Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. no to sto lat Pixuli ^^
  2. a czy ktoś mógłby mi tu albo na pw podać link do wątku z tymi waszymi kompletami? nie znalazłam xD
  3. hyhy ^^ masz psa mutanta :D
  4. ooo Mycha tyle tytułów dostała? :D super!! a jak łapcia?
  5. ja do carno dodaję husse albo też od czasu do czasu bułeczkę namoczoną ^^
  6. a co to za rozważania na temat rasy? Chyba się zapuściłam w temacie xD ock? :D
  7. jak tam stworki? :D nuczyłaś je czegoś nowego? xD
  8. a ja bym wzięła żółwiki ^^
  9. bez sensu. jak dla mnie okropnie to wygląda
  10. śliczne są! :D
  11. jak dla mnie nie można patrzeć tylko pod kątem "w tym mi się podoba, a w tym nie" tylko pod względem tego, jak się będzie w tym pies czuł. Taki wielki pasior pod pachą nie jest miłym doświadczeniem. Lepiej kub coś cieńszego.
  12. a jakie ma wymiary w szyjce i klatce?
  13. kilka komend jest z filmikami w galerii (w podpisie) wioo to po prostu przyspiesza xD
  14. 16mm dla yoraska 2kg to przesada. Nicole moja waży 2,2kg i chodzi w 10 albo rogz 11mm. Przykładałam do niej 16mm bodajże, i wyglądała gorzej niż źle. Poza tym pies sie w takich wielkich szelkach na pewno czuje źle. Lepiej sobie Vini daruj i kup coś mniejszego.
  15. ale drogie strasznie -.-
  16. Chantell

    Ares...

    heey! :D :D
  17. a cóż to się księżniczce dzieje? :(
  18. będę musiała coś wybbrać stamtąd. może pożyje dłużej xD
  19. no to się naczekałaś :/ nasz art magic jest nadgryziony
  20. nie ma? nie wiedziałam. gdzie można to zobaczyć?
  21. nie zdaje egzaminu. za szybko wyjada, a potem obawiam się, że połknie tą zabawke oO' zgroza.
  22. a coś, innego żebym nie musiała zębów po podłodze zbierać? xD
×
×
  • Create New...