-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chantell
-
grzmi u Ciebie? wow. U mnie w ogóle nic się nie dzieje, a na niedziele zapowiadają uley, buerz i co tylko. Akurat wtedy co wystawa ;/
-
kurcze przy takiej przysłonie tak ładnie bokehuje x) Masz nowe Aresowe? :)
-
I jak wyglądamy w nowej, starej obróżce? Do pyska jej w skórze? xD [img]http://img155.imageshack.us/img155/1681/dsc2089.png[/img]
-
Bardzo podobają mi się te dwie pomarańczowe lilie. Z jaką przysłoną robiłaś? Wytarmoś Aresa ode mnie :)
-
To jest jakiś obłęd...i prawo serii z Augie też nie jest dobrze...
-
gratki Ile Ty już masz kg tej karmy? xD
-
Nie wiem czy w dobrym dziale, ale. Może opiszę od początku. Pierwszy 'rzut' miała jakieś dwa-trzy miesiące temu. Podałam jej tabletkę na odrobaczenie przepisaną od weta gdzieś tak po południu. Pod wieczór, raczej późny wieczór zobaczyłam krwawe plamy na brzuchu. Było ich kilka więc myślałam, że może po prostu jak szalała po dworzu to się pokłuła czy coś. Na drugi dzień rano było tego znacznie więcej. Brzuch, tylna łapa, grzbiet, szyja...cała skóra była jakby...zrogowaciała. Sypała się i pojawiały się strupy. Pies się odrobinę drapał, ale raczej nie wzbudziło we mnie paniki to drapanie. Dostał claritine (aa i karmę wtedy wcinała suchą orijen adult, przed tą sytuacją też go jadła i nic się nie działo). U weta okazała się podwyższona temperatura coś ponad 40 nie pamiętam dokładnie. Dostała sterydy i była smarowana maścią. Zaczęło się poprawiać, wykąpałam ją bo cała tłusta od tych maści była i potem już nic nie podawaliśmy bo...przeszło. Sierść wypadała cały czas. Mama mówiła, że to normalne, że się leni. Ale ile pies się może lenić i w z taką częstotliwością, że jak posiedzi dajmy na to w łazience, to cała podłoga jest biało czarna. Tydzień/dwa temu nie pamiętam już ją kąpałam i zobaczyłam, że na nowo spływają z niej...strupy. Mnóstwo. (nadal na orijenie była, a że karma się kończyła to zamówiłam wolfsbluta) Kilka dni temu znowu skóra zaczęła się sypać i pojawiły się strupy, ale nie krwawe (?) i nie tak strasznie dużo jak kiedyś. Przedwczoraj na grzbiecie, a właściwie to na czarnych łatach jest tego najwięcej. Nie wiem czy to może mieć jakiś...związek (?) pojawiła się krew. Dzisiaj już jest to suche, ale nadal wygląda okropnie. Nie mam z nią aktualnie jak jechać do weta, bo miałam dzisiaj, ale rodzicom nie udało się urwać z pracy, bo badania krwi ą tylko od 7 do 10 w tygodniu. No i od czasu do czasu podaję jej dwie namoczone wodą bułeczki. No i w zeszłym tygodniu zjadła odświętnie kilka puszek evanger'sa zamiast suchej, ale poprawy jakiejś albo naislenia nie widziałam. No i to chyba...tyle. Czy może to szampon tak zadziałał...sama nie wiem, ale chyba nie (beaphar z ziołami).
-
Sonia tak miała w zimie. Tyle, że przy tym bardzo piszczała jak się dotkło jej łapy. Okazała się wypadająca rzepka/staw. Ale na razie się uspokoiło.
-
Ileeeee zdjęć! :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Chantell replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jakie malutkie cudo... Trzymam kciuki za domek -
[quote name='kaasik91'] Chantell - kwiatek odbiera całą uwagę owadowi i trochę światło za ostre[/QUOTE] To był duuży kadr z tego ujęcia i to pewnie też swoje zrobiło: [img]http://i45.tinypic.com/iwnspc.jpg[/img] [img]http://4.bp.blogspot.com/_H3S_n8Zuukw/TDMhLN_eXrI/AAAAAAAAFFA/jVSx5H0k-BE/s1600/_DSC1700.png[/img] to jeszcze z dzisiaj pszczółka xD
-
Aha... no niestety cena jest kosmiczna... :( a czym Ty focisz?
-
ważka jest super :) a f4 to nie będzie zbyt ciemne? może lepiej 2,8? :) ja też wrzucę jakieś makro [img]http://4.bp.blogspot.com/_H3S_n8Zuukw/TDCnxFG9riI/AAAAAAAAFEY/LVznfk-usfE/s1600/_DSC1482+kopia.png[/img]
-
[quote name='Shel']Ja dzisiaj zaczęłam się cieszyć, że jednak to zgrywanie zdjęć co miesiąc wyszło na dobre. Gdybym miała teraz to wszystko naraz .... :roll:[/QUOTE] ułaa To by Ci trochę zajęło. :roll:
-
Ja w sumie wszystko już przełożyłam, ale jeszcze nie mam blue connecta zainstalowanego, bo strona ze sterownikami aktualnie nie działa :/
-
wiadomo :) ale dużo roboty z przenoszeniem :)
-
Znam ten ból. Ja właśnie od kilku dni przenoszę się na nowy system i nowy laptop ;)
-
heey dawno nas nie było, bo się mi zdjęcia nie otwierają. Widzę, że wybierasz się na wakacje niedługo :)
-
zdjęcia mi się nie wyświetlają, ale z jakim koniem? xD
-
[img]http://3.bp.blogspot.com/_H3S_n8Zuukw/TCs-Lhw_aaI/AAAAAAAAFDY/fOdIJImaUGo/s1600/_DSC1104+kopia.png[/img] lepsze niż tamto?
-
[quote name='Korenia'][B]Chantell[/B] bardzo ładne, tylko szkoda, że misiowa noga ucięta ;) Jak uzyskujesz białe tło? w PS? czy masz miejsce a'la studio czy jak?[/QUOTE] Niestety nie mogłam się bardziej odsunąć, bo robiłam stałką, a za mną był koniec pokoju ... :( też nad tym ubolewam. mam tło.
-
[img]http://1.bp.blogspot.com/_H3S_n8Zuukw/TCduMlUh_AI/AAAAAAAAE_0/7iYrESxgSMQ/s1600/_DSC1238+kopia.png[/img] Z serii przytulamy misia, miś przytula nas ;) i jak?