Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sleepingbyday']nie no, kobieto, padnę :evil_lol:[/quote] Już wiem , czytałam :angryy: Nigdy więcej takich rzeczy nie rób , bo ja pracowac nie mogę . A dziś w nocy Baraczek sciągnąl sobie pudełko z kocim żarciem i rano sie obudziłam z twarzą w suchej karmie dla kotów:angryy: Ciekawe co jeszcze ten psiak wymysli :diabloti:
  2. [quote name='sleepingbyday']umarłam ze śmiechu i gniję. a to wszystko twoja wina! nie rozpoznawac po kształcie, czy to ukochany baraczek, czy nie. skandal :mad:!!! przeca od razu po kształcie widać, ze to kajko :cool3:! tylko w cieniu, to i czarny. a ty jak widzisz cos czarne, to od razu myślisz, ze to barak :evil_lol: Kochana ja nie wiem jak dokładnie wyglądał Barak jak do Ciebie trafił , on zmęzniał bardzo więc tak jak mówisz dla mnie wszystko co czrne i na 4 łapach to Barak
  3. [quote name='sleepingbyday']bazarek tzreba zrobić! tak sobie pomyslałam, ze teraz by się zdało te encyklopedie spróbowac, jest początek szkoły.... też mogę coś dorzucić.[/quote] Wrzuć mi zdjęcia to dodam bo jeszcze nie mam od Ketuni zdjęć . A encyklopedie musze Donacjii spytać czy jeszcze aktualne??? A coś mało osób tu zagląda :-o Gdzie się ciotki podziały?????
  4. [quote name='sleepingbyday']no :-). będą i kolejne, juz przygotowane :eviltong:[/quote] Barak czy znowu podpucha:mad:
  5. [quote name='sleepingbyday']nie, no padłam! idę sobie zasubskrybować wątek jamorowy, bo widze, ze to do poczytania jest, jak mało co na dogo. a o tych krowach to i u nas mówili, że to nie tuptuś, on taki zawsze grzeczny, normalny chłopak.[/quote] Nio a kurcze kasy na hotelik nie ma nie wspomnę o leczeniu oka i japki .
  6. [quote name='sleepingbyday']jeza, na sggw w recepcji to jakies nietomne osoby pracują. prof lechwoski będzie przyjmował 10go, zapewne od 14 do 17, bo tak przyjmował w tamtym roku i nie potwierdzą tego w żaden sposób (telefon do profa niemozliwy, wygląda na to :roll:). zaznaczam, ze zwalniam się z pracy w tym celu i co, mam kiblowac od rana na wszelki wypadek? witki opadają. aha, kajko wzgardził orijenem totalnie. hrabia jeden. hrabia pedigree von chappi :shake:. poznajecie :cool3:? Ja wiem!!!!!!!!!! Poznaję Twoją podłogę , i teraz już mnie nie wrobisz. To jest mój Barak!!!!!!!!!!
  7. Skopiowałam to co Jamor napisał o Tuptusiu [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Tuptuś[/B]. 4 kg zywej odwagi. Każdy z Was z lat szkoły podstawowej, klas 2-4 pamieta, że był tam w klasie a, b czy c- jakis kurdupel, zakapiorek. przeważnie otaczał się starszym kolesiem lub najwiekszym z klasy, który już w chwili wizji całkowitej klęski podczas bitki ochroni go swoją masą , nie koniecznie bystrością. W przypadku Tuptusia na pewno potwierdzi się powiedzenie , że co Cie nie zabije to Cię wzmocni. Tuptuś wszystkie duże psy traktuje z góry, zachowuje się jak pies z gospodarstwa, który nagania krowy, napędza je w tą czy w tamtą stronę. Krowa która nie podporzadkuje się jego woli zostaje ząbkami uszczypana w tylna nogę. tak własnie traktuje duze psy . Biega wzdłuz boksów krzycząc” ja tu z wami porządek zaprowadze mutanty jedne” Jeśli na nasza posesję chce wejsc jakis obcy facet ( obcy dla Tuptusia ) to nie obawiamy się ,że biegają file ( po 50 kg mieśni) , czy furtka u boczka jest otwarta ( 80 kg masy) tylko szukamy gdzie smiga tuptus, bo to dla bezpieczenstwa goscia. Tuptuś pies zaczepno- obronny. Na widok dzieci reaguje spontanicznie krzycząc „ no dzieciaki , dawajcie, pobawimy się „ jak trafi się kobieta to on tak mowi „ oooooo , laska , pewnie zaraz weżmnie mnie na ręce , będzie głaskać, hehe a ja w tym czasie zapuszcze źurwaia w jej dekolt, jak mi się spodoba