Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Chantell

    Diana :)

    fajnee! takie...inne :D
  2. no to fotki koników obowiązkowo :D Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  3. haa otworzyły się dzisiaj :loveu: [URL]http://img688.imageshack.us/img688/1/img8597z.jpg[/URL] znowu pies przeczący prawu grawitacji xD Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  4. zabójczy :loveu: Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  5. Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  6. masz jakieś dzisiejsze foty? Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  7. daj nowe fotki :P Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  8. te zdjęcia wymiatają :loveu: fajnie ja obcięłaś Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  9. Jak nas tutaj dawno nie było, a tu takie foty piękne :loveu: Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  10. ile metrów i centymetrów ma ta linka? :) Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  11. jakie zwłoki :loveu: Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  12. Brandol wymiata :loveu: to kiedy wpadniecie? xD Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  13. Chantell

    Diana :)

    heey ^^ oo... urodziny miałaś czy co? Ps. zapraszam po cichutku na fioletową sesje u nas :evil_lol:
  14. [img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S_fCNjHpzJI/AAAAAAAAE0Y/q7PcI8PbfNE/_DSC6570%20kopia.jpg[/img] Komplet rogza fioletowego
  15. ja mam rogza miękkie i lekkie pomarańczowego ładnych pare miesięcy i ani jednej nitki nie ma :P
  16. jest wszyta na wierzchu... no nic. zobaczymy, a nitka to akurat najmniejszy problem. Kolor jest nieziemski xD
  17. [quote name='Shel']Ale Ty wrzucałaś PNG, a to już całkiem ciężar..[/QUOTE] taa... i przyznam, że przez mój ślimaczy net, nie chcą mi się w gall na dogo wyświetlić xD
  18. cóż to za jeżyk? jeje...jakie biedactwo :(
  19. pokażę później. Jedna, ale i tak wyglądają super :D
  20. Chantell

    Ares...

    nie narzekaj. Bardziej cierpliwego psa nie widziałam :P
  21. śliczny kot;*
  22. jak się bawią świetnie! :D
  23. kurcze przekopałam pół galerii i nie mogę znalexć odpowiedzi na moje pytanie zadane wczoraj (?) xDD
  24. [quote name='Shel'] btw, ponarzekam i tu. Ale masz ciężkie zdjęcia :diabloti: 400kb też! (jak RC) :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: na mnei też narzekałaś xDD
  25. doszła obroża smycz i szelki z rogza :loveu:
×
×
  • Create New...