-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Malutka , starsza Otka odeszła za TM
ana666 replied to borysus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze :( szkoda ze nie może być dłużej u borysusa :( pewnie predzej znajdzie sie dla małej jakiś płatny Dt jak juz... -
NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)
ana666 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
bardzo miło czytać taki wieści :) Pozdrowienia dla Was Nadziejo -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
ana666 replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
to faktycznie trochę daleko... przepraszam jak jest napisane a nie doczytałam ale czy oprócz allegro Orionek ma jakieś ogłoszenia? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
ana666 replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze zaśmiecam Wam wątek ale jak zobaczyłam Oriego mam takie dziwne uczucie...:oops: jest on tak łudząco podobny do mojego psa, same z reszta zobaczcie [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8edb3596f2a58d2c.html[/URL] i te oczy [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df1481add6315d4b.html[/URL] Widziałam tysiące psów ale nigdy nie miałam takiej sytuacji i takiego uczucia:roll: Mój Lucky ma 8 lat, został oddany do schronu w 2002 roku kiedy miał 3 miesiące bo zagryzł kota(niby).Odnalezlismy potem(przez przypadek z reszta)jego włascicieli, mieszkaja niedaleko Oborniki i mieli hodowle sznaucerów a jako "ekspperyment" dopuscili sznaucerke z owczarkiem i mój Lucky jest jednym ze szczeniaków, reszte szczeniorów wiem ze sprzedali i tak mysle ze może to sa bracia, bo i rejony sie zgadzaja, wyglad i wiek podobny bo widze ze Ori oceniony został na 6 lat...nawet Ori stoi tak samo jak mój pies, tak samo trzyma ogon i uszy... Tego czy to bracia czy nie pewnie sie nie dowiemy ale bede zagladac tu do sobowtóra mojego psa i mam nadzieje ze znajdzie jak najszybciej najlepszy z możliwych domków :) [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8edb3596f2a58d2c.html[/IMG] -
Szkoda ze Sonia ma takiego pecha :(
-
[quote name='xxxx52']:hmmmm:ana666-co ma kotka do tego zebys przyjela pod swoj dach pol porcji szczeniaka.ja mam mialam nie jednego kota,mam i mialam niedjednego psa ,wszyscy zyja sa happy ,koty i psy chodza swoimi sciezkami.[/QUOTE] Tak, owszem, ja tez mam niejednego psa i niejednego kota bo oprócz kotka na dt mam swoje zwierzaki w domu, nie ma mnie po 10 godzin w domu i ta szczeniorka musialby byc w moim pokoju z kotem bo nie miałabym gdzie jej trzymac i do tego z reszta dziewczyny które tu mnie znaja, chociazy Tola wie ze moje psy nie sa zbyt przyjaznie nastawione do innych ziwerzat i trzeba je trzymac osobno lub pilnowac , bo tak jak mówisz to jest pól porcji szczeniaka a moje psy waza po40 kg kazdy wiec dla nich to jest dokładnie poł porcji ;/
-
ja tez juz nic nie wiem. W niedziele mam transport do poznania tam pod sama hale o godzine jaka tam Wam bedzie pasowac ale za 30zł... ja pociagiem nie mam jak bo nie mam jak zabrac psa. Co do DT ja mam teraz kotkę i jak tylko ona znajdzie ds mogłabym zabrac ta malizne do siebie na dt obecnie nie moge, zjdenej strony lepiej szukac blizej domu i zeby została tu na miejscu w jakims dt niz fundowac taka długa podróż...:roll:
-
ja mogłabym jechac z nia pociagiem do poznania tak wczesniej proponowałam, z glownego dworca jest bardzo blisko do miejsca wystawy wiec bym doszła bez problemu tylko teraz jak jest w suchym lesie nie mam jak jej z tamtad zabrac bo pociagiem tam nie dojade ;/ moja kolezanka moze go odebrac i zaiwezc ale trzeba zwrócic jej za paliwo i jeszcze mi to potwierdzi bo to nie jest pewne
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tolu dziekuj ślicznie- ja miałam problem ze wstawieniem, nie wiem czemu. Franio sie tak kręcił podczas sesji ze tylko te dwie co wyszły, przy następnej wizycie znów będzie obfocony zeby były do ogłoszęń jak najładniejsze -
a pieniązki na ogłoszenia pewnie juz dotarły, Tia mozesz na pierwszej napisać ze 15zł ze skarbonki zostało wydane na ogłoszenia ;)
-
niektórzy sa zdziwieni widze jak moze pies zamarznac w pazdzierniku ale widocznie nie wiedza jakie sa realia, w Obornikach to nie pierwszy taki przypadek, gdzie pies który był wczesniej w domu a trafia do schrnu do zimnej wielkiej budy któej nie jest w stanie wygrzac swoim ciałem umera z wychłodzenia, nie wiem skąd te zdumienei i niedowierzanie... Byłam świadkiem gdzie ludzie trzymali boksera na łańcuchu przy budzie i psiak umarł z zimna a nie było nawet mrozów!!!
-
w razie co ja mogę wyadoptowac sunie na siebie, piszcie dziewczyny gdybyscie potrzebowały pomocy, ja jutro jestem do 16 w szkole w srode wracam dopeiro o 17.30 i tak do końca tygodnia wiec nie dam rady isc do urzedu, ale moge Wam podac moje dane, jedynie ze musze isc sama to jakos cos wykombinuje ;)
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
jaki on słodki jest :) A to zdjęcie z pineską jest powalające :D -
Klementynke zabrałam od faceta który przygarnia wszystkie zwierzęta ale dla niego opieka nad nimi ogranicza sie do karmienia(wiadro namoczonego wodą lub mlekiem chleba to dzienna porcja dla 13 kotów i 6 psów ktore ma), jak zobaczyłam kotke w zimny dzień siedzaca na podwórku na jakims starym rozlatujacym sie krzesle a kawałek dalej jej brata/siostrę lezacego obok martwego postatnowilam kotke zabrac. Facet powiedział ze moge ja wziać bo jakas zdechlata jest i tylko zarazi mu resztę kotów:-o Twierdzi ze ma ja od wakacji, zabrał ja i jej brata/siostre od sasiadki jak miały kilka tygodni bo ich matka została rozjechana przez samochód a on butelka je wykramił(w co nie chce mi sie wierzyc):shake: Kotka była bardzo chuda i miała katar. Jest u mnie od dwóch tygodni skończyła brac antybiotyki, odrobaczyłam ją i szukam dla niej Ds. Klementynka jest bardzo grzeczna, lubi sie bawic ale jest przy tym bardzo delikatna. Potrafi korzystac z kuwety. Ma moze koło 3-4 miesięcy. Jest jak typowy kociak :) Jest przyzwyczajona do innych zwierząt Tak wyglądała kiedy ja zabrałam: [URL]http://img844.imageshack.us/i/dsc03389k.jpg/[/URL] [URL]http://img839.imageshack.us/i/dsc03403s.jpg/[/URL] a tu ten martwy kotek:( niestety nie doczekał pomocy [URL]http://triton.imageshack.us/Himg5/scaled.php?server=5&filename=dsc03392a.jpg&res=gal[/URL] i tak wyglada po podleczeniu: [URL]http://triton.imageshack.us/Himg258/scaled.php?server=258&filename=dsc03478lj.jpg&res=gal[/URL]
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie zmieniam jednak na razie numeru, przepraszam za zamieszanie, także w ogłoszeniach moze byc spokojnie ten mój stary numer i mozna Frania spokojnie ogłaszac ;)