Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Droga [B]togoo [/B]chyba nie masz wyjścia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więc czekamy niecierpliwie na tom I i tom II i tom..................:crazyeye:
  2. [B]togaa [/B]w życiu nam [B]Loluś[/B] - Czortuś:diabloti: nie spowszednieje . Przecież wszyscy go tu kochamy:loveu::loveu::loveu: Wczoraj "zabrali " mi komputer:placz:, ale dzisiaj oddali:lol: A szczepienia to chyba przydałyby mu się lepiej nie ryzykoawć. Nasz Lolunio i tak już dużo się nacierpiał.
  3. Witaj [B]Lolusiu:lol:[/B] Lolo idealny nie do wiary, to nie ten charakterek:evil_lol: Mój czort jest taki sam i jest coraz gorzej:diabloti: Ale przynajmniej daje mi tulić resztę futrzaków, oczywiście nie za długo:cool3: A jak idę na ogród do którego nie ma dostępu to się drze a mąż mi tłumaczy psie krzyki "chodź do domu co ty sobie myślisz natychmiast":evil_lol: Normalnie osobnik alfa znów go musze wziąć w obroty bo robi sie nie do wytrzymania. I z Lolem to chyba będzie to samo:razz: W sprawie pieluch nie mogę pomóc- nie znam sie:shake:
  4. Jak dobrze na koniec dnia jeszcze coś przeczytać:evil_lol: ihabe dzięki - kot nie dostał tabletki lecę mu dać:razz: Dobrej nocy Mikusiu:loveu:
  5. Nikt dzisiaj nie odwiedzil Mikusia:lol::lol::lol: Czyżby wszyscy już świętowali:evil_lol: Mizianka dla króla i jego świty:loveu::loveu::loveu:
  6. Hi hi hi ciekawe co Loluś powie na te wnuki:evil_lol:
  7. Dzień doberek Lolusiu:lol: Ja juz wstałam a Ty:evil_lol: Co porabiasz????
  8. Cudny staruszek/o przepraszam/ KRÓL . On taki powolny dostojny:lol:. A to towarzystwo dookoła to nie rozruszało go:evil_lol: Czyżby nie w jego typie:lol::lol:
  9. Jak cudnie się to czyta [B]Loluś[/B] biegający, rozrabiający, uciekający przecież to było nierealne:lol: A Lolo jak prawdziwy terierek zapolować, zabrać i w nogi niech mnie gonią:evil_lol: Jak to dobrze,że go kochacie:loveu::loveu: on już tyle wycierpiał . Teraz to już chyba będzie tylko lepiej najwyższa pora na to;)
  10. Oj Lolusiu popraw się bo micha odjedzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: I skąd weźmiesz siły na kicanie po łące:lol::lol::lol:
  11. Mizianka popołudniowe dla Króla i jego świty:loveu::loveu::loveu:
  12. A teraz mizianka dla naszego czorta :evil_lol: [B]Lolusia.[/B] A piłeczki noskiem to czortek nie chce trącać? Może zacząć od jakiejś malutkiej:lol: Mój "terierko-Lolusio-podobny charakterek na słowo piłeczka "kamienieje" i czeka z której strony nadleci. Najpierw nazywaliśmy go "Dudek" a teraz "Boruc":evil_lol: Może Loluś jeszcze nie wie co robić z piłeczką. Ale jak załapie to będą się działy cuda:multi:
  13. [B]togaa [/B]ale moje stadko jest taaaaaaaaaaaaaaakie :diabloti: grzeczne, nic nie gryzie:evil_lol:. W wychowaniu troszeczkę pomogła mi książka [B]JAN FENNELL [/B]-Zapomniany język psów i Zapomniany język psów w praktyce. Jakie ta kobieta ma podejście do psów to aż niesamowite:crazyeye:. Piszę troszeczkę bo zastosowanie tego co ona pisze wymaga ogromnej cierpliwości no i czasu. Ale ogólnie jest dobra.
  14. Hej Mikuniu a gdzie jest Królowa;) nie wyszła z Tobą na spacerek
  15. Hej [B]Loluniu[/B] łotrze jeden :evil_lol: nie byłeś przy okazji wczorajszego wyjazdu w mojej okolicy. Ktoś mi przegryzł kabelek od telefonu . Dopiero podłączyli:multi:. Już teraz wiecie dlaczego paluchy były całe:evil_lol:
  16. Hej Mikusiu !!! Opalasz sie dalej, a nie za gorąco Ci może jakieś strzyżonko, masz tyle futerka:lol::lol:
  17. Jeszcze jedna Wasza sierotka:placz: Czy to się kiedyś skończy???
  18. [B]berni[/B] Ty się lepiej nie przyznawaj bo tu wszyscy chcą zobaczyć [B]LOLCIA[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i trzeba bedzie zorganizować trasę koncertowa z "Lolusiem Idolem". Główne atrakcje : Loluś macha ogonkiem:loveu::loveu: Loluś odgryza paluchy:diabloti::diabloti:
  19. Oj kochany [B]Lolusiu [/B]popraw się bo Cię wyślą do Psiego Psychologa jak tak będziesz rozrabiał.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Pani Halinka to Cie przestanie "głaskać" swoimi cudownymi rękami i nie tylko i co wtedy będzie czorcie jeden:cool3: My tu sie zamartwiamy a On rozrabia:diabloti:
  20. [B]Loluś[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak tam dzisiaj było, zabrałeś [B]Pepiemu[/B]:razz: "pańcie", zabrałeś koronę, zabrałeś tron i co mu jeszcz zabierzesz :diabloti:. Musisz się opanować może Ci już starczy zostaw troszkę innym:cool3::cool3::cool3:
  21. [B]Loluś Loluś [/B]wstawaj, wstawaj :evil_lol: rozruszaj to osiedle bez piesów niech wiedzą że tam mieszkasz:diabloti: .A tak na marginesie to jak tak można, mieć dom i nie mieć w nim futrzaków:mad::mad: Nie żeby od razu V V ale chociaż piesia no i kota no i......
  22. Hej [B]Lolusiu [/B]jak minął dzień:lol::lol: Dobrze Ci się dzisiaj dreptało;)
  23. Obejrzałam, obejrzałam:oops::oops::oops: obejrzałam;) To wszystko dlatego, że piszę na żywca na razie inaczej nie potrafię:shake: Loluś drepcz, drepcz, drepcz po zdrówko:multi::multi:
  24. Siurki Lola.... W zeszłym roku tez musiałam złapać siurki. Najpierw myślałam o tej folii z przylepcem ale jak to później oderwać:evil_lol: Zostało bieganie z samego rana za piesiem. Piesio 3,5 kg pańcia się czołga po trawniku, grządkach oczywiście w szlaroku bo trzeba jeszcze dospać, a tu nic ręka osiurana a pojemnik pusty:mad: Piesio zwiewa gdzie się da jak zobaczy moją rekę:angryy: w końcu parę kropelek "uzbierałam" dobrze że wystarczyło;) Więc [B]togaa [/B]pozostało ci chyba tylko czołganie sie za Lolciem:evil_lol::evil_lol:
  25. Cóż za piękny filmik można tu obejrzeć. Loluś jesteś superasty:loveu: :loveu::loveu: Dzięki dziewczyny a może i chłopaki za cudne Lolusiowe chodzenie i wszystko co dla niego robicie. Przecież gdyby nie Wy:placz: I ten Loluś na 4 łapkach- minę ma zabójczą oj LOLO-LOLO:lol: :lol:
×
×
  • Create New...