-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Czita i Orsi obie już szczęśliwe w nowych domkach! ;)
ana666 replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
przydałyby sie tymczasy zeby sunie były juz bezpieczne i szukać im wtedy ze spokojem domów stałych, bo tak ich przyszłośc jest niepewna w schronie :( -
Jaka szczęsliwa w tym śniegu:loveu::loveu::loveu:
-
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
przepraszam ze nie pisze ale mialam problemy z dogo. juz jest lepiej, do weta mamy jezdzic dopóki nie zrobi normalnej kupy ale juz coraz ładniejsza jest wiec jestem dobrej mysli :) -
czy ktoś ogłasza Remika?
-
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
dostaje leki na wzmocnienie też i osłonowe. Mama zawozi mnie samochodem bo ja mam angine i bym nie dała rady isc pieszo a sama mama nie pojedzie z nia bo sie boja ja trzymac jak dostaje kroplówkę czy zastrzyk:evil_lol: -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
nadal biegunka ale juz lepiej sie czuje, zaczeła pic, je tą karme weterynaryjna, nie wymiotuje. Idzie ku lepszemu...oby nadal tak było i sie nie pogarszało -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
mała starowinka ze schroniska w obornikach Wlkp. własciciel umarł i sunia trafiła do schronu, jest przerażona ta sytuacja, szukamy chociązby DT [url]http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-serce-jej-pana-przestao-bi%C4%87-nie-pozw%C3%B3l-by-jej-serduszko-p%C4%99k%C5%82o[/url]!- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
ana666 replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Super! :) Ori po szkoleniu bedzie jeszcze lepszym psem i przyjacielem :) -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77'] Daje psom bezpłatny DT, niczego im u mnie nie brakuje,myśle że Mój wkład w pomoc Zabkowi był i jest wystarczajacy, daje Zabkowi Wszystko- Wszystko prócz głupich ogłoszeń. Mam ich razem ósemkę, w tym baaardzo chora sunię i naprawde nie mam czasu myslec o głoszeniach,które jako jedyne co dotyczy Ząbka zostawiam tym, którzy powinni o nim pamietać[/QUOTE] Czuje ze to jest kierowane w moja stronę, ja tyle ile mogłam pomogłam, sama mam i swoje zwierzaki i też tymczasy(nie biorę za to pieniędzy) i też musze sama sie wszystkim zając, nikt mi nie pomaga w ogłaszaniu, jedynym wyjątkiem są zwierzaki z fundacji które mają robione chociaz allegro i na kilku dosłownie portałach jeszcze są dodawane.jezdze na interwencje, zajmuje sie kotami w kociarni i jak mam chwile czasu to ogłaszam zwierzęta które są u mnie. Przepraszam ze zawiodłam oczekiwania co niektórych ale naprawdę nie wyrabiam czasowo juz z tym wszystkim -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingusiu, gdzie ten domek dla Ciebie? -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinko zaglądam do Ciebie -
[quote name='Angel']tak babunia zamykana jest w boksie. Od początku wydawała mi sie taka znajoma.. gdzieś jąjuż widziałam. I zaczęłam węszyć.. no i wywęszyłam.. mieszkała ze swoim ukochanym panem-który niestety zmarł :( suni nikt z rodziny nie weźmie.. i została sama. Nie dość że straciła pana to została skazana na schron i to zima :-( [/QUOTE] najbardziej mnie wkurza to ze o majątek, mieszkanie po zmarłym to sie wręcz biją i od razu odnajduje sie nawet dalsza rodzina ale zeby psa wziąć to juz rodzina nie jest taka chetna :(
-
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
ana666 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
a to nie bedzie parwo? -
ja tęz jestem :( kurde wszystkim chciałoby sie pomóc ale nie idzie :( dziewczyny a sunia jest zamykana w boksie?
-
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
no włąsnie wet dziś dał mi próbkę royala sensitivity control i Layla wszystko zjadła,wręcz domagała sie dokładki ale nie chce znów przekarmić. kupkę ladniejsza zrobila i do jutra będe ją obserwować i jak bedzie ok i ona nadal bedzie chcetnie jesc to moze bym to kupiła? ja ją karmilam tylko tą karma która do niej dostałam, nic innego nie dostawała, a tej puszki animondy nie chce jesc....ryzu z kurczakiem tez nie chciala, lezał cały czas nieruszony... -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
dziś juz lepiej, tzn wczoraj cąły dzień lezała bez zycia a dzis chodzi po cąłym domu, zaglada wszedzie, nie wymiotuje, kupę jeszcze taką rzadką robi. nie pije ale troche zjadła, nie chciała swojego jedzenia, jak gotowałam dziś makaron do psow mi tam zagladała, troche jej nałozyłam i wymiesząłam z puszka i zjadła trochę, nie jest to pewnie jakieś odpowiednie jedzie dla niej ale chciałam zeby chociaz coś zjadła. Isabel wet mówi ze moze tak zareagowała na karmę bo mówi ze jakby wirusówka to by gorzej było... nie wiem sama co o tym sadzic. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłalm Toli na maila fotki Frania, jeszcze cieplutkie bo z dzisiaj ;) Tolu jakbyś mogła wstawić bo ja kiedyś umiałam a ostatnio mi nie idzie coś... -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
ostatni raz wymiotowała nad ranem, nie jadła i nie pila niestety, wczoraj też nie... Miała mierzoną temperature dziś i jest w normie. -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
to zdjęcia zrobione przed chwilą: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24362f95da6cf5a3.html[/url] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/327869499dfb1062.html[/URL] Layla całe dnie siedzi u mnie albo u mamy na kolanach i sie przytula oraz daje buziaki.. słaba jest bardzo, kupę robi coraz ładniejszą tylko w nocy wymiotowała i wczoraj cąły dzień :( dzis spala od samego rana, teraz troche wstała przyszła do mnie zebym pogłaskała, trochę sie ożywiła. To zdjęcie jeszcze tez z dzisiaj: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac3fd2d1b6636688.html[/URL] tu wczoraj jak lezała z moją siostrą: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5647a868b6f48a30.html[/URL] i w kuchni na stole: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f4fb707632b77b3.html[/URL] a tu obok na krzesle mój brat kroił warzywa na salatkę a Layla mu asystowała: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efb11f775f4b8266.html[/URL] przepraszam ze wklejam linki ale nie wiem jak wkleic zeby było zdjęcie od razu a nie che znów supergogi fatygować:oops: -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
ana666 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mógłby napisać jakiś fajny tekst do ogłoszeń dla Poli? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ze Szczecina jest magdola i Greven, może będą mogły pomóc -
Maleńka, łaciata Kama przegrałą walke z choroba, juz za TM
ana666 replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna sunia ehh....szkoda ze tymczasów jak na lekarstwo :(