Jump to content
Dogomania

papryka

Members
  • Posts

    1732
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by papryka

  1. [quote name='ellig']ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. Karma do odbioru w warszawie na zoliborzu[/quote] psiak ma ok 3-4 latek - info na 1 stronie
  2. Yoko daj maila to wysle nr konta bocos pw mi nie chce isc
  3. [quote name='Ellig']Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu[/QUOTE] wieczorem bedzie aldonah to napisze wecej o psiaku bo tyle wiem ile przez tel mi powiedziala, jezeli bylby jakis tanszy hotel ale w woj.mazowieckim (dziewczyny chca miec psiaka przy sobie) to dajcie znac... nr konta za godz podam jak tylko otrzymam na maila...
  4. Niezly przystojniak robi sie z tego Gapcia;)))
  5. TZN ZA GODZINE BEDE MIALA NR KONTA TO POROZSYLAM NA PW, DOSTALAM INFOO PSIAKU ZE TO NISKOPODLOGOWIEC (KROTKIE LAPKI), WYKASTROWANY, DOGADUJE SIE Z INNYMI PSIAKAMI CHOCIAZ NA POCZATKU POWARKUJE ZE STRACHU NA OBCE PSY, JEDNAKZE GDY JUZ ZAPOZNA SIE Z PSIAKAMI BAWI SIE I SPI NAWET NA JEDNYM POSLANIU Z NIMI:) PSIAK WLASNIE PRZEWOZONY JEST DO INNEGO dt W RAJSZEWIE - KOSZT: 10 ZL PLUS KARMA
  6. Zaraz bede miala nrkonta to powysylam na pw
  7. Martus bo ja sie nie moge w koncu dopytac o stan kasy dla Szymka... ile jest w sumie wplat na niego?????
  8. mamodp od skarbonki - pomoga nam tylko nie wiem jaka kwota dokladnie nas poratuja - pewnie martucha pojawi siena watku i napisze:)
  9. QUOTE=Archi34]Tu niespecjalnie nawet było trzeba szukać :) ak już napisałam poprzedniczce, jak skończe robić przelewy z bazarków, na ktorych władowałam się chyba we 30, to zabiorę się za kolejne zobowiązania. J[/QUOTE] wyzej pw od Archi
  10. zwrocilam sie do skarbonki o pomoc finansowa - czekamy na odzew
  11. podobno pieniedzy nie wplacila, a czy fela podala jaki jest stan Szymka? bo jakies wplaty na niego byly - nawet sama wplacalam...
  12. Dziewczyny ja mam namiary telefoniczne na Archi, dostalam od Feli - rozmawialam z nia przez tel ale tylko w sprawie DS dla Szymka, jak ktos chche namiary na nia to moge podac na pw, qrna olek i nie moge dzisiejszych wiadomosci przeczytac na watku, cos z tym dogo jest nie tak:/
  13. Dziewczyny ja mam namiary telefoniczne na Archi, dostalam od Feli - rozmawialam z nia przez tel ale tylko w sprawie DS dla Szymka, jak ktos chche namiary na nia to moge podac na pw, qrna olek i nie moge dzisiejszych wiadomosci przeczytac na watku, cos z tym dogo jest nie tak:/
  14. jejku jaka kruszynka z niego:))))))) pychol jak jamnior moich rodzicow:))) super ze czuje sie lepiej:)
  15. jejku jaka kruszynka z niego:))))))) pychol jak jamnior moich rodzicow:))) super ze czuje sie lepiej:)
  16. przeczytalam sprawozdanie:)))))) i tak sie ciesze ze nie wiem:)))))) super zepiesio ma juz dach nad glowa:))))))
  17. Tez jestem ciekawa jak maly sie czuje:))))))))))
  18. [quote name='idusiek']wiecie, a moze tylko z ciocią nie wyszło a pieniadze przyjdą... papryczka- ty masz kontaktz Arhri- mozesz do niej napisac pw z numerem konta i przypomnieniem? moze wiecie, taki niefart...:/[/QUOTE] Kochana napisalam jak tylko dowiedzialam sie ze z domkiem stalym dupa:/ i do tej pory cisza:/
  19. Bardzo sie ciesze ze szczescia Malej:)))))
  20. Dla mnie rowniez:/ ale nie chce komentowac... z tego co mowila fela to do wczoraj nie bylo wplaconej deklaracji Archi, bo z tego co czytalam to jesliby DS nie wypalil to Archi mialaby poratowac Szymka wplata, napisalam do niej o deklaracji i czekam na odzew...
  21. Kochany Brzdac:((((((( Niech Aniolki otocza Cie swoja opieka Malutka:******
  22. QUOTE=Archi34]Całe forum mi się wali. Nie wiem już czy to wina mojego kompa, czy serwera Dogomanii, niemniej z mojej strony sprawa nieaktualna :/ Ciocia nie podejmie się opieki na tą chwilę. Nawet jej żółwia mam na przechowaniu. Przeproś wszystkich w moim imieniu i życz małemu powodzenia. Strasznie mi przykro, że nie dałam jednak rady pomóc.[/QUOTE] no i wszystko jasne... a tak apropo to sie dodzwonilam tez...
  23. A tak wogole to czy sa jakies wiesci na temat lapki Szymka??? bo miala byc u niego jakas wetka i ogladac lapke????
×
×
  • Create New...