-
Posts
6950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vege*
-
[quote name='agaciaaa']A ja nawet siostry nie mam do jeżdżenia :([/QUOTE] :( [quote name='Angi']a ja jadę na wystawę 31. :diabloti:[/QUOTE] a ja 14-15.09 i pewnie 6.10 ;)
-
Jaki mokry i niezadowolony :evil_lol:
-
[quote name='Marlena:)']Mnie tam merlaki podobają sie najbardziej. :loveu: Są takie mmmm.....merlaczkowe. :evil_lol:[/QUOTE] Są takie spleśniałe :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']Noc bez pobudki to moje marzenie, ale nie ma szans, zawsze muszę chociaż raz wstać siku :eviltong: a jak wypiję wieczorem piwo, to mam od 3 do 5 pobudek gwarantowane :shake: :diabloti:[/QUOTE] Ja się nigdy nie budziłam, czasami mi się zdarzy jak usłyszę komara :p a tak to mogłaby mi koło ucha bomba wybuchnąć i nic:evil_lol:
-
Widzę, że dla Yukiego został przypisany zielony :) Bardzo mu pasuje, dobry wybór :)
-
[quote name='Fauka']A na luszczanke podrywó nie masz? Bo mnie ostatnio "artysta" podrywał, chwalił się że miał cudowny sprzęt ale utopił i miał jakąś gównianą małpkę, zagadywał czy można znaleźć moje dzieła w sieci, zagadywał o muzykę. Przestał być gadatliwy jak przyszedł mój facet :diabloti: Możesz sobie zawsze wychować przyszłego faceta, jak Madonna :razz:[/QUOTE] Hahaha dobre :evil_lol: Eeee chyba nie :evil_lol:
-
A ja mam powodzenie tylko u dzieci w granicach max 10 lat :( :evil_lol:
-
Ja też jeszcze nie mam z czym jeździć więc jeżdżę z siostrą:diabloti:
-
[B]BBeta[/B] czekolada będzie ci pasowała :diabloti:
-
ludzie też mają płaskie ryje :diabloti:
-
będziesz modna :evil_lol:
-
hahahah :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']Jakbyś zrobiła takiemu z bliska puci puci to byłoby to Twoje ostatnie puci puci :diabloti: :evil_lol: Fuuuu mopsy i buldogi blee :eviltong:[/QUOTE] wiem :( no patrzcie następna co nie lubi buldogów i mopsiątek :(
-
Ja też życzę dużo zdrowia i trzymam kciuki :)
-
[quote name='Fauka']Dobra, teraz trochę milszych rzeczy :loveu: Ludzie nas na spacerach często zaczepiają, najczęściej w sposób miły zagadują, pokazują fotki swoich psów na telefonach, zachwycają się Larym. Czasami są z psami i bywa że spacer przedłuża mi się do godziny bo tematów jest tyle. Dzisiaj idziemy, Lary tradycyjnie bez smyczy bo flexi jest za ciężka a zwykła za krótka i idzie facet. Nie wyglądał specjalnie przyjaźnie i nas zagadnął, myślę "ocho, będzie że kagańca nie ma albo na smyczy powinien być". Pan natomiast strasznie się zachwycał jaki Lary jest zadbany, że takie psy rzadko widuje i w dodatku posłuszny i widać że mnie kocha i szanuje :loveu: W pewnym momencie padł tekst "podobny jest do ciebie" i taka chwila ciszy, zastanawiam się czy też jestem pulchniutką blondyneczką :diabloti: ale pan szybko załapał i poprawił "zadbany jak i pani". Potem opowiedział o tym że miał kaukaza i grzecznie się pożegnał. [B]Lubię takie sytuacje, jestem gadułą i w ogóle nie przeszkadzają mi gadki z przypadkowo spotkanymi ludźmi o ile to są psiarze :eviltong: [/B]W ten sposob nawet poznaliśmy sporo osób, naprawdę super sprawa.[/QUOTE] O to to zdecydowanie :loveu: Też lubię takie sytuacje :)
-
Czyli na lipcową ;)
-
[quote name='Victoria']mi juz zadne borderowe szczekanie niestraszne :diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BkvIeKlvyz0[/URL] no może jeszcze mudika bym rozkroiła, ale niekoniecznie bo taki Timi to przynajmniej ton ma jakiś ogarnięty :evil_lol:[/QUOTE] O jezu jaki pisk :diabloti: A ty planujesz kiedyś burdelka? Ja nie lubię ras, które potrzebują ciągłego zainteresowania, lubię jak pies potrafi posiedzieć chociaż godzinę sam i się pobawić czy po prostu sobie poleży :)
-
Ja stawiam, ze pewnie merlak :evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-YEQSw44DKUw/UhYsznhaoyI/AAAAAAAALTE/vMNu4QDUKFI/s640/22-05-2013%20013.jpg[/url] sympatycznie wygląda :)
-
[quote name='dOgLoV']:roflt::roflt::roflt::roflt: nie no ja też mówie fajny chciała bym ale jak by przyszło co do czego to czuje ze wybrała bym i tak Donka ;)[/QUOTE] Nie śmiej się, ona ma taki zaskok we wszystkim, że taki głupi mopsik by do niej pasował, razem by z nim leżała i jadła :evil_lol: Moja siostra najbardziej lubi 5 ras, mopsy, buldogi ang i franc, dog niem i niufki :) ale sądzę, że najprędzej wzięła by czarnego mopsa ;)
-
szkoda :( ale kiedyś musicie przyjechać :)
-
Tzn moja ma tak z psami. Pojechałyśmy na wystawę to najarała się na mopsy, ale faktycznie pasowałby do niej bo tak samo 'inteligentny' jak i ona :evil_lol: Potem podeszłyśmy do jakiejś miłej pani z buldogiem ang i siostra znowu do mnie, że jednak buldogi są zajebiste :P
-
[quote name='Luzia']czemu? Ogolić na łyso to przynajmniej problemu z sierścią nie ma ;) Zarzekała się żaba błota... :diabloti: Czym? :cool3:[/QUOTE] No z tym to racja sierści by nie było, ale ja na pudle lubię sobie tylko popatrzeć bo są piękne, ale w przyszłości koło mnie widzę tylko molosy :) Tu mówię serio, nigdy nie lubiłam burdelków więc takiego nigdy u mnie nie będzie, małe, lekkie, piskliwy szczek, najarany, oj nie nie, dziękuję posiedzę :evil_lol: Czymkolwiek :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']noooo słodziaki na maxa :loveu: chetnie bym takiego nabyła :cool3:[/QUOTE] Ty jesteś jak moja siostra, co zobaczy to ona chce to mieć :evil_lol:
-
jak to nie zdążycie?
-
peszek :evil_lol: