Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. ja wiem ze zalegam wpłata za pazdziernik i w tym miesiacu tez nie wpłacałam, nie mam obecnie pieniedzy ale pamietam cały czas i mam nadzieje ze jeszcze do końca miesiaca uda mi sie to uregulowac a jak nie to w grudniu, przepraszam za te opoznienia
  2. ja nie mam pojęcia...mam konto na allegro ale nie umiem nawet sam wystawić nic, nie znam sie...może wśród nas jest ktos bardziej zorientowany w tym temacie...
  3. Oby tym razem sie udało i ktoś sie odezwał. Również trzymam kciuki
  4. dziekuje za zaproszenie na watek, ja niestety dt nie moge zaoferowac:-( biedna sunia:-(
  5. Dla mnie najsmutniejsze jest to ze kolejny pies z obornickiego schronu odszed za TM:shake::-(
  6. w schronisku nie ma kociarni wiec nie wiadomo...
  7. to czekam za danymi i w poniedzialek przeleje pieniążki ;)
  8. będe dodawać Oriego na cafeanimal chociaż co drugi dzień, może dostanie się do metra, bo ma tyle ogłoszeń ze nie znam innych stron...
  9. tak, pieniązki są wiec można wykorzystać :) poprosze o dane do przelewu za te allegro i jaka kwota, jeśli wyrażacie zgode na przekazanie tych pieniążków :)
  10. Morrisa to ja nie poznalam:oops: bardzo sie zmienił, od czasu kiedy był u Danusi
  11. boże:( jeszcze nie widziałam tak zaniedbanego psa :(
  12. kurcze mam kotkę na Dt wiec psinki nie wezme ale bede pytac o dt dla malizny :(
  13. Angel Dziekuje za bazarek, jeśli sie uzbiera jakieś pienażki chcialabym zaszczepić maliznę, bo jak narazie tylko ją odrobczyłam. ogłosilam Klementynkę na kilku portalach,ma tez allegro od zofi, jak narazie nie było żadnego telefonu :( czekamy cąły czas, na ten jeden jedyny kochający domek :)
  14. prawie codziennie ogłaszam na cafeanimal moja tymczasowiczke z nadzieja ze ja ktos wypatrzy lub trafi do metra także będe przy okazji tez dodawać Bingusia:[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bingo-piekny-psiak-w-typie-owczarka-niemieckiego-czeka-na-dom,26207[/url]
  15. az mi łezka sie w oku zakręciła...popbisuje sie pod słowami Toli, aż chce sie zyc kiedy sie patrzy na te fotki, a wszystkie pamietamy go jeszcze ze schronu,takiego zabiedzonego i smutnego..
  16. śliczna malizna, pewnie szybko znajdzie domek taka piękność :)
  17. a czy malizna ma ogłoszenia jakieś? Jeśli nie prosze borysusie napisz jakis akutalny fajny test to moge poogłaszać ją, moze akurat sie cos znajdzie
  18. cafeanimal dla Poli: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pola-od-4-lat-w-schronisku,26158[/url]
  19. tak Goniu, Franio ma bardzo duzo życzliwych mu serc i miłośników, szkoda tylko ze nikt nie dzwoni w sprawie adopcji...:(
  20. sluchajcie jesli to osoby spoza dogo ktos musiał o nich i ich deklaracjach tu napisać i je zna... moze ktoś z was kto posiada nowy numer konta poda tu na watku swojego maila tak zeby te osoby mogły sie tak skontaktowac, bo moze nie sa zalogowane ale czytaja wątek... bardzo przykra sytuacja wynikła z tymi finansami, mam nadzieje ze sie wszystko wyjaśni i unormuje...
  21. no faktycznie duzo szkoda ze brak odzewu, popatrze na ta liste jak mam konto na jkaies stronie gdzie nie ma ogłszenia to go dam ale widze ze ma naprawde sporo
×
×
  • Create New...