Jump to content
Dogomania

papryka

Members
  • Posts

    1732
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by papryka

  1. [quote name='idusiek']od kogo? to co wpłyneło jest napisane na 2 stronie wątku w moim poście rozliczeniowym. Archi nie wpłaciła.[/QUOTE] i chyba marne sa na to szanse gdyz napisala ze miala niemila wymiane zdan z jedna osoba i niczego pod przymusem robila nie bedzie... wiec wnioskuje ze raczej nie wplaci tych pieniazkow chociaz napisalam jej na spokojnie ze pieniazki dla Szymka sa bardzo potrzebne... moze jednak wplaci....
  2. moj psiaczek tez czesto zdziera pychol:))) pewno gdzie nocha wsadzil:)
  3. Czy ktos wie cokolwiek na temat wydania Ramzesa???
  4. Akrum nie ma na co czekac i kontaktowac sie jak najszybciej z alinaS o ktorej Renata pisala:)
  5. masz racje ale poprostu podalam to co udalo mi sie znalezc... najlepiej jakbys miala nr do tej alinyS to by sie zadzwonilo i od razu by bylo wiadomo co i jak:)
  6. A masz namiary do tego hoteliku?
  7. dajcie znac jak sie dodzwonicie... i na dogo jest spisi DT - Renta dobra mysl podsunela by wydzwonic wszystkie DT na dogo,
  8. znalazlam ja na dogo i wysalalm PW z zapytaniem ale poki co cisza, ale tutaj na dogo dalam t6ez namiar na jakis hotelik - aldira umiescila go na ktoryms z watkow, ale chyba do tej pory nikt sie nie orientowal o miejsce dla psiaka
  9. dopiero ucze sie je wstawiac:)))))))) cos musiala poplatac:) sprobuje to poprawic:/
  10. no wiec wlasnie, bo skoro pilnie potrzebny DT to wydaje mi sie ze nie ma na co czekac tylko dzwonic i pytac gdzie sie da
  11. [quote name='papryka']Aldira na ktoryms z watkow umiescila namiary na hotel dla psow http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2119397_hotel_dla_psiakow_serdecznie_zaprasza.html , moze warto podpytac o wolne miejsce dla psiaka??? ponawiam propozycje, dzwonil tam wogole ktos?
  12. w góre psiaczku:)
  13. i co z Ramzesem??????? sa jakies wiesci??????
  14. super wiadomosci:))))))))) czekamy dalej na info:)
  15. Dziewczyny Aldira na ktoryms watku umiescila tego linka... moze warto podpytac o miejsce na DT dla psiakow??? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2119397_hotel_dla_psiakow_serdecznie_zaprasza.html[/URL]
  16. nawet w smaku nie jest najgorsze ale naprawde pomaga:))))) na kaca tez sie swietnie nadaje:)))))))) hihihi:)
  17. Aldira na ktoryms z watkow umiescila namiary na hotel dla psow http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2119397_hotel_dla_psiakow_serdecznie_zaprasza.html , moze warto podpytac o wolne miejsce dla psiaka???
  18. ale misiak z Gapcia:))))))) poprostu jest piekny:)
  19. [quote name='RenW']Nie wiem jak Wy, ale ja się czuję dzisiaj fatalnie..:shake::angryy: i te okropne bóle głowy.:placz: Znacie może jakieś cudowne antidotum na te koszmarne bóle ??[/QUOTE] kawa z cytryna na bol glowy:))) polecam:)
  20. [quote name='marysia55']jak powiedziała tak zrobiła :cool3: Witam na Frodkowym wątku . Temida podrzuć mi na PW nr konta (chyba, że jest na pierwszej stronie, a ja ślepota jedna nie dowidziałm :razz:) to dorzucę jakis grosik do Frodkowej skarpetki :lol:[/QUOTE] dziekuje za pomoc:)))))
  21. matko kochana wlasnie trafilam na ten watek i az krew zalewa jak czyta sie o takich bidach... nie mam litosci nad postepowaniem takich ludzi... za taki okrucienstwo powinni isc siedziec za kratki i to na dluuuuuuuuuugo!!!!!!!!!!! trzymam kciuki za malucha...:****** buziaczek w pycholka:*****
×
×
  • Create New...