to wezme ją do swjego haremu. A jak wchodzi facet, to Tuptus robi szyderczy usmiech i start, szybko pół okregiem zatoczy łuk i z szybkoscią grzechotnika zatopi swoje kiłki z jego nagawicy. Pamieta oczywiście o tym , że w trakcie tego trzeba patrzec na łeb tego faceta, bo jak zaczyna się odwracac to trzeba zrobic unik i przygotowac się do nastepnego ataku na nogę która przejeła ciezar. Na moj krzyk "tuptus feee!!!" Tuptus puszcza i biegiem zajmuje pozycje bramkarza przy furtce a jego łepetynie myśli takie : haha, ja mu odetne drogę ucieczki a jamor ze łba bedzie go walić. Zaraz biorę go na rece i zanosze do boksu, Tuptus sie drze " no nie teraz, zobacz , klient jest juz mięki, dawaj go. Widziałes jak sie mnie wystaszył ? jak skakał z nogi na nogę ? taki wielki chłop a w majty narbił.." Jakby tak zrobić przeszczep odwagi Tuptusia do ciała Kanclerza ( czytaj Boczka ) to nie jedne cesarstwo można podbic. [/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ktos czytajac to pomyśli ze pies agresywny. jednak takie wnioski sa błędne. Tuptus jest normalnym psem, ma dobrą głowę. Jest to jego sposób na życie. Po przyjeżdzie do nas lezał i tak sobie kombinował. " K....wa, ale ja to miałem przesrane. jadłem jakies gówno, oko wyłupali, robale mnie od srodka jadły, łańcuch 8 kg na łbie, wilki jakies, ja tam na deszczu.... ech. Gdyby nie te dziewczyny to bym pewno juz tam zdechł i lezał pod płotem. A teraz ? micha lux, boks mam swój, wypasony. za scianą laski, podupcyc sie nie da bo zakaz, ale pobajerowac można. Konkurencji w sumie zadnej. Duzo psów ale jaj nie mają. Bede pomagał jamorowi, apel zrobie, musztre przeprowadze, podwórka popilnuje.Będzie dobrze. Jamor gadał, że dziewczyny z czasem zafundują mi wyjazd do jakies kliniki, ja pierdziele, moze do Warszawy bym pojechał. Tam podobno światowe ludzie, moze cos mi z tą dziurą po oku zrobią aby infekcja sie nie robiła i much nie neciło. A te dwie dziury co mam na podniebieniu, w sumie to jakos tam sobi radze, ale czasami obciach przed dziewczynami, bo jak siorbie to z nosa kapie. Usmarkaniec powiedzą . Jakoś to bedzie, zycie jest piekne. Przeciez mogłoby mnie spotkac cos strasznego. np. taki Pirat. Siedzi chłopisko w tej swojej budzie. Czasami do niego zachodze, ot tak pogadac.Temu nogę ucieli po samej dupie. Jaja wyrwali prawie z fiutem. Czy cos gorszego moze spotkac faceta ? brrrrr. Namawiam go na spacery , a ten ciagle nie , bo samochód go jeb...e". Pirat , przeciez tu nie ma zadnej drogi a on ciagle swoje .Ostatniej niedzieli , nie wiem czy to dzien dziecka czy jak, trafiły do niego dwie laski.Pielgniarki je wołają. Aza i Anu. Mnie tam nie wuścili. Cisza tam była straszna. Siedziałem z uchem przy ścianie, cholera, co oni tam robią ? I wiecie co ? nic , normalnie nic sie nie dowiedziałem. Szeptem co cos tam gadali. One dwie i on sam. No szlag mnie trafiał, przeciez mozna było to jakos sprawedliwie, aza do pirata a anu do mnie. nie bo po co. a co ja gorszy ? Nie mam żalu do Pirata, niech ma, może i dla mnie coś sie trafi. Pirat od tego czasu zaczyna wypełzać ze swojego pokoju, zapierdzila wzdłuz boksów na tych trzech łapach, łeb w dole, podbiega do pielęgniarek, one cos mu szepną ucho i on szybko wraca do koja. A zresztą co mnie to obchodzi. Nakręcam sie nie potrzebnie.I tak mu nie zazdroszcze.Jestem w lepszej sytuacji. Wygladam jakbym puszczał oczko, wiec podryw juz jest. Ogon zawsze w gorze a z drugim tez jest dobrze, jaja mam, jestem silny, sliczny i nie ma cfffaniaka na mnie. Moze i kiedy wpierdziel od ktorego duzego dostane, ale pamietliwy jestem, miski są przy kracie nasikac potrafie."............[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Nie da sie opisać i zaszablonować Tuptusia. Dobry chłopak jest, szczery. Poradzi sobie w kazdych warunkach, no może bez duzego sniegu. Ten kto go przygarnie , to bedzie szczęsciarzem. Bedzie miał wiele w jednym. Psa, alarm, obrońce, 100% nadzorce pozostałego inwentarza a najlepszego przyjaiela.[/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]A to , że podobno udusił i zagyzł 3 krowy z sąsiedniej wsi, to tylko plotki i pomówienia.[/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='sleepingbyday']o jeja, jaki ten tuptuś jest piękny!!!!! calkiem inny, niz mó tymczas kajko, ale jakos mi się kojarzą. może nieco kolor sierści? marlenka, poznałas go osobiście? jaki on jest charakterem?[/quote] Z Abrakadabra zawiozłyśmy go do Jamora, niewiele mogę powiedzieć jaki ma charakter bo cóż ja go widziałam . Na dzień dobry wsadziłam swoja łapę do auta Abrakadabry żeby go pomiziać to mnie nie zjadł , Zuzke i Baraka olał totalnie. Kurcze zdjęcia nie oddają jego uroku , na "żywo " jest o wiele ładniejszy , taki lisek puszysty. Reszty trzeba by było się dopytać Jamora.
  9. [quote name='AlinaS']Nadal cisza - co słychać u maluszka?[/quote] Zero informacji :shake: A może maleńka na już DS ?? I daltego tu taka cisza
  10. Cioteczki przepraszam za offa ale psiak juz w hotelu a kasy brak [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-tuptus-bez-oczka-z-lancucha-do-hoteliku-u-jamora-potrzebne-pieniadze-dom-staly-140194/[/url]
  11. [quote name='sleepingbyday']to ja już nie wiem, uważasz, ze ona ma 7 lat? kolejny wet tak stwierdził? pewna jesteś? szokująco młoda siedmiolatka :shake:. coś nie wierzę, jak rany. juz nie pamiętam, czy my wrzucalismy zuze na wątek terierów rity 60?[/quote] Wiesz co sądząc po zębach to tako koło 6 lat moze i ma ale nie chce ryzykować ze znowu ją ktoś weźmie i odda bo sie okaże ze za stara. Jak nikt nie będzie chciał Zuzi to niech sie cmoknie:evil_lol: i żałuje . A jak sie okaże że ona jest młodsza to się będą cieszyć
  12. Takie pogody jak były to już jej nawiało :evil_lol:
  13. Pomocy!!!! Tuptuś potrzebuje pomocy finansowej na hotel . Jeśli nie będzie kasy na hotel to nie wiadomo co sie z nim dalej będzie działo . Zróbcie jakies bazarki , jeśli ktoś nie może a ma fanty to dajcie zdjęcia ja zrobię . Pomóżmy małemu :-(
  14. Tak pojawia się , ale ucieka , nie da do siebie podejść małpa jedna
  15. [quote name='__Lara']Właśnie, właśnie :mad: co u Zuzinki?[/quote] Zuzia ma się dobrze, skacze , szczeka i nadal mieszka u mnie. Mgie jeśli możesz puść ogłoszenia ale tylko w wawie i zaznacz że ma około 7 lat . Jak do zimy nie znajdzie domu to zostanie u mnie :razz: na zawsze .
  16. [quote name='Weronia']Ty żartujesz, czy piszesz poważnie..??? :crazyeye:[/quote] Dlaczego mam żartować ???? To takie śmieszne jest co co napisałam ???? Zadałam proste pytanie , po co komuś kto ma mnóstwo psów własnych , śliczny szczeniak który znajdzie dom migusiem . Wiesz co ja mam milion pytań bo tu wszystko jest pokręcone , juz sama w pewnym momencie zaczęłam się w tym gubić przez to kręcenie. A śmiać na tym wątku to mi się dawno odechciało :shake:
  17. Pani Karino bardzo się ciesze że dobro Norki lezy Pani na sercu , ale mam jedno pytanie na które chce uzyskac odpowiedź -po co Pani Korek skoro dla niego mamy sprawdzony dom!!!! Bo tego nie moge zrozumieć , a co do Ali to ona nie wiedziała wszystkiego , przynajmniej nie od razu. Sama kombinowałam transport Norki i małego od Pani kiedy się Pani zaoferowała dac dom dwojgu - przypominam że oba psy miały byc razem , a zaraz póxniej adopcja , teraz rozdzielenie psów , a Korek u Pani. Po co Pani kolejny pies który może mieć dom , a Pni mogłaby pomóc innemu zwierzakowi .
