Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. przydałyby sie tymczasy zeby sunie były juz bezpieczne i szukać im wtedy ze spokojem domów stałych, bo tak ich przyszłośc jest niepewna w schronie :(
  2. Jaka szczęsliwa w tym śniegu:loveu::loveu::loveu:
  3. przepraszam ze nie pisze ale mialam problemy z dogo. juz jest lepiej, do weta mamy jezdzic dopóki nie zrobi normalnej kupy ale juz coraz ładniejsza jest wiec jestem dobrej mysli :)
  4. czy ktoś ogłasza Remika?
  5. dostaje leki na wzmocnienie też i osłonowe. Mama zawozi mnie samochodem bo ja mam angine i bym nie dała rady isc pieszo a sama mama nie pojedzie z nia bo sie boja ja trzymac jak dostaje kroplówkę czy zastrzyk:evil_lol:
  6. super że tyle pieniędzy juz w skarbonce Skubiego
  7. nadal biegunka ale juz lepiej sie czuje, zaczeła pic, je tą karme weterynaryjna, nie wymiotuje. Idzie ku lepszemu...oby nadal tak było i sie nie pogarszało
  8. mała starowinka ze schroniska w obornikach Wlkp. własciciel umarł i sunia trafiła do schronu, jest przerażona ta sytuacja, szukamy chociązby DT [url]http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-serce-jej-pana-przestao-bi%C4%87-nie-pozw%C3%B3l-by-jej-serduszko-p%C4%99k%C5%82o[/url]!
  9. Super! :) Ori po szkoleniu bedzie jeszcze lepszym psem i przyjacielem :)
  10. [quote name='Kasia77'] Daje psom bezpłatny DT, niczego im u mnie nie brakuje,myśle że Mój wkład w pomoc Zabkowi był i jest wystarczajacy, daje Zabkowi Wszystko- Wszystko prócz głupich ogłoszeń. Mam ich razem ósemkę, w tym baaardzo chora sunię i naprawde nie mam czasu myslec o głoszeniach,które jako jedyne co dotyczy Ząbka zostawiam tym, którzy powinni o nim pamietać[/QUOTE] Czuje ze to jest kierowane w moja stronę, ja tyle ile mogłam pomogłam, sama mam i swoje zwierzaki i też tymczasy(nie biorę za to pieniędzy) i też musze sama sie wszystkim zając, nikt mi nie pomaga w ogłaszaniu, jedynym wyjątkiem są zwierzaki z fundacji które mają robione chociaz allegro i na kilku dosłownie portałach jeszcze są dodawane.jezdze na interwencje, zajmuje sie kotami w kociarni i jak mam chwile czasu to ogłaszam zwierzęta które są u mnie. Przepraszam ze zawiodłam oczekiwania co niektórych ale naprawdę nie wyrabiam czasowo juz z tym wszystkim
  11. Bingusiu, gdzie ten domek dla Ciebie?
  12. [quote name='Angel']tak babunia zamykana jest w boksie. Od początku wydawała mi sie taka znajoma.. gdzieś jąjuż widziałam. I zaczęłam węszyć.. no i wywęszyłam.. mieszkała ze swoim ukochanym panem-który niestety zmarł :( suni nikt z rodziny nie weźmie.. i została sama. Nie dość że straciła pana to została skazana na schron i to zima :-( [/QUOTE] najbardziej mnie wkurza to ze o majątek, mieszkanie po zmarłym to sie wręcz biją i od razu odnajduje sie nawet dalsza rodzina ale zeby psa wziąć to juz rodzina nie jest taka chetna :(
  13. ja tęz jestem :( kurde wszystkim chciałoby sie pomóc ale nie idzie :( dziewczyny a sunia jest zamykana w boksie?
  14. no włąsnie wet dziś dał mi próbkę royala sensitivity control i Layla wszystko zjadła,wręcz domagała sie dokładki ale nie chce znów przekarmić. kupkę ladniejsza zrobila i do jutra będe ją obserwować i jak bedzie ok i ona nadal bedzie chcetnie jesc to moze bym to kupiła? ja ją karmilam tylko tą karma która do niej dostałam, nic innego nie dostawała, a tej puszki animondy nie chce jesc....ryzu z kurczakiem tez nie chciala, lezał cały czas nieruszony...
  15. dziś juz lepiej, tzn wczoraj cąły dzień lezała bez zycia a dzis chodzi po cąłym domu, zaglada wszedzie, nie wymiotuje, kupę jeszcze taką rzadką robi. nie pije ale troche zjadła, nie chciała swojego jedzenia, jak gotowałam dziś makaron do psow mi tam zagladała, troche jej nałozyłam i wymiesząłam z puszka i zjadła trochę, nie jest to pewnie jakieś odpowiednie jedzie dla niej ale chciałam zeby chociaz coś zjadła. Isabel wet mówi ze moze tak zareagowała na karmę bo mówi ze jakby wirusówka to by gorzej było... nie wiem sama co o tym sadzic.
  16. Wysłalm Toli na maila fotki Frania, jeszcze cieplutkie bo z dzisiaj ;) Tolu jakbyś mogła wstawić bo ja kiedyś umiałam a ostatnio mi nie idzie coś...
  17. ostatni raz wymiotowała nad ranem, nie jadła i nie pila niestety, wczoraj też nie... Miała mierzoną temperature dziś i jest w normie.
  18. to zdjęcia zrobione przed chwilą: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24362f95da6cf5a3.html[/url] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/327869499dfb1062.html[/URL] Layla całe dnie siedzi u mnie albo u mamy na kolanach i sie przytula oraz daje buziaki.. słaba jest bardzo, kupę robi coraz ładniejszą tylko w nocy wymiotowała i wczoraj cąły dzień :( dzis spala od samego rana, teraz troche wstała przyszła do mnie zebym pogłaskała, trochę sie ożywiła. To zdjęcie jeszcze tez z dzisiaj: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac3fd2d1b6636688.html[/URL] tu wczoraj jak lezała z moją siostrą: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5647a868b6f48a30.html[/URL] i w kuchni na stole: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f4fb707632b77b3.html[/URL] a tu obok na krzesle mój brat kroił warzywa na salatkę a Layla mu asystowała: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efb11f775f4b8266.html[/URL] przepraszam ze wklejam linki ale nie wiem jak wkleic zeby było zdjęcie od razu a nie che znów supergogi fatygować:oops:
  19. Czy ktoś mógłby napisać jakiś fajny tekst do ogłoszeń dla Poli?
  20. Ze Szczecina jest magdola i Greven, może będą mogły pomóc
  21. Śliczna sunia ehh....szkoda ze tymczasów jak na lekarstwo :(
×
×
  • Create New...