Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Rzeczywiście prawdziwe cudo przyjeżdża. Cudny szczeniaczek. mmd - nie na sprawy - będziesz mieć co fotografować, obiecuję ;)
  2. Jak wspaniale słyszeć, że Diana będzie szczęśliwa w domku Dajcie znać jak już będzie w nowym domku.. Mizianka dla Dianusi
  3. Dziękujemy za pomoc - jeśli mogę - proszę o rozesłanie wątku - może na innych, na których bywasz - ja też rozsyłam, ale chyba wszyscy już są tak nasyceni pieskami, że nawet nie za bardzo tu wchodzą :(
  4. A... a ja zapomniałam podziękować - dostałam cześć potwierdzeń na email = DZIĘKUJĘ BAAAAARDZO ! Oby... oby coś drgnęło...
  5. dziś nikt nie zatelefonował, ja próbowałam raz, Jutro rano będę się dobijać - do skutku Jest mi strasznie przykro, że tak Dinusia olali !!!!!!
  6. Oj, dobrze, ze nic sie nie stało. Wiemy, że on musi trafić do odpowiedzialnego domku. Tym trudniej... :(
  7. Dzię ku je my !!!! :) wkrótce powstanie wydarzenie Daisy i Jagody na FB Czas działać.. [quote name='wojtuś']Odwiedzam Was Kochani:) Cały cudny zwierzyniec:) Nie umiem robić ogłoszeń to choć pokibicuję przy znalezieniu dobrych domków:)[/QUOTE]
  8. Jeszcze nie - czekałam z tym. Wiem, że muszę je zrobić. Pewnie dziś w nocy zrobię.
  9. :) I teraz chyba zacznę się modlić... http://www.facebook.com/events/292641230779103/?ref=ts
  10. barb -......................... DZIĘKUJĘ !
  11. Bardzo Ci dziękuję - jak nic jutro się nie wydarzy to ruszy nowe wydarzenie Cliffa. dzięki - zaczynam się gubić - dzięki za odnalezienie tych zdjęć...
  12. [quote name='MALWA']Tylko gdzie ta rodzina?[/QUOTE] Nie wiem... namawiam wszystkich, którzy mają serce do zwierząt, ale wszyscy mają ponad stan..
  13. tak aby nie komplikować - karma - jestem za tym podziałem ;) Paczkę wyślę w piątek ! ;) wystawi się, kiedy będzie czas ;) ! :)))))
  14. [quote name='milla.j']Jak najbardziej ;) nasza stronka: [url]www.pasterze.com.pl[/url] i wątki dziewczynek u nas na forum : Jane [url]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=737.0[/url] i Giny [url]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=733.0[/url][/QUOTE] Przesłałam info, oby się udało -
  15. Bardzo nam przykro, Biegaj maluszku za TM Tam na pewno nie ma guzów, bólu, strachu i lęku i tyle zła, co tu... ;( [*][*][*][*][*][*][*]
  16. Było ponad 2000zł, Teraz jest chyba ciut mniej, ale jutro odpowiem na pewno. [quote name='AresekSE']napiszcie troszke wiecej! jaki jest dlug Szczotka? moze uda mi sie kogos namowic... i trzeba troszke naglosnic sprawe. renata[/QUOTE]
  17. mam nadzieję, że jutro się ODEZWĄ ! A jak nie to zatelefonuję. :(
  18. Hopsanie tez ważne ;) Fajnie, że nie piszę do siebie ;) wklejam to i wklejam, część karmy - [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512812141/][img]http://farm8.staticflickr.com/7010/6512812141_f3f9c721e9.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512812141/]rach karma[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL]
  19. wklejam zaległe rachunki za karmę - psią - ta Cat chow dla mojej starej kici -Miśki i maluszków + tych, które dokarmiam wokół domu. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512812141/][img]http://farm8.staticflickr.com/7010/6512812141_f3f9c721e9.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512812141/]rach karma[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr i załączam potwierdzenie szczepienia p/chorobom wirusowym Jagody = Szczepienie z dziś. Nie wzięłam rachunku od doktora, wszystko na czas, ale pilnowałam, aby było w książeczce. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512816935/][img]http://farm8.staticflickr.com/7162/6512816935_c0b992b81a.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6512816935/]szczepienie Jagody[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  20. Oj, chyba tu sama zostałam.... Jola_li - BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KARMĘ DLA JAGÓDKI. Odebrałam ją dziś po wielkich bojach na poczcie. Nie wrzucili jej do skrzynki, bo rzekomo była zbyt duża; jak poszłam na pocztę z awizo - zaginęła - dziś z poczty do mnie telefonowano (reklamacja), że się odnalazła.. Najważniejsze, że jest !
  21. Jola_li - BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KARMĘ DLA JAGÓDKI. Odebrałam ją dziś po wielkich bojach na poczcie. Nie wrzucili jej do skrzynki, bo rzekomo była zbyt duża; jak poszłam na pocztę z awizo - zaginęła - dziś z poczty do mnie telefonowano (reklamacja), że się odnalazła.. Najważniejsze, że jest ! Jagoda jest bbb.królikolubna. Czasem razem siedzą w klatce. Są podobnej wielkości :) Daisy nie za bardzo zwraca uwagę na koty, Tunia owszem - nie robi im krzywdy, ale za nimi biega (jak to szczenię)
  22. nio;( niestety... [quote name='Klaudus__']kur.................cze........[/QUOTE]
  23. Cóż moge powiedzieć.. Pan się nie odezwał. Pisałam - odpowiedział, spytał czy mozę być pt, bo siostra pracuje dzis długo. Odp, że nie bo ja w pt jestem w pracy do 22.00 :( i.. poprosiłam, aby siostra sie ze mna bezp skontaktowała. Ma przekazać nr, póki co nie telefonowała.. :( a ja siedzę.. gotowa do jazdy, oby sie odezwała - kom mam przy sobie...
  24. [quote name='kkanarekk']Jak Mika zachowuje się w stos. do dzieci?[/QUOTE] Mika jest kochana dla każdego ! Ona jest b. grzeczna..
  25. omi ! - dawaj namiary to Ci wyślę tę ankietę i umowę adopcyjna.. ;) Jak Mika? Ja powoli przygotowuję Jagodę na wydanie... ale jak o tym pomyślę.. mam te same dylematy co Ty z Miką.
×
×
  • Create New...