  18. Ketunia czekam na zdjęcia do bazarku , w poniedziałek moge go zrobić .
  19. [quote name='norka12'][quote name='epe']A macie już chętną? Wiem,że z Poznania Supergoga jest,Donvitov,GoniaP i jeszcze trochę innych osób! Czy któraś z Was będzie koordynować akcję proszenia osób z Poznania o te wizyty?[/quot WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NORKĄ Zaadoptowałam Norkę ponieważ bardziej była nam bliska niż jej szczeniak były inne plany odnośnie adopcji miał być szczeniak a została norka zakochaliśmy sie w niej od pierwszego dnia jest bardzo pogodna były małe kłopoty na początku a teraz sie wszystko uspokoiło zapewniam pania Ale że norka znalazła już swój dom i jest jej dobrze w nim[/quote] Ja równiez mam pytanie kiedy Norka zostanie wysterylizowana juz najwyższy czas! I również prosze o podanie swoich danych oczywiście nie na wątku , ale albo na PW albo do p.Ali lub p. Aliny i wtedy Dane zostaną przekazane tylko i wyłaćznie osobie która wybierze się do Państwa na wizytę . I rownież mam pytanie kiedy Korek był od Państwa zabrany ????? Bo informacje jakie podaje Pani a Pani K sa inne ( z tego co usłyszałam od Ali ) . Ja bardzo bym sie cieszyła gdyby sunia miała wreszcie swój dom gdzie byłaby szcześliwa bo tylko o to nam chodzi , ale denerwują mnie te tajemnice , brak informacji albo co sie póxniej okazuje informacje błędne. Za duzo tu było krętactw. Bardzo prosimy o odpowiedzi na te pytania i oczywiście o Pani adres w celu zrobienia wizyty.
  20. [quote name='epe']Napisała Magda: Rozmawiałam przed chwilą z Weronią. I Norka,i szczenior są w Polsce.Nikt ich nie wywiózł do Niemiec. Są w domach stałych.Norka jest u dobrej sprawdzonej rodziny.Szczeniak jest u jednej z dziewczyn z PiSdZ.Też jest to dom stały. To szczenior jest w końcu gdzie?:crazyeye: Gdzie ma się odbyć ta kontrola? W hoteliku p.K. czy u wolontariuszki PiSdZ? A Norka? Napewno dostaniecie te adresy?[/quote] Według Ali szczenior jest w hotelu który podała soema w Szamotułach , możliwe że "dziewczyna z PISdZ to własnie Pani K. tego nie wiemy czekamy na odpowiedź Magdy ma sie dowiedzieć , to jedna wizyta w szamotułach , druga zaś -adres do ustalenia , i myślę że damy radę to zrobic , ale chetnych brak
  21. [quote name='emilia2280']tytulu nie trzeba zmieniac-jest duzo osob z tych okolic i sprawdza, tylko ADRES trzeba miec gdzie sprawdzic...[/quote] Jak się znajdzie osoba na wizytę to będę miała adres.
  22. [quote name='emilia2280']BZDURA, po co takie jakies bzdury klepac? Suke mozna mlodo sterylizowac i w Polsce sie sterylizuje przed pierwszá cieczká ,jak najbardziej, od wieku ok. 6 miesiecy. Wskazana jest medycznie tak wczesna sterylka, przed pierwszá cieczka,gdyz wtedy jest najwieksza gwarancja ochrony przed nowotworem sutka, ktory u suk jest zlosliwy w 60%. Norka, od urodzenia szczeniaka juz powinna byc conajmniej dwa tygodnie temu wysterylizowana.[/quote] Masz rację można sukę wysterylizowac przed 1 cieczką to fakt . po drugie to też uważam że Norka musi być już do sterylizacji , należałoby zobowiązać Państwa Norki do jak najszybszej sterylki ( podanie konkretnego terminu) i sprawdzenie tego . Kto zatem się pisze na wizytę u Norki ????
  23. [quote name='donacja']Czy już coś wiadomo?(kciuki cały czas trzymane;))[/quote] Chyba nic z tego:-(
  24. kochane cioteczki szukamy osoby która sprawdzi domy Norki i Korka. Kto chetny????
×
×
  • Create New...