No wiesz co Weronika M? Kijem mi będziesz grozić? :diabloti: macie :D
zdjęcia obróżki rogz miękkie i lekkie ^^
[img]http://i47.tinypic.com/14mxmip.jpg[/img]
Powiem tyle. Ta obroża idealnie nadaje się dla psiaków o delikatnej szyjce takiej jak yorki :)
zdjęcia obróżki rogz miękkie i lekkie ^^
[img]http://i47.tinypic.com/14mxmip.jpg[/img]
Powiem tyle. Ta obroża idealnie nadaje się dla psiaków o delikatnej szyjce takiej jak yorki :).
i kupiłam to:
[img]http://www.pelna-miska.pl/sklep//image_func.php?img=gfx/164080713ccf7468d22126767a9bffce.jpg&maxwidth=250[/img]
^^ tylko zastanawiam się, która smycz będzie mi do tego pasować. chyba pupz (?)