-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się, że choć część długu spłacona - to bardzo ważne.. Oby tak się "podziało", aby tu kiedyś było na plusie :) dziękujemy za rozliczenie ! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zatem.... Dziś Daisy została wysterylizowana. Koszt - 150zł, po sterylizacji była ze mną w pracy-wybudziła się i dzielnie mnie pilnowała śpiewając gdy się oddalałam. Trochę chyba nadszarpnęłam cierpliwości szefa, ale mam nadzieję, że mi to wybaczy - w końcu ostatni raz w tym roku przyniosłam do pracy zwierzaka ;) Później, po powrocie do domu maleństwo padło.. Śpi w klatce kennelowej, odizolowana od pozostałego zoo, bo widać, że jest bardzo zmęczona. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. -
Podrzucę - jestem na zaproszenie.. u mnie spore przepełnienie.. trochę nie wyrabiam ;( niestety.... Kochana jest - uwielbiam szorstkowłose maluszki..
-
Jestem na zaproszenie - ja wam domki sprawdzić i ewentualnie zrobić wizytę/adopcję wokół Krakowa mogę, mogę też gdzieś z nimi jechać, ale za zwrotem paliwa. Sama nie mogę zasponsorować niestety.. Mam kolejnego psiaka, na którego nikt nie dał ani złotówki - szkielecik. Niestety domku dla maluchów nie mam :(, sama mam jakieś 300% przekroczony stan..:( Dziś sterylizowałam jedną z moich tymczasowiczek na własny koszt.. tak to już jest.. Jakby coś to piszcie na PW/komórkę (515192985)
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ślicznie za zdjęcia kochany jest... [quote name='paoiii']Znalazłam jeszcze jedno zdjęcie Arika [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img1822w.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3981/img1822w.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wooow..... Dziękuję.... <zawstydzony> -
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
rano będzie odpowiedź - wysłałam zapytanie o szczegóły do BeatyDz -
Jak można.... Jak można tak robić? ;(
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Ci natalek za wkład pracy włożony w taki jeden, szczególny dla nas boksik.. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Powoli jest lepiej i Jagoda zaczęła znów jeść - zrobiła się szczuplutka, ale sądzę, że szybko nadrobi. Mikrus chce rządzić - zaczepia inne psiaki - z nim jest teraz najwięcej pracy, ale mam nadzieję, że jakoś się uda. Muszę się skonsultować ze znajomą behawiorystką (może uda się jutro), bo on jest dość pracochłonny i powoli moja wiedza się kończy. Miejmy nadzieję, że koleżanka pomoże. :) Pozostałe zwierzaki coraz lepiej i są chętne do współpracy. Tunia wkracza w okres dojrzewania więc spore zmiany przed nią. Mam nadzieję, że uda mi się jutro dotrzeć z nią do doktora Komendy; ostatecznie zweryfikujemy rodzaj operacji. Oczko jest - pracuje, "widzi". Trzeba dokonać korekcji opadniętej powieki. Wiecie jaka Tunia jest kochana? I jaką ma piękną, jedwabistą sierść?? Cudo.. Daisy będzie sterylizowana w piątek po południu, bo lada dzień dostanie kolejną cieczkę, a Mikrus jest nią mocno zainteresowany. Nie chcę, aby w kółko któreś z nich spędzało czas w klatce kennelowej. Z kastracją Mikrusa trzeba zaczekać, ponieważ jest jeszcze zbyt chudy - chcę dać mu czas na dojście do siebie i nabranie wagi. Jest już znacznie lepiej niż tydzień temu, ale i tak od podania surowicy do szczepienia i dalszych kroków musi minąć więcej czasu. Prawdą jest, że dla niego kastracja to konieczność - chłopak ma duuuużo testosteronu. Jest podobny do pinczerka, a w sumie troszkę też do sznaucerka miniaturki, tylko włos ma króciutki. Oko Mikrusa znacznie lepiej, będzie na nie widzieć :) Rogówka się regeneruje; jeśli będzie uszkodzona to w nieznacznym stopniu. Podajemy Neomycynę, którą zakupiła Beatka :). Dziękujemy ! Moje staruszki mają się dość dobrze; jak na kilkunastoletnie psiaki i towarzystwo młodzieży wokół to całkiem całkiem. Królik powoli wychodzi z komplikacji po pomorze królików. Zapalenie płuc chyba opanowane, zrosty w płucach pewnie będą, ale jest szansa, że niewielkie:). To chyba i tak sukces - uratowałam 50 % królisiów z pomorem, którego śmiertelność sięga 100%. Małe i duże kociaki mają się dobrze - choć one jedne ;) Jednooki chomik też ma się dobrze. Żółw też chyba uratowany - nigdy nie widziałam tak zagłodzonego żółwia. Otworzył w końcu oczy i zaczął sam jeść. Grzeje się pod lampą i ucieka przede mną ;) -> dobrze! ps. jeśli ktoś miałby jakiegoś pieska do strzyżenia, trymowania itp..to ja chętnie się nim zajmę. Nie ma to jak praktyka, a pomoc bezdomniakom tym bardziej dla mnie cenna. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mmd - zawstydzasz mnie... barb - obiecuję - kolejny "zestaw" będzie uwzględniał większe rozmiary [quote name='barb']Bazar świetny. Tylko ciuszki takie ... szczupłe...jak dla mnie[/QUOTE] -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
