły i miałam kilka telefonów czy aby napewno ma dobrze i jak nie to po niego pojadą, ciągle sie martwią że zabraknie kasy i dT go odda do innego schronu...
  18. mysle ze tola sie odezwie, dziś jeden z psiaków z naszego schroniu jedzie do kilec, nie wiem czy tola nie jest w to zaangażowana i może temu nie ma czasu wejść na dogo.
  19. ale mu sie domek trafił, nie spotkałam nigdy tych ludzi ale wygladają na bardzo sympatycznych :) nie watpie że Aramis ma dobrze
  20. no niby można powiedzieć że to DS ale ktoś dzwonił z dogo i wiedzą że ma jechać do hoteliku i też taka prawda że na dogo może wejść każdy i przeczytać że to płatny DT czy jakiś hotelik, tak samo moze tu wejść kierownik i przeczytać watkek :(
  21. Wszystkie wyjazdy sa ustawiane pod zwierzaki i nigdy nie jedziemy cała rodziną tak że ktoś z nimi zostanie. rozumiem jak ktoś prowadzi hotelik, ma to zarejestrowane, płaci podatki itp.a nie bieże psy, nie ma nawet wykształcenia zeby sie tym zajmować :/
  22. nie było mnie bo dogo mi nie działało :/ mam swoje zwierzaki, sprawy i nie zawsze mam też czas wejść na dogo, mysle że nie cięzko to zrozumieć... mozesz zadzwonić do kierownika ale tylko ciebie wyzwie Goniu, i dzwonić można w godzinach 7-14.
  23. co do Dt to sama widziałam płatne DT gdzie psy były w kojcach i to jest dobra opieka? a ludzie daja co miesiąc kase za to że pies tam siedzi? :/ znam osoby które wolą nie iść do pracy tylko siedzą w domu, wezmą kilka psów na DT i kase maja praktycznie za nic temu nie uważam że Tola przesadza, oczywiście są i też fajne DT ale nie rozumiem czemu ktoś za to że zajmuje sie psem chce co miesiąc 300 czy 400 zł, to on chce pomóc czy zarobić na tym?
  24. tylko jest problem, wczoraj miałam tel ze schronu że niezgadzają sie zeby jakikolwiek pies trafił do hoteliku albo płatnego DT, zgadzaja sie tylko na darmowy DT. i nie wiem co teraz zrobić i jak, nie moge ich oszukać ze jedzie do DS bo każdy może wejść na dogo i przeczytac watek Ediego :(
×
×
  • Create New...