-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Droga [B]togoo [/B]chyba nie masz wyjścia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więc czekamy niecierpliwie na tom I i tom II i tom..................:crazyeye:
-
[B]togaa [/B]w życiu nam [B]Loluś[/B] - Czortuś:diabloti: nie spowszednieje . Przecież wszyscy go tu kochamy:loveu::loveu::loveu: Wczoraj "zabrali " mi komputer:placz:, ale dzisiaj oddali:lol: A szczepienia to chyba przydałyby mu się lepiej nie ryzykoawć. Nasz Lolunio i tak już dużo się nacierpiał.
-
Witaj [B]Lolusiu:lol:[/B] Lolo idealny nie do wiary, to nie ten charakterek:evil_lol: Mój czort jest taki sam i jest coraz gorzej:diabloti: Ale przynajmniej daje mi tulić resztę futrzaków, oczywiście nie za długo:cool3: A jak idę na ogród do którego nie ma dostępu to się drze a mąż mi tłumaczy psie krzyki "chodź do domu co ty sobie myślisz natychmiast":evil_lol: Normalnie osobnik alfa znów go musze wziąć w obroty bo robi sie nie do wytrzymania. I z Lolem to chyba będzie to samo:razz: W sprawie pieluch nie mogę pomóc- nie znam sie:shake:
-
Hi hi hi ciekawe co Loluś powie na te wnuki:evil_lol:
-
Dzień doberek Lolusiu:lol: Ja juz wstałam a Ty:evil_lol: Co porabiasz????
-
Jak cudnie się to czyta [B]Loluś[/B] biegający, rozrabiający, uciekający przecież to było nierealne:lol: A Lolo jak prawdziwy terierek zapolować, zabrać i w nogi niech mnie gonią:evil_lol: Jak to dobrze,że go kochacie:loveu::loveu: on już tyle wycierpiał . Teraz to już chyba będzie tylko lepiej najwyższa pora na to;)
-
Oj Lolusiu popraw się bo micha odjedzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: I skąd weźmiesz siły na kicanie po łące:lol::lol::lol:
-
A teraz mizianka dla naszego czorta :evil_lol: [B]Lolusia.[/B] A piłeczki noskiem to czortek nie chce trącać? Może zacząć od jakiejś malutkiej:lol: Mój "terierko-Lolusio-podobny charakterek na słowo piłeczka "kamienieje" i czeka z której strony nadleci. Najpierw nazywaliśmy go "Dudek" a teraz "Boruc":evil_lol: Może Loluś jeszcze nie wie co robić z piłeczką. Ale jak załapie to będą się działy cuda:multi:
-
[B]togaa [/B]ale moje stadko jest taaaaaaaaaaaaaaakie :diabloti: grzeczne, nic nie gryzie:evil_lol:. W wychowaniu troszeczkę pomogła mi książka [B]JAN FENNELL [/B]-Zapomniany język psów i Zapomniany język psów w praktyce. Jakie ta kobieta ma podejście do psów to aż niesamowite:crazyeye:. Piszę troszeczkę bo zastosowanie tego co ona pisze wymaga ogromnej cierpliwości no i czasu. Ale ogólnie jest dobra.
-
Hej [B]Loluniu[/B] łotrze jeden :evil_lol: nie byłeś przy okazji wczorajszego wyjazdu w mojej okolicy. Ktoś mi przegryzł kabelek od telefonu . Dopiero podłączyli:multi:. Już teraz wiecie dlaczego paluchy były całe:evil_lol:
-
Edi ze złamaną łapką , już za TM :( nie zdążyliśmy [']
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze jedna Wasza sierotka:placz: Czy to się kiedyś skończy??? -
[B]berni[/B] Ty się lepiej nie przyznawaj bo tu wszyscy chcą zobaczyć [B]LOLCIA[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i trzeba bedzie zorganizować trasę koncertowa z "Lolusiem Idolem". Główne atrakcje : Loluś macha ogonkiem:loveu::loveu: Loluś odgryza paluchy:diabloti::diabloti:
-
Oj kochany [B]Lolusiu [/B]popraw się bo Cię wyślą do Psiego Psychologa jak tak będziesz rozrabiał.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Pani Halinka to Cie przestanie "głaskać" swoimi cudownymi rękami i nie tylko i co wtedy będzie czorcie jeden:cool3: My tu sie zamartwiamy a On rozrabia:diabloti:
-
[B]Loluś[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak tam dzisiaj było, zabrałeś [B]Pepiemu[/B]:razz: "pańcie", zabrałeś koronę, zabrałeś tron i co mu jeszcz zabierzesz :diabloti:. Musisz się opanować może Ci już starczy zostaw troszkę innym:cool3::cool3::cool3:
-
[B]Loluś Loluś [/B]wstawaj, wstawaj :evil_lol: rozruszaj to osiedle bez piesów niech wiedzą że tam mieszkasz:diabloti: .A tak na marginesie to jak tak można, mieć dom i nie mieć w nim futrzaków:mad::mad: Nie żeby od razu V V ale chociaż piesia no i kota no i......
-
Hej [B]Lolusiu [/B]jak minął dzień:lol::lol: Dobrze Ci się dzisiaj dreptało;)
-
Obejrzałam, obejrzałam:oops::oops::oops: obejrzałam;) To wszystko dlatego, że piszę na żywca na razie inaczej nie potrafię:shake: Loluś drepcz, drepcz, drepcz po zdrówko:multi::multi:
-
Siurki Lola.... W zeszłym roku tez musiałam złapać siurki. Najpierw myślałam o tej folii z przylepcem ale jak to później oderwać:evil_lol: Zostało bieganie z samego rana za piesiem. Piesio 3,5 kg pańcia się czołga po trawniku, grządkach oczywiście w szlaroku bo trzeba jeszcze dospać, a tu nic ręka osiurana a pojemnik pusty:mad: Piesio zwiewa gdzie się da jak zobaczy moją rekę:angryy: w końcu parę kropelek "uzbierałam" dobrze że wystarczyło;) Więc [B]togaa [/B]pozostało ci chyba tylko czołganie sie za Lolciem:evil_lol::evil_lol:
-
Cóż za piękny filmik można tu obejrzeć. Loluś jesteś superasty:loveu: :loveu::loveu: Dzięki dziewczyny a może i chłopaki za cudne Lolusiowe chodzenie i wszystko co dla niego robicie. Przecież gdyby nie Wy:placz: I ten Loluś na 4 łapkach- minę ma zabójczą oj LOLO-LOLO:lol: :lol: