-
Posts
7087 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwoniam
-
jej, niedobrze... kolejne maleństwo wywalają bez uczuć na zimę... oby się ten domeczek znalazł..
-
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czekam na opinię Iwop i BeatkiDz Jeśli nikt tego nie zrobi.. to ja przygotuję tekst ale dziewczyny - DAJCIE MI ZNAĆ KONIECZNIE, bo nagle wątek zamarł, a maluchy rosną. -
jak ma zyc pies po smierci opiekuna, kiedy nikt go nie chce? donka
iwoniam replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Przepiękna jest.. Ideał.. -
Wiem, że ja do Piły mam bbbb.daleko i nie mogę tam pojechać, ale gdybyście potrzebowali pomocy w groomingu - atakować mnie ;)
-
Mam prośbę - dopiszcie do moich "zdolności" na 1 stronie - o mnie - grooming - strzyżenie, trymowanie, pomoc zwierzakom w potrzebie. Mam sprzęcior - mogę pieski strzyc itp. Papier na to też mam :-) Psinka - cudności. Zaraz wejdę na wątek i doczytam gdzie jest, ale jak coś to mogę pomagać w strzyżeniu itp. Jak coś to pliz - dzwonić na kom. Pieski i kociaki bezdomne, chore zawsze w 1 kolejności :)
-
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Proponuję ogłoszenia dla maluchów na literkę "M" Tuni może w tym tygodniu nie róbmy ogłoszeń, bo nie wiem jak operacja i cała reszta. kontakt - albo na mnie (515 192 985) albo na Beatkę - tak myślę..[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL] -
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziś króciutka odpowiedź na temat wszystkich zwierzątek razem: Dzięki za trzymanie kciuków. Tak, poszło dobrze i uzyskałam pewien bardzo mi potrzebny certyfikat :) teraz dalszy ciąg walki, ale póki co pierwszy mur pokonany :) dzieci mają się dobrze, maleństwo i Neronek śpią przy kominku, piorą się jedne posłania za drugimi, Daisy i Tunia wariują, szaleją dosłownie. Budzą Jagódkę i ta tak śmieszne się złości. Dopiero starsza pani - Neri - rozładowuje napięcie :) Jutro będzie nieco mniej szalony dzień niż ten dzisiejszy - 11 godzin szalonej gonitwy non stop - więc nadrobię i zdjęcia i wklejanie skanów karmy itp. Ps. Tunia i Daisy mają super fajne nowe zabawki - wielkiego, niebieskiego jeżyka i czerwoną kość do masażu dziąseł. Wszystkie piłeczki są teraz dla Jagódki; te dwie dla starszych dziewczynek. 01.12.2011 wizyta Tuni u dr Komendy = wówczas zapadnie decyzja o terminie przesuniętej przez parwo operacji. Tego dnia operować będę także innego pieseczka - Timiego, któremu pewien owczarek uszkodził oko. Niestety oczka nie uda się uratować. :/ Wszystkie zdjęcia wkleję jutro. Liźnięcia od zoo. ps. Bryza ma się super ! :) już teraz, kilka dni po operacji obrzęk w buzi ustąpił i nie ma odczynu zapalnego + nieprzyjemnego zapachu z powodu chorych ząbków.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223868-Krak%C3%B3w-7-ps%C3%B3w-w-typie-owczarka-niemieckiego-przerzucane-z-miejsca-na-miejsce..?p=18739525#post18739525"][/URL] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziś króciutka odpowiedź na temat wszystkich zwierzątek razem: Dzięki za trzymanie kciuków. Tak, poszło dobrze i uzyskałam pewien bardzo mi potrzebny certyfikat :) teraz dalszy ciąg walki, ale póki co pierwszy mur pokonany :) dzieci mają się dobrze, maleństwo i Neronek śpią przy kominku, piorą się jedne posłania za drugimi, Daisy i Tunia wariują, szaleją dosłownie. Budzą Jagódkę i ta tak śmieszne się złości. Dopiero starsza pani - Neri - rozładowuje napięcie :) Jutro będzie nieco mniej szalony dzień niż ten dzisiejszy - 11 godzin szalonej gonitwy non stop - więc nadrobię i zdjęcia i wklejanie skanów karmy itp. Ps. Tunia i Daisy mają super fajne nowe zabawki - wielkiego, niebieskiego jeżyka i czerwoną kość do masażu dziąseł. Wszystkie piłeczki są teraz dla Jagódki; te dwie dla starszych dziewczynek. 01.12.2011 wizyta Tuni u dr Komendy = wówczas zapadnie decyzja o terminie przesuniętej przez parwo operacji. Tego dnia operować będę także innego pieseczka - Timiego, któremu pewien owczarek uszkodził oko. Niestety oczka nie uda się uratować. :/ Wszystkie zdjęcia wkleję jutro. Liźnięcia od zoo. ps. Bryza ma się super ! :) już teraz, kilka dni po operacji obrzęk w buzi ustąpił i nie ma odczynu zapalnego + nieprzyjemnego zapachu z powodu chorych ząbków. -
super, ze ma tyle ogłoszen juz.. Oby sie udało szybciutko znaleźc mu super domek
-
Róbcie róbcie ogłoszenia, gumtree powinno pomóc. maleństwo biedne...
