Jump to content
Dogomania

iwoniam

Members
  • Posts

    7087
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwoniam

  1. Dziś pisała do mnie pani, czy wiem co z pieskiem.Czy jest coś ustalone? zatelefonujcie proszę do niej.. Oni wszyscy na Dinusia czekają.. ;( w razie czego ja w krk pomogę jakoś, ale nie mogę jechać do Pszczyny - nie stać mnie na paliwo, niestety... Sam przejazd do nich i z powrotem to dla mnie ponad 50 km... Czy ktoś mógłby z Dinusiem pociągiem przyjechać???? Mój nr - 515192985 - telefonujcie jak coś się znajdzie !
  2. Sporo nas tu.. I domków szukamy.. I wierzymy, że się wkrótce znajdą.
  3. Pracowałam sporo 2 ostatnie dni - jutro wolniejszy dzień.. Jutro wkleję te zdjęcia maluszków..
  4. Byłam dziś u Państwa. Szykujcie transport i to szybciutko, bo cała rodzina czeka. Dzieci dziś nie chciały iść do szkoły, bo myślały, ze z Dinusiem przyjeżdżam :( Przygotujcie transport i jedźcie z nim, na pewno będzie tam szczęśliwy.
  5. Ja tez jutro będę rozsyłać.. więcej, bo nikomu się nie chce.. :(
  6. Przytulamy Maluszku i mamy nadzieję, że u Ciebie będzie tylko lepiej..
  7. Nio, ja mam szóstego pieska - jest w łazience.. Ma prawdopodobnie nosówkę, surowica podana.. Będzie u mnie kilka dni; może się dla niego znajdzie miejsce w lecznicy, ale na dzień dzisiejszy nie ma.. Powinien ważyć pewnie ze 12 kg, waży... może 5. szkielet - pogryziony pyszczek, pogryzione oko - na 1 na pewno nie widzi... niesamowicie się boi, :( :( :( czyli mam już w domu 2 ślepaczki :( płakać mi się chce.. czarny, z białą stópką - jak moje szczenię - Jagoda.. I wiecie skąd jest - nie chcecie wiedzieć. Przyjechał dziś w transporcie z... Olkusza z innymi - on jest chyba w stanie najgorszym Ile ta rzeź tam jeszcze będzie trwać??? :( :( :( Paki wysłane..
  8. Javena - dzięki za kwiaty od.. Ty wiesz od kogo :)))))) [quote name='Javena']iwoniam, odgruzuj skrzynke .Pilne.[/QUOTE]
  9. Super,że ten dług maleje.. Oby tak dalej i Oby! paluszki znalazły w końcu dom...
  10. NIKT NIE PISZE, NIE DZWONI :( Maluszku - myslimy o Tobie...
  11. Spytam, pewnie.. Za 10 h powinno być wszystko jasne..
  12. Ja też nie mam, a właściwie nie umiem tego zrobić.. trzeba wysłać więcej zaproszeń.. może ktoś pomoże..
  13. Tak, mam dość daleko, jestem umówiona na wtorek na 10tą. Pani oddzwania więc uważam, że to już jej plus. Dziś już nie zdążyłam, a bałam się tam jechać nocą.. Oj, trzymajcie kciuki, trzymajcie.. [quote name='Klaudus__'][I]Daleko tam masz?? Trzymam kciuki... Pani miła??[/I][/QUOTE]
  14. Chyba nie zagląda - jeśli możesz to ją poproś.. Dziękuję za info..
  15. I ja witam i oświadczam - :))) mmd - Jutro rano wysyłam 2 paki do Ciebie - i to jeszcze nie wszystko, ale trzecia dopiero się pakuje - paka z usa jeszcze nie przypłynęła, a ja już mam 2 pudła pełne ;) wysyłam na Ciebie, już zaadresowane. I wiecie co najbardziej lubię? wysyłać na bazarek ubranka z metkami :))))))) cześć ma metki ! ;) mam nadzieję, że nie pozbawię Cię snu przy obfocaniu i wystawianiu.. :)))))
  16. Tak, my także trzymamy kciuki ! Oby wszystkie szybko znalazły swoje miejsce..
  17. Dziewczyny = ogłaszajcie. rozsyłajcie wątek jak mówi AresekSE - Trzeba ten dług spłacić ! :(
  18. mam nowe zdjęcia maluszków i wielkopsów wkleję jutro, psiaki są kochane - bardzo jednak potrzebują swojego człowieka.. Bardzo... to wielkie puchate kule, które tego tak... po prostu... potrzebują !!....:([URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL]
  19. To wielka pomoc [quote name='AresekSE']witam! udalo mi sie nazbierac tylko 200 zl, wplacimy przed swietami. jeszcze poprobuje cos wyzebrac u innych znajomych. pozdrawiam renata[/QUOTE] Szczotek to fajny psiak = osoby, które go poprzednio adoptowały b. dziwnie się na końcu zachowały - tam było coś "podejrzanego". Dziękujemy za każdą pomoc..
  20. Ja niestety nie mam allegro i z pewnych względów nie mogę go mieć :( ps. skrzyneczka wczoraj opróżniona :)
  21. niestety nie i ta osoba, która kiedys pisała o szczeniaka tez podobno ma już innego.. nie ważne.. nie chcą tych.. szukamy dalej !
  22. jest światełko w tunelu - dziś udało mi się skontaktować z panią zainteresowaną adopcją. Zatelefonowała, powiedziała, że brat dopiero chwilę przed telefonem do mnie przekazał jej numer do mnie. Jutro (jeśli z moimi podopiecznymi pójdzie beż kłopotu), a jak nie to we wtorek rano będę jechać sprawdzić domek. Tylko...to nie Kraków, a miejscowość poza Krakowem. Jakoś mam nadzieję się uda. Jestem poza dogo, jak coś - pliz PW
  23. Myślami z Tobą Cliffordziku przytulam na odległość.. :(
  24. Niefajnie z tym allegro - szkoda, że tak biedne psy okradają... Miejmy nadzieję, że jednak domek się odezwie - ten właściwy! Ten na zawsze, jedyny ! Andzia jest taka piękna.. [quote name='kama210']był ostatnio telefon - pan miał się skontaktowac z DT i umwić na zapoznanie ... i nastała ciszzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaa :((((( ponowiłam allegro Andzi - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1999349231[/URL] niestety Allegro zwęszyło niezły zarobek - wyróżnienie aukcji min. w kategorii Zwierzęta wzrosło z 12 zł do 19 zł ... :shake::shake::shake: i się dziwić że popierają ogłoszenia z pseudohodowli jak teraz się będą bogacić na ogłoszeniach psów bezdomnych ...[/QUOTE]
  25. Tylko i wyłącznie dlatego chcę zatelefonować. Ja już sama nie jestem przekonana do nich. Jeśli się zdecydują to niech teraz oni mnie łapią. szkoda - wszystko odłożyłam w środę aby z nimi się zobaczyć, a tu takie coś.. Trudno - Dinuś BĘDZIE MIEĆ WSPANIAŁY DOM - NA PEWNO ! [quote name='yunona']Nie dobijacie się, jakby mu zależało to zadzwoniłby.Chyba, że chcecie się tylko upewnić, co do zmiany decyzji. Po co po tygodniu czy dwóch znaleźć znów malucha w schronie ? Widać, że mało odpowiedzialni, chyba , że coś się stało. Biedny Dinuś, a może odezwie się jeszcze jakiś naprawdę porządny domek? :)[/QUOTE]
×
×
  • Create New...