-
Posts
2180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chantell
-
[quote name='Vitka']Jak się dziewczynki rozpisały :) Jeżu jest przecudowna! :D Sama o nią zapytałam więc to żaden OT ;) Maxio miał dziś przeżyć! Najpierw z Gops nad wodą. Poszalał, wpadł do wody, potem wchodził sam. :) Potem pojechał ze mną na konie. Tam jest szczeniorka Aza, za którą przepada. Poszedł do stawu się napić i zamoczył przednie łapki, Aza nadbiegła dziabnęła go za ogon (bo to zwykła robić bardzo często) i Maxio się wystraszył i wpadł do stawu, w którym nawet berneńczyk nie ma gruntu, ale sobie dzielnie dał radę! :) Wyszalał się z Azą i berneńczykami za wszystkie czasy, a potem w domu kąpiel... :D Zdjęcia będą ciut później, bo skleroza Vitki nie zna granic! Zapomniałam zabrać komórki, aparatów i moich butów 8) Niedługo mi koleżanka przywiezie, więc jeszcze dziś zobaczycie owoc dzisiejszych szaleństw! ;)[/QUOTE]no to cierpliwie czekamy :)
-
[quote name='Patyś_']Jeż wabi się Finnie :) ( chociaż i tak rodzice wołaja na nią Jeżyna -.- )[/QUOTE] no widzisz a Nicole dla niż to jożinka albo jożin xDD
-
dziękuję :loveu: :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
a jak się wabi? :D
-
[URL]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/roztocze_53_20maja.jpg[/URL] podziel się exifem :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Patyś_']Uważaj, bo to miłośc która nigdy nie umiera ^^ Viiitkaaa!!!! Czekam na relacje ze spacerku z Gops i koniowania! :D[/QUOTE] haha ^^ Ale w przyszłości to raczej fretkę, świnkę morską albo syryjka planuję. :) Vitka zabije nas za to Ot chyba :evil_lol:
-
przekochane są zakochałam się w nich :loveu:
-
[quote name='Patyś_']Te wielkie są pod ochroną, dlatego każdemu komu mówię że mam jeża jest od razu : Ale one są chronione wiesz? Nie możesz go trzymać w domu! - chętnie wtedy tłumaczę, że to nie ta bajeczka :) Szczerze takiego z lasu, mają dwa psy bała bym się przygarnąć - wspaniałe kłębowisko pcheł, kleszczy i chorób skórnych - bałabym się o psy.[/QUOTE] ja tam raczej wolę jak dzikie są wolne, a nie na siłe udomawiane. [URL]http://www.jezafrykanski.pl/index.php?pokaz=odzywianie[/URL] to z tej hodowli masz jeżyka?
-
[quote name='Darianna']i dokładnie takie ich przeznaczenie ;) Jako nagroda :)[/QUOTE] aha :) myślałam, że ma jeszcze jakieś inne przeznaczenie ^^ Talent masz niesamowity. Ja chyba bym się wściekła xDD
-
jeeej... jeże są przekochane :* u nas chodzą czasem takie wielkie x) mogłabyś mi podesłać link do tej hodowli? Chętnie bym sobie pooglądała, bo szczerze mówiąc nie słyszałam jeszcze o domowych jeżach xD
-
łoo to dla słonia normalnie :loveu: ja przepraszam, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale jakie to ma przeznaczenie...? no bo ja to tylko z wystaw pamiętam, że przyczepiają czasem zwycięzcom
-
wow :) a kłują faktycznie?
-
ja na razie stawiam na jak najmniejsze użycie programów graficznych : P
-
koszatniczka jest śliczna. Mi się podoba. Szkoda tylko uciętych wąsików z prawej :loveu: EDIT to może jakiś odblask się zrobił, bo używałam różnych oświetleń. Sama nie wiem co to :roll:
-
ładnie jej :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Unbelievable']jasssne.... ja też widzę, że wymazywane[/QUOTE] myślałam, że ciemne Nic na tych zdjęciach nie wymazywałam. Poprawiłam jedynie kontrast, zmniejszyłam i podpisałam.
-
[quote name='Korenia']U mnie na czułym lapie widzac że tło wymazywane :P[/QUOTE] u mnie? nic nie wymazywałam : P
-
[quote name='Patyś_']Jezyk to akurat część mojego zwierzyńca ;) Afrykański jeż pigmejski biało brzuchy :) Nie bójcie sie nie podebrałam zwierzaka z lasu :) Ma na imię Finnie :) Vitka, czekamy na jutro, zobaczymy jak tam nam spacerek wyjdzie :D[/QUOTE] łaaa :loveu: skąd go wytrzasnęłaś? oswojony jest?
-
[quote name='asiol']Trochę nieciekawe tło, za mało kontrastu, musiałabyś troszkę jeszcze się zniżyć na nogach :) To tak na moje amatorskie oko. P.S. Punkt pierwszy w tym wątku mówi o tym, by oceniać też zdjęcia innych- poprzedników. Myślę, ze fajnie byłoby wrócić do tej zasady, bo wklejanie zdjęć dla samego wklejania i nie otrzymania żadnej opinii jest bez sensu.[/QUOTE]wiem. Oświetlenie moje jeszcze zostawia dużo do życzenia. a niestety niżej już nie mogłam się schylić, bo za mną szafa jest. Ja sama się dziwię jak to tło u siebie w pokoju zmieściłam xD a tkie coś? [img]http://i48.tinypic.com/fn5jz4.jpg[/img]
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S_fCNPkv2HI/AAAAAAAAE0U/Kk51XNIl5HU/_DSC6569%20kopia.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S_fCPl0hCjI/AAAAAAAAE0g/AKIVe70AvDY/s512/_DSC6584%20kopia.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S_fCQ70Z59I/AAAAAAAAE0o/Dct2YvqtFa8/s512/_DSC6594%20kopia.jpg[/img]
-
[quote name='Feigned']fajny ten komplet :cool3: b. ładny kolor, ile kosztowały same szelki?[/QUOTE] 38,50[quote name='Onomato-Peja']Chantell! Jakie profesjonalne zdjęcie : > Slicznie N. w tym fiolecie ;)[/QUOTE] [quote name='BullWest']Chantell ale zaszalałaś. Super fotka no i komplecik bardzo fajny.[/QUOTE][quote name='snuszkak']komplet prezentuje się rewelacyjnie![/QUOTE][quote name='Marta_Ares']Chantell rewelacyjnie wygląda ten komplecik!!!! :) [/URL][/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel']Fantastycznie wygląda Nicole w tym kompleciku ! A zdjęcie jak reklama normalnie :)[/QUOTE][quote name='Lucky.']Super zdjęcie i kolorek kompletu Chantell ![/QUOTE]\ dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
-
trudno. W każdym razie foty piękne :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ale szerokość ile cm :P
-
[quote name='Shel']Może masz coś z monitorem?[/QUOTE] raczej nie, bo tylko na zdjęciach z dogo mi to powychodziło, a te same foty na innnym forum są ok. Nie wiem o co chodzi... ;/
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tobie tez powyłaziły mega pixele na zdjęciach.... Mnie też :/ jakiś obłęd -.-
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: