Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. [quote name='barb']Szkoda. Ale moze wodno-ladowy też zalapie na domek ? A co z domkiem Daisy i Jagodki. Coś sie wyklarowało ? Iwoniam, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.[/QUOTE] Żółw domek znajdzie, znajdzie :) na pewno to żółw ostrogrzbiety wieści - niestety nie.. cisza.. robię dziś ogłoszenie na FB, bo czekanie działa na ich niekorzyść Dzięki.. zaraz będą wydarzenia na FB
  2. [INDENT]wydarzenie: [SIZE="6"]wchodzić wchodzić ![/SIZE] [url]http://www.facebook.com/events/355964731083843/?context=create[/url][/INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL]
  3. [SIZE="4"][B]wydarzenie Brutusa na FB:[/B][/SIZE] [url]http://www.facebook.com/events/158377890931636/?context=create[/url] wchodźcie i rozsyłajcie ! zaraz będzie wydarzenie dla szczeniaków!
  4. [url]http://www.facebook.com/events/213609565389520/[/url] [SIZE="7"]Zapraszam do ogłaszania !!![/SIZE]
  5. [url]http://www.facebook.com/events/164194497021665/[/url] [SIZE="7"]zapraszam na FB[/SIZE]
  6. Odpisałam :), tylko to jest żółw wodno-lądowy. Będę robić zaraz ogłoszenia pieskom - ostatnią dobę przespałam - zbyt jestem chora, aby sobie siedzieć i pisać, niestety...:(
  7. nio, cichutko się zrobiło u psinek..
  8. Salibinko, nie musimy jej obcinać na krótko - można w domu usunąć dredy itp, są do tego "sprzęty", bez jednoznacznego wyżynania dziur w okrywie ;). Damy jakoś radę. W tym tygodniu to nie wiem jak będzie - myślę, że pod koniec tygodnia byłoby łatwiej. Będziemy w kontakcie na pewno. :)
  9. w sumie tak - fakt - on nie jest bardzo problemowym zwierzem ale domku szuka ;) [quote name='barb']Iwoniam, czy żółw też poszukuje domku? Pytam bo kiedyś Arielka chciala przygarnąć żółwia.[/QUOTE]
  10. czy pieski mają aktualne wydarzenia na FB?
  11. Nie wiem, czy wiecie, ale jestem groomerem; jakby maluszki potrzebowałby lekkiego strzyżenia.. służę pomocą ;)
  12. Powodzenia Salibinko w działaniach; trzymam kciuki, aby wszystko przebiegało już bez komplikacji
  13. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614931209/][img]http://farm8.staticflickr.com/7162/6614931209_8a31c8b335.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614931209/]neronek spioch[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614935047/][img]http://farm8.staticflickr.com/7007/6614935047_25ea83d55c.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614935047/]Blizenki po pogryzieniach = odrośnie sierść[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614939505/][img]http://farm8.staticflickr.com/7175/6614939505_b61e7501a2.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614939505/]Mikrus= oczko prawe[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614944283/][img]http://farm8.staticflickr.com/7011/6614944283_7f1e3a13f3.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614944283/]MIkrus - [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614948587/][img]http://farm8.staticflickr.com/7035/6614948587_33ce30e5a1.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614948587/]Tunia- oba oczka, [/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614954585/][img]http://farm8.staticflickr.com/7172/6614954585_f46db127f6.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614954585/]MIkrus - oczko lewe[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614958771/][img]http://farm8.staticflickr.com/7169/6614958771_784749e81b.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614958771/]Mikrus oczka 2[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  14. [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614889573/][img]http://farm8.staticflickr.com/7169/6614889573_52f003d410.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614889573/]Tunia i staruszek Neronek ;)[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614891853/][img]http://farm8.staticflickr.com/7027/6614891853_2568b83e9d.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614891853/]Daisy[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr wiem.. ciut jest bezwstydny ;) [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614895071/][img]http://farm8.staticflickr.com/7010/6614895071_d7bafd0e31.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614895071/]Mikrus[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614919221/][img]http://farm8.staticflickr.com/7164/6614919221_d5cb94fb30.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614919221/]Moja ukochana Neri[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614925651/][img]http://farm8.staticflickr.com/7173/6614925651_75de7ef4be.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6614925651/]Jagoda najedzony spioch[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
  15. ważna sprawa otrzymałam 50zł od ewu - dla moich podopiecznych - dziękuję bardzo. Pieniądze w 1/3 sfinansowały sterylizację Daisy, raz jeszcze Dziękuję !
  16. ha, napisałam na innym wątku szczegółowo Daisy - ma się dobrze - teraz toczy walkę z kubraczkiem o jego zdjęcie - na razie wygrywa Iw i kubraczek choć dziś, z pomocą Tuni i Jagody, rozwiązały 2 z 4 sznureczków - spryciary. ;) Jagoda - już jest super. je, bawi się, i więcej je ;) kupka już dobra, u szkielecika też właśnie na niego poluję; chcę mu zrobić zdjęcie i zobaczycie jaka jestem zdolna ;) oczko już wygląda suuuper, a i sam Mikrus przytył i od 2 dni nie miał już ani jednej rzadkiej qpki. Jagoda właśnie na mnie usnęła. śmieszne - zrobiła siku (robi czasem ale na szmatkę), a później się rozpędziła w zabawie z Tunią i w tej brudnej szmatce się zatrzymała - brudas mały, hehe więc już jest "grzbietowo" wykąpana. Leży i sapie ;) Wczoraj pól nocy przespała u koleżanki na kolanach, która jest w niej zakochana. Ona nie może Jagody wziąć :( Do Oli164 napisałam wiad na Pw - może będziemy mieć wkrótce pięęęęekne zdjęcia od niewątpliwie zdolnej koleżanki ! Ok, idę polować na MIkruska oczko ! :) [quote name='wojtuś']I ja nie pytam:) choć po cichutku czekam na info;) Ale super z tymi zdjęciami:loveu:[/QUOTE]
  17. Na razie nic jeszcze nie jest potwierdzone, ale jeśli by się udało byłoby WSPANIALE ! [quote name='mmd']To dziewczynom szykują się domki? :) Byłoby wspaniale tak na dobry początek :)[/QUOTE]
  18. Tak czy inaczej dziękuję za wiadomości. ja mam w rodzinie fotografów; niestety wszyscy strasznie zapracowani, czekam na odpowiedź w sprawie Daisy i Jagody; może się uda, Byłyby obie w jednej miejscowości, w dwóch dokach ale u jednej rodziny. Oby się wszystko udało, bo maluszki muszą znaleźć wspaniałe domki !
  19. Tak, na ogłoszenia nie ma odzewu :( ale może teraz, po nowym roku coś się poprawi ! ;)
  20. Dzię - ku - je - my ! :))))
  21. Dzięki za wiadomość Daisy ma się... tak sobie - nie idę dziś poza dom na żadną zabawę; dzieci wymagają opieki. Jak ma ktoś ochotę przyjść to zapraszam - dla każdego piesek/kotek do towarzystwa na pewno się znajdzie ;) malunia dostała leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale... wiem, że taki zabieg to dla pieska jednak nic przyjemnego.. Wszystkiego Dobrego dla Was ! Dzięki za info i czujność - > [quote name='barb']Zobacz Iwoniam info o dt w Krakowie - na miesiąc, może moglabyś umieścić jednego pieska? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220258-dom-tymczasowy-Kraków?p=18296894#post18296894[/URL][/QUOTE]
  22. wiecie..jedno z moich maleństw dziś było sterylizowane. Trochę się pokomplikowało, ale już jest dobrze. malunia śpi i... ja dzięki jednemu, małemu szkielecikowi też mam całe zoo do odrobaczania.. Najpierw, po podejrzeniu parwo, nosówki i wszystkiego innego (szkielecik spędził kilka tyg w pseudoschornie w Olkuszu) podaliśmy surowicę; nie było czasu na odrobaczanie, a poza tym z niego się wręcz lało, a teraz.. Teraz trzeba się odważyć, ale niestety.. już wszystkim, bo mi tu psiak saneczkowanie urządza i to na 100 % nie gruczoły.. ech do nowego roku czekać muszę, wszak finanse mocno zdebetowane.. ps. cieszę się, że Bazarek mmd tak fajnie się sprawuje !
×
×
  • Create New...