-
7 psów w Krakowie - zbieramy każda złotówkę na karmę i weta!
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że dzieci mają się dobrze.. szkoda, że nie mogłam pojechać z Tobą, ale nadrobimy... -
Omi, super, że MIka przejdzie tylko na suche jedzenie. Na pewni będzie dobrze. Wierzę, że jutrzejsze wyniki nie pokażą robali. Ściskam, Iw + stado ;)
-
U mnie też czasem dzieci się kłócą, a później przestają. Omi, czyżby klatka powoli przestawała być potrzebna? Oby :-) Trzymam kciuk aby wszystko był już tylko lepiej..
-
A tu nic... ani drgnie, nikt o psiaka nie pyta :-((((
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tak, kicia dobrze dziś zjadła ciut suchego, ale wiadomo.... mokre króluje :-) Pozostałe dziewczynki chore z wyjątkiem jednego z adopcyjnych królisiów- znów nawrót kataru po pomorze królików. Byłam u dr, znów leki.. Nie poddamy się. Jagodka usnęła mi na kolankach, reszta dzieci biega i wariuje :) -
jak ma zyc pies po smierci opiekuna, kiedy nikt go nie chce? donka
iwoniam replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Dodałam Dianusię na FB, gg, skype itp. Miejmy nadzieję, że szybko znajdzie kochającą rodzinkę.. -
Świetnie ujęte Rozumiem - karma, wet, pokrycie kosztów.. Nawet jestem w stanie zrozumieć jakieś 50 zł na wyrost, gdyby "coś się działo" zostawione ale 300, 400, 500zł/miesiąc za pieski, które się rzekomo KOCHA??? niezła miłość za kasę.. znam takie miejsca, gdzie "taką miłość" można kupić i jakoś wiekszość od tych miejsc stroni.. [quote name='necianeta89']ogólnie cieszę się, bo gdzie wchodzę na wątek tam widzę ładne nasze banerki ;) BDT na wagę złota, więc niech leci reklama. Alaa, zgadzam się z Tobą, nigdy nie zrozumiem za co PDT biorą tyle kasy, za miłość? Za głaskanie i spacery? Czy ich dzieci/mężowie/żony też muszą płacić za okazanie odrobiny miłości? Eh. Łączmy się dziewczęta!! W kupie siła!! :)[/QUOTE]
-
ja tez nie mogę podpiąć, ale skoro są podlinkowane to spróbuję Otrzymałam wpłatę tytułem - przelew środków - Monika D. Dziękuję ! Pamiętajcie o mnie i moich rzeczach na bazarek - proszę tylko o informację na Pw i wyślę rzeczy do Łodzi na sam koniec miesiąca. [quote name='majowa']ja i tak nie wiem jak go wstawić jak chce wrzucić w sygnature to pokazuje ze za duzy jak zdjęcie zwykłe? czy jakis inny sposób jest[/QUOTE]
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
iwoniam replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
rach za Daisy [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6385616731/][img]http://farm7.staticflickr.com/6221/6385616731_075f582a62.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6385616731/]Zdjęcie0162[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr