-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Tak, p. Ala mówiła, że ten kudłaty jest nieadopcyjny. Nie da koło siebie nic zrobić, jest staruszek i chyba nie widzi albo nie dowidzi.[/QUOTE] Dokładnie oststnio Ala go obcinała po podaniu sedalinu . Bo kudły miał takie ze ledwo łaził , ma bielmo na oczach nie nadaje się do adopcji . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']ten kudlacz z postu nr.6 jest dzikawy .pani ali nie za bardzo udaje sie go wyczesac i z wypowiedzi pani ali zrozumialam ze on raczej nieadopcyjny.jesli piszesz tel.pani ali w ogloszeniach to koniecznie napisz aby dlugo dzwonic bo musi przedrzec sie przez psy.z pania alina rozmawialam i nie odnioslam wrazenia aby regularnie czytala watek.pani ala prosila aby pisac imiona psow wtedy wie o ktorego chodzi.z pilnych adopcji to jest onkowaty mlody niedawno wrzucony,bez imienia na watku .kiepskie ma zdjecie.pilny z uwagi ze nie ma go gdzie umiescic u pani ali.[/QUOTE] Ten onkowaty ma na imię Rex. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Albo jak trzeba będzie coś z radomia do p. Ali zawieźć...też jak tylko będę mogła pojadę.[/QUOTE] Monday jesli chcesz to dzwoń do Ali , telefon jest w 1 poscie najlepiwj dzwonić koło 21-22 , ona Ci powie wszystko o danym psie i ona wie najlepiej jak on sie zachowuje . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Współczuję p. Ali...podjąć taką decyzję :( Ale konieczna...jakby nie patrzeć.[/QUOTE] Dokładnie .... -
[quote name='joanna83']Nie wraca do mnie, szukam mu domu. Nie ciesz się. Niuni nie oddam!!! Watek Skubiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/178321-Skub-ma-4-miesiAE-ce-juA-go-nie-chcAE?p=13948342#post13948342[/url][/QUOTE] Asia oddawaj Niunie bo Dt stracimy :)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie Ala - dzis rano sunia sie oszczeniła . Ala obiecała ze uśpi pieski , zostawi jednego na odessanie resztę uśpi . Bardzo płakała szkoda jej maluchów , ale mam nadzije ze się nie złamie i zrobi to co jest niestety konieczne . Ma przyjechać wet dzisiaj do niej . -
Baster bedzie w metrze i regionalnych gazetach , Nina dziękuję za pomoc w ogłoszeniach :)
-
[quote name='monia3a']Powiem szczerze, że ja również cały czas o niej myślę. Być może na wiosnę przeprowadzimy się do większego mieszkania i wtedy będę mogła sobie pozwolić na 3 psa :) Ciekawe tylko czy pozytywnie bym przeszła wizytę przed adopcyjną :evil_lol:[/QUOTE] Wiesz jak Joanna robi wizyty przedadopcyjne???? MASAKRA!!!!!!!! Ona meczy ludzi , dręczy , naciska , wypytuje, każe pisac maile , wałkuje ..............ale wybiera tylko najlepsze domki :)
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
AnnaA jak chcesz moge z Tobą jechac jutro na ta wizytę , i tak chyba jedziesz przez Warke ?? Jak cos daj znac . -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Z Grójca jest Piromanka[/QUOTE] Piromanka jest z warszawy , kiedys mieszkała koło Grójca -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
marlenka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Podczytuje wątek , jaka to miejscowośc koło grójca???? Jesli będzie z "mojej " strony to podjadę . Jakby mni enie było na dogo to mój numer 0-503-121-021 -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Tylko że p. Ali jest cięzko usypiać szczeniaki i ja ją w sumie rozumiem bo nie wiem czy potrafiłabym to zrobić, ale trzeba ją jakoś przekonać, bo inaczej sytuacja moze stac sie naprawdę beznadziejna.[/QUOTE] Tula ja tez bym nie umiała , tez kiedys usypiałam swoje , wychodziłam z domu wet przyjechał dał zastzyk mąż pochował ale ból był . A co z tymi psami wszystkimi zrobić ??? juz jest u niej ponad 50 psów dochodzi do 60 szt . ile może Ala sama udźwignąc ??? Kto będzie jej pomagał , ja jestem jeszcze młoda i przyznaje ze nie miałabym siły tyle co ona ma . Naprawde ją podziwiam i będe dziś ją namaiwac na uśpienie maluchów . -
Poprosze Jamora żeby coś nam o nim napisał i fajne foty zrobił
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Jak nie urok to przemarsz wojsk.... Dobra, ja zagadam jutro w znajomym sklepie. Może uda się postawić puszeczkę na drobniaki i coś się uzbiera....[/QUOTE] Wczoraj nie rozmawiałam z Alą i nie wiem czy ta sunia juz ma szczeniaki ??? Jesli tak to czy Ala je uśpi , mam nadzieję ze tak . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']to niech pani ala tek kojec wreszczie wybierze- telefon do hurtowni dalam przez pania aline-jak wybierze to zaplace i przwywioza-ile kto moz esie dolozy.domyslam sie ze nie ma czasu bo jest nowa znaleziona suka u sasiadow i druga przygarnieta ktorej nie zdazyla sterylki aborcyjnej zrobic wetka juz urodzila.[/QUOTE] Ta sunia już urodziła ???? Czy Ala uśpiła szczeniaki ??? -
Baster potrzebuje duuuuuuużżżżżżooooooo ogłoszeń , zero telefonów z tego co ma :(
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Wiesz może przemyślą swoje zachowanie i się zreflektują ;)[/QUOTE] Zobaczymy co dziś będzie , kosz na smieci schowany z brudną bielizną tez . Wszystkie kable kabelki co mogą dorawąc w zęby pochowane , żarcie w miskach zostało , jeszcze dzis lecę po kości wołowe może będą miały zajęcie debilki dwa . Jak wieczorem wstawię zdjęcia przwiązanych ich za łapki do zyrandola to pomysł Joanny :) i spokojnie mozecie przyjeżdzac z Tozem ..... -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Jakie słodziaki:loveu: Marlena oni mi nie wyglądają na takich co takie rzeczy robią! Coś chyba ściemniasz nam troszkę.;)[/QUOTE] No i tu mnie masz ..... z nudów złapałam zebami za łózko , porwałam je a jak mi wrócił rozum to zwaliłam to na pypciów . Dzis wychodziłam z domu , i powiedziałam im że jak dzis zastanę w takim stanie pokój to jade do Jamora i Tuptusia adoptuje , on z nimi porządek zrobi , popatrzyli się jak na głupia jakby chcieli powiedzieć " mało Ci nas jeszcze ???" Popatrzyłam im w gały i mówie " jak mnie kochacie to dzis będziecie grzeczni " a oni co ??? Odwrócili sie na "pietach " i poszli do misek . Mają mnie głęboko pod ogonkami . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Jamor Ty go weź na szkolenie jak on tak lubi "fajerwerki " to moze się nada do wykrywania ich ?? Jest mały , zwinny , ale werwe chłopak ma :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jesli chodzi o karmę to Ala zamawia u hodowcy tak jak ja i przywoża raz na 2 tygodnie z karmą źle nei jest ale pomoc by sie przydała , jednak najpilniejsze sa tak jak pisze MTF sterylki dla suń to jest na "wczoraj " dzis zadzwonie do Ali i spytam co jej najbardziej potrzebne . Koce i miski sa w dużych ilościach wiec to możemy odpuścić . Najważniejsze jest wysterylizowanie suk i ten kojec dla maluchów . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
To Nugat z Barakiem zrobili razem nie ma co zwalać na jednego , łóżko to jest pikuś przy tym co zastałam ale chcaiąłm zaoszczędzić Wam widoku obsr... i obsikanego pokoju - to juz sprawka chomika . Juz mało brkowało zebym ich obu wsaziła do samochodu i ich odwiozła , ale mi szybko przeszło :) A tak chłopaki "wala " skruchę [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/6c031f08ddda1ba3med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie , co zastałam po powrocie z pracy [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/50fc327bf0b0678cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/251/e1c3f2b0bf613accmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/250/41a06278665d7f2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/246/cf8f794ff55bd4fbmed.jpg[/IMG] -
Babcia Pusia odeszla na druga strone TM:(
marlenka replied to ewach's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie rozumiem po co ta awantura ... jeśli jest duzo domków dla malutkich psów to mam też małego psa na Dt który szuka domu , Joanna83 ma szczeniaka sunię która tez pilnie poszukuje domu , jest mnóstwo psów więc jest w komu dac jakąs " chatę " . -
[quote name='monia3a']Sprawdzę jutro czy są i jeśli będą to kupię. Zmierz tylko długość psa od łapek do pupy ? albo długość między łapkami. Kurcze nie wiem jak się mierzy psa do kubraczka :oops:[/QUOTE] Zmierze spoko , i jutro wstawię wymiary :)