-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingo podrzucę Cię chociaż -
problem był w tym że poprzednia Pani burmistrz nie widziała zadnego problemu w schronisku a toz kiedy próbował interweniowac swego czasu otrzymał zakaz wstępu na teren schronu. Pani burmistrz wręcz stwierdzila ze to dobrze ze psy sa na wybiegu cały czas i nie sa pozamykane w zadnych boksach jak w innych schronach bo by cierpiały(szkoda ze nie zauwazyła ze cierpią jak sie zagryzaja)... a co do tego ze pracownicy wychodza i reszte dnia psy sa same to to temu ze pracownicy sa zatrudnieni przez urzad a przeciez pracownicy urzedu nie pracuja tak długo i w niedziele tez nie pracuja ani świeta to czemu ci ze schroniska mieliby skoro zatrudnia ich urzad i powinni jak urzednicy.....:shake::shake: -nie wiem co ma piernik do wiatraka bo praca za biurkiem w urzedzie to nie to samo co praca w schronie gdzie sa żywe stworzenia... Ja wiąże nadzieje z nowym burmistrzem, który jest bardzo chętny do współpracy i wiem ze juz były rozmowy z TOZem jak poprawić warunki tam panujące.
-
to jest straszna liczba, a jeszcze jest duzo psów które zagineły w ciagu tych lat i nie wiadomo co sie z nimi stało. Kilka zostało ukradzionych! nawet( nie pamietam ile lat temu dokładnie, chyba 3-4) ktoś zastrzelił psa [url]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/info/id/14[/url] , bo wybieg jest prawie ze wszystkich stron ogrodzony betonowym płotem wiec jak idzie sie lasem normalnie mozna przełzozyć ręke i pogłaskac psa przez szpary w płocie czy przeskoczyć płot i jest sie od razu na wybiegu, ludzie popołudniu przychodza i karmia psy przez ten płot(jakby psy sie wtedy zaczęły gryzc o to jedzenie oczywiście nikogo tam nie ma zeby rozdzielić), po tym incydencie z zastrzelonym pieskim załozyli kamery za drogie pieniadze ale jak zabierałam w zeszłym roku 2 suczki przerzucone przez płot na wybieg i to w miejscu gdzie jest kamera kierownik nie mógł zajrzec zeby zobaczyć kto porzucil psa...
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
wiecie, moze ktoś inny napisze ze poleca ten hotelik,ale ja swoich psow bym tam nie dała nawet jakby były niższe ceny. I też pewnie wszystkim nam tu zalezy zeby jak juz wyciagać dwupak ze schronu to do jakiegoś domowego hoteliku czy jakiś ogrzewanych pomieszczeń chociaz zeby nie marzły w schronie a nie gdzies gdzie będą w kojcu i ktos je tylko codziennie wypusci zeby pobiegąły, bo watpie ze ktoś by chodził z nimi na spacery gdzies... u mestudio to niewątpliwie miałyby jak w raju bo Lisio i Pieguska to teraz najszczęsliwsze psy i nic lepszego nie mogło ich spotkać. ja bym bardzo sie cieszyła jakby P&M trafiły do Ewy własnie czy kogoś o równie wielkim sercu kto takie psy będzie traktować jak swoje a nie tylko jak źródło dochodu -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
a czy w ogóle juz ktoś sie zgłosił w sprawie adopcji? czy narazie zero zainteresowania? Layla ma ogłoszenia na: przygarnijzwierzaka.pl koty.pl e-zwierzak.pl gumtree.pl ojej.pl animalia.pl petsy.pl morusek.pl olx.pl pineska.pl mojpupil.pl mammisia.pl kupiepsa.pl adopcje.org pajeczyna.pl tak stopniowo jak mam chwile ją ogłaszam -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jak dla mnie ten hotelik stajenna sfora to niedosyć ze drogi to ja sie spodzoewałam tam czegoś innego jak byłam-dzieczyna która to prowadzi ok, kocha zwierzęta ale to jest dom, gospodarstwo i te psy sa wszedzie poupychane, w szopach, jakis kojcach, w domu nie widziałam zeby miala duzo psów, jeszcze pozamykane, brudno wszedzie, hałas straszny,małe psy i koty w kennelach poupychane, jak w schronisku sie czulam i jak ja bylam było tam z 40 -50 psów wiec duzo bardzo wg mnie. płacic tyle pieniedzy ze to ze p&M beda miały praktycznie tak jak w schronie... nie wiem moze ktoś inny tam tez był i sie wypowie bo ja wczesniej znałam ten hotelik z opowiadań a jak byłam tam po psa to sie rozczarowałam i to bardzo -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
sądze że tak. teraz święta coraz bliżej wiec ludzie pewnie sa zajeci innymi sprawami to watpie ze ktos sie zgłosi chętny na adpocje ale moze po świetach jak ten szał świateczny sie skończy... no swinka chce sie zakumplować z Laylą i nie wie juz jak zodobyć jej sympatię wiec jak ona je to Lavie obok chociaz pije wode i ja obserwuje :) Layla bardzo nakolankowa, teraz tez lezy u mnie na kolanach rozwalona tak ze zaraz spadnie. ale jest przekochana :):) -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
Layla czuje sie dobrze. Jak nikt nie zwraca na nią uwagi miauczy zeby ja pogłaskac i wziac na ręce, bardzo lubi być w centrum i sadze ze lepiej czuła by sie jako jedyny pupil, nie wiem jak reaguje na koty, swinki sie boi troche, na chomika nie zwraca uwagi, psa też sie boi, tzn moje dwa psy w domu tylko sa w altanie albo w piwnicy w swoim pokoju wiec z Layla kontaktu nie mają ale babcia co mieszka obok ma mała suńke którą rok temu zabrałam ze schronu i czesto u nas jest Perełka bo moze sama przychodzić kiedy chce i Layla wtedy ucieka do góry, boi sie zejśc w ogóle, moze sie przyzwyczai... [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c66a690fdc0e90b.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/383a620158510fdb.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31ebe35fed5dd997.html[/url] świnka chodzi krok w krok za Layla z niej taki przyjacielski stworek ale Layla tak jakby nie wiedziala jak ma sie zachować kiedy siwnka podchodzi bliżej. Tu Layla je a lavie pije :D [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df4d6e4c85179ae0.html[/url] -
to moze Ty przyjmiesz?