super, dziękujemy Bardzo ! [quote name='paoiii']Zdjęcia piekne nie są bo pogoda nie była dziś sprzyjająca ale coś widać :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img1792nu.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/479/img1792nu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/img1793l.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3601/img1793l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/img1810rp.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5997/img1810rp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/img1815z.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2210/img1815z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/img1823ti.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2917/img1823ti.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] -
I jak? doszły jakieś środki dla Misia? Drgnęło coś?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6582737407/][img]http://farm8.staticflickr.com/7021/6582737407_66bb26b33f.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6582737407/]rach za wet[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nio, niestety nie ma o nie telefonów ;( -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzieci mają sie dobrze, dziś ostatnia porcja leków, sterylka Daisy przesunięta, ale poza tym w porządku. -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
iwoniam replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6578266857/][img]http://farm8.staticflickr.com/7173/6578266857_5d241a0f16.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6578266857/]scan0012[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr mój prezent od Oli :) -
napisałam wiadomość do omi, bo coś tu zbyt cicho...
-
niestety ja nie, ja w Krk ale może ktoś się zgłosi... Cliff - ale tu ciiiiiiszaaaa.... oj, niedobrze
-
SZAKI po przejsciach, juz w DS - dlug pozostal....!
iwoniam replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Nio właśnie - jak się masz maluszku ? -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577659061/][img]http://farm8.staticflickr.com/7147/6577659061_4d20f089c3.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577659061/]Brutus[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577659043/][img]http://farm8.staticflickr.com/7013/6577659043_8cc37a6ee1.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577659043/]"Czwórka" wersja 2011[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [flash=http://www.flickr.com/apps/video/stewart.swf?v=109786]width="400" height="300" flashvars="intl_lang=en-us&photo_secret=b3d4e13a10&photo_id=6577658529" bgcolor="#000000" allowFullScreen="true"[/flash] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658509/][img]http://farm8.staticflickr.com/7009/6577658509_b604d56074.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658509/]chopak i 2 dziewczyny :)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658483/][img]http://farm8.staticflickr.com/7151/6577658483_ca8f50ab8d.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658483/]śliczna jestem...[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658455/][img]http://farm8.staticflickr.com/7034/6577658455_ab487d9aa8.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6577658455/]Czwórka w biegu[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr ostatnie zdjęcie - od lewej - Chłopak, Chłopak, Dziewczyna, Dziewczyna ;)[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nio, lepiej, ale teraz mam w domu 2 chude psy :( jutro Daisy idzie na sterylkę - czas na działanie, bo pani się zbliża do kolejnej cieczki, a nasz nowy kolega nie kastrowany..