Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. a chociaż coś o nich wiesz? :|
  2. aha. A możeby tak wywiesić na ogłoszeniach pod blokami?
  3. dżódżowy jest najlepszy :) i ten dla suczy :D
  4. i co? słucha się już? :D
  5. no to trzymam kciukole :* a czemu akurat ta rasa? :)
  6. śliczne :loveu:
  7. :loveu: a umieją jakieś sztuczki? :D
  8. a czemu właściwie szukacie tylko wśród studentów?
  9. ojj przesadzasz xD ma wszytkie zęby? no to da rade :D
  10. no wiesz, Augie też na suche kręci nosem -.-' xDD hoho :) to pewnie dziadkowie byli grande, bo ta rasa tak ma, że geny też mocno wychodzą z wcześniejszych pokoleń :) To jakie wielkie ty masz te dyski, skoro DC (ma chyba 22cm) jest dobry dla mojej (6,6kg) a Dla Syfiuszka nie? xDD dajże więcej jego zdjęć! :D
  11. Kurcze... moja stworzyca jest tak nieufna do obcych (rodzinkę już zaakceptowała), że zwiewa, albo nawet posikuje ze strachu... Moja też zjada, jakby nic nigdy nie jadła i właśnie nie wiem czemu, ale je dosłownie wszystko łącznie ze swoją wysraną kupą. Nie wiem czy jej czegoś brakuje czy jak, ale dostaje i mięska gotowane i husse i różne inne i nawet te cuchnące żwacze wołowe i nic nie pomaga. Tracę już do niej cierpliwość :mad: może muszę jej coś jeszcze dać sama nie wiem -.-' Łoo a Syriusz miał być miniaturką xDD no to nieźle waży mu się już :) moja na razie 6,6kg. I normalnie chyba zaczniemy frissbować jak urośnie xD a Ty coś planujesz z Syfiuszkiem? :)
  12. Chantell

    Diana :)

    [url]http://images50.fotosik.pl/222/bed0902f2fa7e2a7med.jpg[/url] cudo! :loveu:
  13. cuda! oddaj jednego :mad:
  14. Syriuszek z rodzeństwa najładniejszy! :D ojj co to mu znowu uchole klapły? Powiedz mi, czy on też jest taki strasznie nieufny wobec obcych i jak u niego jest z jedzeniem? xDD :loveu:
  15. No heey! :loveu: czyżby jeszcze mnie tu nie było? xD jak wygląda 'Smuu"? :D
  16. No i co w końcu z tą dostawą lupine?
  17. witamy! :loveu: muszę pooglądać tego dziabacza zabawek :D
  18. ależ maleństwo! :loveu: jaka była historia Wampirka?
  19. Chantell

    Tunel

    sprzydałby się jakiś fajny tunel do ćwiczeń domowych. Ma ktoś do odsprzedania? nie musi być profesjonalny
  20. może ma jakieś lęki?
×
×
  • Create New...