-
teraz przed świętami wątpię ze znajdzie sie domek... ogłosiłam go na: e-zwierzak.pl cafeanimal.pl psy.pl adopcjepsow.org animalia.pl adopcjapsa.pl pineska.pl petsy.pl kupiepsa.pl
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
teraz jest martwy okres jeśli chodzi o adopcje, ja bym sunie ogłosila w gazecie po nowym roku a na dt mozecie zbierać chociaz wątpie ze cos znajdziecie teraz bo hoteliki itp sa do lutego przepełnione i sa kolejki wszedzie wiec skupilabym sie na ogłaszaniu na Waszym miejscu. ale to moje zdanie skromne -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
łakomczuch ale wybredny bardzo jest, je kaszankę, kiełbase puszeczkę ale tez nie każdą ale porcji rosołowych czy kurczaka z ryżem nie ruszy -
bez fotek bedzie cieżko szukać Ds bo na wątku jest jedno zdjęcie jeszcze jak jest na rękach wiec nawet nie widać dokładnie jaka jest duża.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ana666 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franio tak linieje smiesznie a nie był wyczesany i temu tak wygląda... On dostaje jedzenie w misce na podwyższeniu bo tak mu jest duzo wygodniej, na zdjęciu to jest miska reszty psiaków i Franio im tez nie raz wyjada jak one zostawią ;) -
Malutka , starsza Otka odeszła za TM
ana666 replied to borysus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszyscy pamiętamy :( -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
taka niepewnośc jest najgorsza bo człowiek nie wie co mysleć ale chyba juz sie nigdy nie dowiemy co naprawde stało sie Amantowi :( -
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
Tez sie cieszymy że Layla z tego wysżla bo juz tak sie o nia martwiliśmy. Oby teraz było wszystko dobrze i Layla znalazła super dom po tym co przeszła :) -
Rozumiem, wiem ze Remik nie jest jedynym psem w potrzebie i są bardziej potrzebujące, a teraz faktycznie nie dosyć ze hoteliki obłożone to jeszcze martwy okres jeśli chodzi o adopcje:(
-
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
Layla zrobiła wczoraj wieczorem normalna kupe, dziś rano też :) Bylismy u weta, juz wiecej nie musimy, jak bedzie wszystko ok po swietach,albo nawet po nowym roku lepiej, można ją zaszczepić. Podałam dane fundacji i wet wyśle fakturę -
dom znaleziony przez wolontariuszkę Pogotowia i straży dla zwierząt w Trzciance wiec pewnie sprawdzony, ja jestem spokojna, tylko czekam za info czy to na pewno DS
-
Sluchajcie Majka juz grzeje dupkę w nowym domu Teraz dostałam info że pojechała dziś do domu z jeszcze jakąs staruszka z Wrześni. nowa właścicielka jest weterynarzem, tyle wiem, ale napisze maila do Pani która domek znalazła i psiaki dziś zawoziła-mam nadzieje ze wiecej sie dowiem. dziekuje Wam za zaangażowanie na wątku, goni za pomoc oraz Tobie dycha za zaoferowanie bezpłatnego Dt :loveu:
-
W Obornikach Wlkp. jest Remik w typie dobermana, boje sie ze zamarznie zimą :( chociaż dt by sie przydał dla biedaka :( no i duzo ogłoszęń potrzeba [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197316-M%C5%82ody-doberman-Remik-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-schronisku%21-Potrzebny-DT-i-og%C5%82oszenia-dla-niego"]http://www.dogomania.pl/threads/197316-M%C5%82ody-doberman-Remik-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-schronisku!-Potrzebny-DT-i-og%C5%82oszenia-dla-niego[/URL]!
-
Piękna Layla, biało-ruda koteczka znalazła własny dom
ana666 replied to supergoga's topic in Kotki już w nowych domach
dziś juz lepiej, jeszcze tylko jutro mamy jechać do weta po ostatni zastrzyk Layla jak słyszy że ktoś puszcza z kranu wodę biegnie od razu, wskakuje do zlewu i chce pic:evil_lol: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40e11acc7724b4a0.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cefa79e3c6429b7.html[/url] tu jedna z pozycji Layli do spania:loveu: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3709700fc81c32c.html[/url] i bulwers świnki jak zobaczyla rano ze Layla śmie jeść z jej miski(ona tak sądzi ze to jej) [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a78b08ab6591e2d.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/223f716daaca11fd.html[/url] ogólnie z początku zamykałam swinkę dla bezpieczeństwa ale Layla jest taka łagodna że swinka spokojnie moze być luzem w pokoju i sie dogadują, jak Lavie jest zbyt nachalna to Layla wskakuje na łózko i na nią patrzy z góry:evil_lol: