Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03bd45607403b159.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1a79dc14d270865.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/055d1655f2dbc178.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c397b6e2bc34b6af.html fotki frania :) u niego wszystko ok:loveu: nic mu nie dolega, nie sprawia problemow.
  2. doszła wpłata za marzec od Kamy 20zł nie było mnie ostatnio, za co przepraszam, u Frania wszystko dobrze, chcę w przyszłym tyg jechać go odwiedzić i zabiorę ze sobą aparat oczywiście ;)
  3. nie moge uwierzyć , ale sie ciesze ze Amant sie znalazł, po takim czasie dowiedzielismy sie co z nim :):) te fotki-to jak lezy, jak stoi-to jest na pewno on, nawet waga sie zgadza jaka Krzysztof podał- u mnie wazył tyle samo :) jestem taka szczesliwa ze po tym wszystkim amant jest w takim domku-oby do końca życia :)
  4. pieniadze za styczeń doszły-dziś przekazałam cioci Franio czuje sie dobrze byłam na chwile z wizyta, sylwestra przezył spokojnie-mieszka na wsi wiec nie było az tylu wystrzałow a tak to sie nie bał jak juz jakies były ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/464fe6c91f60e569.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cb956b7dc296a77.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b24a576d53fe7c.html franek jak zwykle sie krecił cały czas i ciezko mu zrobić fotkę bo to takie małe ADHD ;)
  5. co do sylwestra-to był pierwszy rok kiedy ktoś był z psami, ja byłam i jeszcze jedna osoba. psy o dziwo sie az tak nie bąły jak sie spodziewałysmy, troche szczekały jak były wybuchy ale ogólnie było spokojnie, nie gryzły sie
  6. łe no nie wiedziałam :) super wiadomość :) a mozesz cos wiecej powiedziec o przyszłym Ds? :)
  7. mella to moze Ty porozmawiaj z kierownictwem i prousz ten problem? zamiast wytykac innym prosze sama sie tym zajmij. bo prawda jest taka ze wolontariuszek nikt nie słucha i dla pracowników i kierownika najlepiej by bło jakby nie bylo wolontariuszy
  8. ja będe wieczorem to do niej zajrze, mam nadzieje ze sylwetra przezyje w miare bez strachu...
  9. a gdzie ona jest? w którym boksie? jutro bede w schronie to zajrze do niej i zobacze czy bedzie miec jedzenie jak nie to jej cos dam
  10. niestety nikt nie zadzwonił ;( w poniedziałek jade do Frania wiec będa na pewno fotki :) :)
  11. podrzucam suńkę, dzisiaj taka mrozna noc, Pola schowaj sie w budzie zeby jakoś przetrwac...
  12. Podniose Majeczkę :(
  13. nadzieja sama piszesz ze to watek NEGRY to nie pytaj o WERE tutaj!!
  14. Gabi, i Ty Zuziu trzymajcie sie
  15. [quote name='zozolina']Masz dzieci?zastanów sie czy jest to potrzebne Nadzieji ,te wasze wydumane teksty,"dobre " rady ciotki helki....[/QUOTE] a masz psa? jesli tak wobyraz sobie jakby cierpiał gdybyś go oddała....
  16. nadzieja tymi postami udowodnila ze nie jest zbyt dojrzałą osoba i nie nadaje sie zeby miec jakiegokolwiek psa. moze i ma teraz problemy i trudne chwile ale to nie powód zeby od razu oddawac psa, bo kazdy problem da sie rozwiązać i minie prędzej czy pozniej. Negra jest psem lekliwym, niesmialym i dla niej rozstanie i potem zmiana w postaci nowego domu i włąsciciela to ogromny sters-wiekszy niz dla przyjacielskiego, otwartego psa który na obcych reaguje takim entuzjazmem jak na swoich... żal mi Negry, teraz pewnie śpi z mysla ze jest u siebie, ze wreszcie jest kochana i bedzie z Wami do końca życia, nie zdaje sobie sprawy ze jest dla nadzieji zbędnym balastem i nadzieja patrzy jak tu sie jej pozbyc :(
  17. a czy schron wyda psa w ogóle skoro jest agresywny? bo tak w sumie gdyby go ktoś zabrał i pies pogryzie tą osobe to bedzie na schron ze wiedzieli a mimo to wydali psa... czy wiecie jak sunia reaguje na widok smyczy? ja sadze ze najlepiej było by ja złapać na "pętle", wsadzić do klatki i do samochodu, bo ja szczerze bałabym sie ja brac na smycz i wpychac komus do samochodu jak po nia przyjedzie, ona jest agresywna z tego co piszecie a moze tez ja cos bolec i tym bardziej moze ugryzc
  18. ja nie moge tego czytac o tym uczuleniu!! Moj tata jest uczulony na siersc, ja jestem uczulona na siersc i moja siostra od niemowlęcia jest uczulona na sierśc! mamy dwa psy(3 babci jest u nas prawie całe dnie), po kilka kotów na dt, 2 świnki, chomika, wszyscy mieli testy bo samemu sobie po objawach sie tego nie stwierdzi, kazdy bierze leki i żyjemy ze zwierzetami, moja siostra tez jak była mniejsza była non stop chora ale moi rodzice nigdy by nie oddali psów bo to sa członkowie rodziny tak samo jak to dziecko z alergią, ja przynajmniej tak sadze. tak ciezko isc do alergologa? przeciez skoro zdrowie dziecka jest najwazniejsze to powinno ci zalezec,teraz twierdzisz ze nie masz czasu a za chwile zaczna pylić drzewa i testów do jesieni ci nikt nie zrobi. nadziejo staram sie Ciebie zrozumiec ale naprawde jakos nie moge. z tego co piszesz nie chesz juz negry, za chwile ze jeszcze o tym nie myslałas a za dwa dni napiszesz ze mamy ja natychmast zabrac tak ze nie bedziemy miec czasu na wymyslanie co z negra zrobic
  19. ja mama nadzieje ze ktokolwiek tam był w świeta...
  20. nadziejo ja jestem zaniepokojona twoimi słowami, z tego co piszesz to wszystko cie przerosło. tak jak mówi zachary prawie kazdy na dogo ma pełno spraw na głowie- rodzine, prace, swoje zwierzaki czesto w wiekszej ilosci i jakos godza obowiazki.z tego co piszesz wnioskuje ze nie pracujesz, i naprawde tak ciezko znalezc czas dla psa? przeciez dobra trwa 24 godziny i dla tej kruszynki nie znajdujesz czasu? Dla wieszosci osób tu na dogo opieka nad swoimi psami to wielka przyjemnosc a z tego co ty piszesz to to dla ciebie obowiazek któremu ciezko podołac
  21. [quote name='ania z poznania']Tak, tak; Alicja, nie kojarzysz tego pitolenia z wątku poznańskich bullowatych jak to niby jakiś szczeniak astka rozszarpał innego psa?[/QUOTE] tez nie mogłam skojarzy gdzie wczesniej widziałam ten nick i juz wiem ;) kiang dziękujemy ci za trafne spostrzeżenia, tylko ze nie my mamy co rozważać a raczej osoby decyzyjne w schronisku, zadzwoń tam proszę albo się udaj osobiscie i porusz ten problem bo my nie mamy nic wspólnego z poznańskim schronem wiec nic nie poradzimy tym biednym psom co są po 3 w kojcu a maja 2 budy
×
×
  • Create New...